Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
t.t.i. :)
Wielkanoc ;)
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #1
t.t.i. :)
Cześć Icon_biggrin

Wiosna już wkoło nas
i czas radości nadchodzi,
więc cieszmy się wszyscy wraz
i wszelki smutek niech odchodzi.
Pomyślność niech dopisuje,
a zdrowie pozostaje,
dobro niech wciąż obcuje
i siły, i wiary nam dodaje!

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH! Icon_biggrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.04.2022 09:20 PM przez inżynierek.)
16.04.2022 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #2
RE: t.t.i. :)
A dziękuję i wzajemnego Icon_smile
mam nadzieję, że z czasem będzie znowu więcej "muzyki od Ciebie" na forach Icon_wink

Karpie zjem!
16.04.2022 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #3
RE: t.t.i. :)
Dziękuję! Icon_biggrin

Pewnie tytułem zwabiłem, nie? Icon_lol
Wiesz, muzyka jest przepiękna, natomiast pewnie nie zwabisz mnie do powrotu do listy czy do zabaw na Forum, jeżeli sam z siebie nie będę miał na to ochoty. Wszak czym jest zabawa na Forum przy Zmartwychwstałym?
Wiem, Kolego Drogi, że nie należysz do osób wierzących, ale mam osobiste pragnienie głoszenia czegoś, o czym może zapomniałeś albo nie miałeś okazji dowiedzieć. Spokojnie, nie będę Cię na siłę ewangelizował, gdy może kiedyś spotkamy się na przykład we Wrocławiu (pod tym względem pewnie dogadałbym się bardziej z lady Icon_wink).

A tak swoją drogą - na razie jeszcze nie zamykajmy wątku, bo jeszcze muzyka czeka i za jakiś czas, no nie jako lista, ale chciałbym opowiedzieć o muzycznych wrażeniach z dzisiaj, bo cztery krążki przede mną na ten dzień Icon_smile
17.04.2022 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości