Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Britney Spears
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #181
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
thestranglers napisał(a):spotka mnie jakaś kara?
Ten komentarz to już w ogóle jest przegięcie.
thestranglers napisał(a):list do Ciebie z 20 kwietnia
Po 19 dniach to ja bym już nie pamiętam, że jakiś mail dostałem.
thestranglers napisał(a):poniedziałku 9 maja do ok. g. 21, czyli do zakończenia bieżącego topu
47 minut to średnie około. Swoją drogą musiałby śledzić top, żeby wiedzieć, kiedy się zakończy.
I teraz się trochę boję, że przegapię termin zgłaszania swojego topu więc zastanawiam się czy nie uczynić tego teraz.
09.05.2022 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #182
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
kajman napisał(a):47 minut to średnie około. Swoją drogą musiałby śledzić top, żeby wiedzieć, kiedy się zakończy.
Aż ciężko mi uwierzyć, że napisałeś to na serio. Przecież nie możesz być aż tak głupi.

Radio Epsilon
09.05.2022 11:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #183
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
kajman napisał(a):zastanawiam się czy nie uczynić tego teraz
Miszon napisał(a):Było 20 dni na napisanie, co się zgłasza.
Po takim komentarzu naprawdę mnie kusi, żeby podać swój wybór.
EVENo napisał(a):jak on się tam teraz nazywa
Kto wie, jak będzie się nazywał wkrótce. To już trzeci jego nick (i każdy kolejny podoba mi się mniej).
09.05.2022 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #184
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
EVENo napisał(a):Aż ciężko mi uwierzyć, że napisałeś to na serio.
Miał napisać o 21, że zgłasza to czy tamto?
09.05.2022 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #185
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Miałem napisać (albo śledzić końcówkę, jak zwykle przed moim wyborem), ale pech sprawił, że kompletnie wyleciało mi to z głowy. Na PW tez miałem odpisać, ale chyba wtedy się spieszyłem, a potem o tym zapomniałem, no i wyszło jak wyszło.
Tyle że myślałem teraz wchodząc na forum, że jednak, jak zwykle, się poczeka, ale oczywiście, skoro to jestem ja, to nie ma zmiłuj - i po raz pierwszy doszło do sytuacji, gdzie przez małe spóźnienie następuje przeskoczenie - i jeszcze z dodatkowymi żądaniami i z chamskimi odzywkami. Myślę, że to chyba trochę za wiele...

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2022 11:31 PM przez neo01.)
09.05.2022 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #186
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(09.05.2022 11:22 PM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):Było 20 dni na napisanie, co się zgłasza.
Po takim komentarzu naprawdę mnie kusi, żeby podać swój wybór.
Jak dla mnie możesz i rok wcześniej. Ale być może w międzyczasie ktoś zajmie tego wykonawcę, zatem i tak będziesz musiał pamiętać żeby zmienić na innego.

Ja bym nie widział problemu. Co za różnica, zgłaszać o jedną osobę później, skoro czekało się tyle lat. Cóż jest chwila wobec wieków? Icon_wink

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2022 11:33 PM przez Miszon.)
09.05.2022 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #187
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
neo01 napisał(a):oczywiście, skoro to jestem ja, to nie ma zmiłuj
O ile uważam, że działanie było zbyt pochopne, to nie sądzę, że należy się tutaj doszukiwać podtextów osobistych. No ale faktycznie styl komentarzy pozostawia wiele do życzenia.
09.05.2022 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #188
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Pozwolisz, kajman, że pozostawię to bez komentarza. Proszę też o zakończenie off-topu, który - chcąc nie chcąc - wywołałem.
Swoją decyzję podałem w sąsiednim poście, bo skłoniła mnie do tego dyskusja, którą wywołała gioconda.

WOLNE MEDIA!!!
09.05.2022 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #189
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Miszon napisał(a):Jak dla mnie możesz i rok wcześniej.
Tylko nie wiem czy inni uczestnicy zabawy byliby z tego zadowoleni.
Miszon napisał(a):być może w międzyczasie ktoś zajmie tego wykonawcę
Żadnych szans na to nie ma.
Miszon napisał(a):Cóż jest chwila wobec wieków?
No weź, nie rób sobie jaj.
Miszon napisał(a):Ja bym nie widział problemu.
Moim zdaniem jest problem i bardziej w tym, co nastąpiło potem niż w samym fakcie.
09.05.2022 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #190
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Nie wiem, ja tam za każdym razem gdy dostawałem PW z prośbą o wybór to czułem się zobowiązany wysłać takowe wcześniej. Dlatego rozumiem frustrację stranglersa, tym bardziej, że znalazłem taki oto post z 18 kwietnia:

(18.04.2022 09:24 PM)thestranglers napisał(a):  
neo01 napisał(a):Jakby co, ja już mogę podać wykonawcę
hehe, możesz wysłać na PW oczywiście Icon_wink

Radio Epsilon
09.05.2022 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #191
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(09.05.2022 11:42 PM)kajman napisał(a):  
Miszon napisał(a):Ja bym nie widział problemu.
Moim zdaniem jest problem i bardziej w tym, co nastąpiło potem niż w samym fakcie.
potem nastąpiło to:
(09.05.2022 09:57 PM)thestranglers napisał(a):  cóż, Neo01 nie ma i mimo mojej prośby o dokonanie wyboru do końca prezentacji bieżącego topu wiadomości od niego nie ma, w takim razie wybór przechodzi na EVENo
Logiczny ruch, co w tym niestosownego?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.05.2022 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #192
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Ta drama wynagrodziła mi oburzająco niską pozycję cudownego Gimme More Icon_lol

Dziękuję za top, bawiłem się świetnie Serce
10.05.2022 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #193
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(09.05.2022 11:01 PM)neo01 napisał(a):  A różnica jest taka, że na Artura czekałeś, a na mnie nie. A te różnice punktowe to już w ogóle nie wiem co mają do rzeczy.
To nie do końca tak. Ja napisałam do thestranglersa odpowiednio wcześniej i uprzedziłam, kiedy dokładnie podzielę się swoim wyborem.
No ale właśnie dlatego właśnie blokowałam te nowe zasady. Nadal nie rozumiem, czemu miały służyć jakiekolwiek kary za niezgłaszanie wykonawców. Sami sobie tworzycie problemy, a było fajnie. Icon_sad

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
10.05.2022 06:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #194
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
No cóż, nie spodziewałem się, że po tych bataliach o różne zapisy regulaminowe będzie lepiej. A najbardziej krzyczą Ci, co i wtedy krzyczeli i ich drama panienki.
Gaszę światło i wiśta wiola!
10.05.2022 07:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #195
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(10.05.2022 07:08 AM)jogosz napisał(a):  ich drama panienki.
Jakie ich? I jakie drama panienki?
Tym wpisem to już pojechałeś poniżej pewnego poziomu. Nosi znamiona ataku personalnego, a nie merytorycznego (podobnie jak nazwanie wczoraj kajmana głupkiem przez innego forowicza).
Nie podoba mi się to.

A tak na marginesie, to Neo w życiu na oczy nie widziałam.
10.05.2022 09:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #196
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
Czuję się trochę w obowiązku zatrzymać tę nikomu niepotrzebną dyskusję, tym bardziej że nie ma już w niej chyba niczego merytorycznego. Chyba wczoraj wieczór rzeczywiście było za dużo emocji z różnych stron, niepotrzebnie.
Proszę, nie kontynuujmy już tego tematu.

Ażz tego wszystkiego spojrzałem na wyniki tego topu i widzę, że wygrał kawałek, do którego teledysk trudno zapomnieć Icon_wink W sumie podobnie jak numeru 2 - to chyba moje najsilniejsze jednak wspomnienia z tą muzą...

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2022 10:03 AM przez neo01.)
10.05.2022 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 395
Dołączył: Nov 2018
Post: #197
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(09.05.2022 09:07 PM)thestranglers napisał(a):  kajman
1 I Love Rock 'N' Roll
Mamy wspólny nr 1. W sumie się nie spodziewałem... Icon_wink.
Wydusiłem jeszcze 2 utwór tzn wyróżniłem "(I Can't Get No) Satisfaction" ale tylko dlatego, że ten utwór dobrze mi się kojarzy w wykonaniu The Rolling Stones.
W Topie Modern Talking było jeszcze gorzej bo nie znalazłem ani 1 utworu któremu mógłbym dać chociaż 1 pkt i dlatego wtedy nie zagłosowałem w Topie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2022 10:04 AM przez obserw99.)
10.05.2022 10:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #198
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
thestranglers napisał(a):98 Born to Make You Happy
totalnie mnie dziwi ten wynik, ale to może ja mam alergię na ten arcyserowy numer

cieszę się, że oczywisty zwycięzca tej dyskografii okazał się wygranym i tu Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.05.2022 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #199
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
obserw99 napisał(a):W sumie się nie spodziewałem...
To akurat nie powinno zaskakiwać. Nie skopała zbyt mocno utworu i w tle mdłej komerchy daje się to słuchać.
10.05.2022 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #200
RE: Mychartsowy Top Britney Spears
(09.05.2022 11:14 PM)EVENo napisał(a):  Artur, czy jak on się tam teraz nazywa, został
(09.05.2022 11:22 PM)kajman napisał(a):  Kto wie, jak będzie się nazywał wkrótce. To już trzeci jego nick (i każdy kolejny podoba mi się mniej).
w pierwszej chwili pomyślałem, że trafiłem na forum neofaszystów; pomyślcie jak ta dziewczyna musi się czuć - po podjęciu ciężkiej, fundamentalnej dla swej egzystencji decyzji i najpewniej kilkunastu latach cierpienia spotykają ją gromy, misgenderowanie, używanie deadname'ów; rozumiem że naoglądaliście się TVP i Roli, ale w cywilizowanym świecie transfobia (a jeśli macie tak wyprane mózgi, że nie widzicie w transfobii nic złego, to podstawcie sobie w jej miejsce atakowanie kobiet) karana jest ostracyzmem; zwracam się do administratora z uprzejmą prośbą o zbanowanie tych użytkowników, a Noemi zapewniam, że w przypadku procesu jestem skłonny zeznawać na jej korzyść
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2022 03:26 PM przez Dyfeomorfizm.)
11.05.2022 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości