Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 966 - 15.09.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 966 - 15.09.2009
Gdy notowanie zostało zrobione, to sam spojrzałem z niedowierzaniem, bo wyszło tak, że w dziesiątce nie ma prawie żadnych zmian! Tak to czasem bywa, nikt nie odpuszcza. Na szczęście ważne jest, że to nie wynik kryzysu, a tego, że każdy mocno walczy o swą pozycję. W pierwszej dziesiątce jedna nowość i zapewne zgodnie z przewidywaniami większości, jest to kolejne Lao Che. A sukcesu zespołu dopełnia obronienie pierwszego miejsca, choć na pewno niejedna osoba stawiała, że tym razem to Muse będzie na szczycie. Nowości tym razem tylko dwie. Europe wraca na scenę i, co mnie bardzo cieszy, wraca z nowym brzmieniem. Panowie nie chcą nikogo kopiować, w szczególności samych siebie, nie chcą podążać za żadnymi modami, lecz grają ciekawego rocka z elementami symfonicznymi, który mógłby zainteresować, gdyby tylko dało się mu szansę. Płyta jeszcze oczekuje na wejście na listę, tym bardziej, że ostatnio kolejka oczekujących jest kto wie czy nie najdłuższa w historii, ale za to singlowe "New Love In Town" wdarło się na listę w bardzo zdecydowany sposób. Mniej pewnie, ale chyba również z szansami na niezły wynik, zadebiutowała nowa Gaba Kulka. Podziękowania za wcześniejszą rekomendację Icon_mrgreen. Żeby wejść na listę płyt, trzeba chyba mocnego uderzenia, w sensie szturmu, a nie stopniowego dobijania się. W każdym razie taka taktyka okazała się w tym tygodniu skuteczna i Beatallica ze swym drugim albumem zaczyna punktować. Czy będzie taki sukces jak w przypadku pierwszego krążka?

Notowanie 966:

01. 01. 06. 06. Stare Miasto - Lao Che
02. 02. 04. 04. Uprising - Muse
03. 03. 04. 04. 1939 / Przed burzą - Lao Che
04. 04. 09. 09. Ona Movie - Sofa
05. 05. 04. 04. Zrzuty - Lao Che
06. 06. 03. 03. Dance With Somebody - Mando Diao
07. 11. 01. 01. Kanały - Lao Che
08. 07. 02. 02. Crying Lightning - Arctic Monkeys
09. 08. 10. 10. Wither - Dream Theater
10. 09. 10. 10. Say It - Blue October

11. 10. 26. Farewell To The Fairground - White Lies
12. 12. 04. Przebicie do Śródmieścia - Lao Che
13. 30. 02. We Weren't Born To Follow - Bon Jovi
14. 13. 14. Ashtray Heart - Placebo
15. 31. 02. Border Reiver - Mark Knopfler
16. 14. 05. Time Bomb - Dave Matthews Band
17. 18. 21. For What It's Worth - Placebo
18. 17. 04. Heavy Cross - Gossip
19. 16. 09. Moja mała - Żywiołak
20. 15. 17. Niejasności - Gaba Kulka
21. 19. 06. Heads Will Roll - Yeah Yeah Yeahs
22. 20. 05. Tauschen Gegen Dich - Die Toten Hosen
23. 24. 52. All Nightmare Long - Metallica
24. 25. 11. Grzeczne dziewczynki - Kumka Olik
25. 38. 02. Pretty Visitors - Arctic Monkeys
26. 22. 13. Kasia - Blenders
27. 21. 11. Disco - Die Toten Hosen
28. 26. 13. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
29. 23. 15. Take On Me - L-Dópa
30. 28. 03. Tear The Place Up - Skunk Anansie
31. 27. 04. Kings Of Medicine - Placebo
32. 39. 03. Lucifer - Behemoth & Maciej Maleńczuk
33. 29. 26. Battle For The Sun - Placebo
34. 33. 11. We Are The People - Empire Of The Sun
35. 34. 12. Auflösen - Die Toten Hosen & Birgit Minichmayr
36. NN. 01. New Love In Town - Europe
37. 46. 02. The End - Blue October
38. 40. 13. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
39. 36. 09. Wouldn't It Be Good - Placebo
40. 32. 12. Niematojak - Elektryczne Gitary
41. 35. 15. Peacemaker - Green Day
42. 41. 13. 7 Days - The Butterfly Effect
43. 42. 16. Snake - Gasmac Gilmore
44. 37. 15. Alles Was War - Die Toten Hosen
45. 45. 14. Disruptr - Devin Townsend Project
46. 44. 110. M.I.A. - Avenged Sevenfold
47. NN. 01. Hat, Meet Rabbit - Gaba Kulka
48. 47. 25. Safe At Home - Starsailor
49. 43. 06. Since We've Been Wrong - The Mars Volta
50. 50. 25. ... And We Dance - Gasmac Gilmore

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

48. 43. 04. Uciekaj, moje serce - Nosowska
49. 40. 08. Sunny Road - Emilíana Torrini

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 954:

01. 01. 07. 07. Powstanie Warszawskie - Lao Che
02. 02. 13. 13. In Aller Stille - Die Toten Hosen
03. 05. 03. 03. Humbug - Arctic Monkeys
04. 04. 04. 04. Approaching Normal - Blue October
05. 03. 04. 04. Big Whiskey and the GrooGrux King - Dave Matthews Band
06. NN. 01. 01. Masterful Mystery Tour - Beatallica
07. 06. 21. 11. Jedynka - Kumka Olik
08. 07. 14. 14. Battle For The Sun - Placebo
09. 08. 13. 03. Bad - Michael Jackson
10. 10. 88. 12. Dangerous - Michael Jackson

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 16. 10. To Lose My Life... - White Lies
16.09.2009 10:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #2
Re: notowanie 966 - 15.09.2009
ku3a napisał(a):15. 31. 02. Border Reiver - Mark Knopfler
36. NN. 01. New Love In Town - Europe
Cieszy wysoki awans Marka, a co do Europe to zapowiada się spory przebój
16.09.2009 10:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):36. NN. 01. New Love In Town - Europe
U mnie już w poczeklani. Mogę zgodzić się z Twoimi słowami, bo rzeczywiście nie brzmia jak Europe. W sumie mają rację, bo graniem w stylu takim jakim robili to w latach 80-tych raczej nie zawojowali by sceny rockowej dzisiaj. Nie wiem, czy teraz się wybiją, bo generalnie kawałek jest dobry, ale czy jest jakiś nadzwyczajny? czas pokaze.
ku3a napisał(a):06. 06. 03. 03. Dance With Somebody - Mando Diao
Kawałek mocno się trzyma i się spodziewałem, ż ejuż wyżej nie podskoczy, bo już sie nie da Icon_wink2
ku3a napisał(a):15. 31. 02. Border Reiver - Mark Knopfler
Raczej pewny top 10 Icon_smile2
ku3a napisał(a):19. 16. 09. Moja mała - Żywiołak
Od jutra w mojej poczekalni, a co będzie dalej to jeszcze nie wiem.
ku3a napisał(a):23. 24. 52. All Nightmare Long - Metallica
No i strzrzelił roczek. Na urodziny jedno oczko w górę Icon_smile2
ku3a napisał(a):29. 23. 15. Take On Me - L-Dópa
Myślałem, że to przebój na kilka tygodni, a to już 15 razy na liście, ale juz widze ż emocno spada.
ku3a napisał(a):47. NN. 01. Hat, Meet Rabbit - Gaba Kulka
U mnie nie mogła się przebić do top 45, chociaż długo się starała.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
16.09.2009 10:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 534
Dołączył: Nov 2008
Post: #4
 
świetnie że Stare Miasto obroniło się przed Muse Icon_smile2
no i Kanałom udało się dołączyć do top10, Prebicie jeszcze musi poczekać Icon_razz
bardzo podoba mi się styl w jakim awansował Mark, ja chyba nie mogę być gorszy Icon_wink2
z nowości wybieram... Europe Icon_wink2 i pewnie gdybym nie usłyszał ich w Rockiestrze to samemu nie chciałoby mi się sprawdzić, co oni teraz grają Icon_razz
16.09.2009 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
Gaba Kulka to chyba jednak nie dla mnie. Europe ciągle się zbieram by go przesłuchać, i jakoś nie mogę. Planuję o nowej płycie powiedzieć co nieco w Pulsie Muzyki za tydzień to może przy okazji troszkę przesłucham.
Cieszy mnie wysoka pozycja nr 6 no i awans Marka. Icon_smile2
16.09.2009 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Całkiem niezły ten Europe, ale mi i tak najbardziej podoba się ten bluesowy - ostatni na płycie.
16.09.2009 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 126
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):mi i tak najbardziej podoba się ten bluesowy - ostatni na płycie.
i to zdanie mi sie bardzo podoba Icon_smile2

Lao jak za dobrych ubiegłorocznych notowań Icon_razz A Top 10 po takiej wymianie o wiele ciekawsze ...

Myślałem, ze Mark przeskoczy Jona w tym tygodniu... Ale co sie odwlecze [to mam nadzieję] nie uciecze Icon_wink2 Chociaż Bon Jovi to ich najlepszy utwór od bardzo dawna...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2009 06:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Gaba Kulka Icon_biggrin Muszę sam pomyśleć o jej nowym singlu, ale kiedy by go wepchnąć jak 4 nowości na listę zawsze mam przewidziane Icon_razz2 Postanowiłem, że poznam dwie nowości, o których ostatnio pisałem. Nie tutaj w każdym razie. Europe (to ta świeższa) gra jak z podręcznika dla muzyków. Tylko, że z podręcznika korzysta kilka ładnych setek muzyków. Klawisze, power-rockowy wystrzał w refrenie, mało ambitne solo - słabe. Przewidywalne do bólu, a takie coś ma u mnie najgorsze noty. U Bon Jovi (to ta druga) ciekawiej. Co wchodze w link, to jest taki dziwny pogłos i przy gitarach bardzo mocny szum (shoegazowa technika). Tak jest w wersji HQ, czy to po prostu cholernie kiepska jakość? W tym momencie mogę napisać tylko tyle, że to chyba faktycznie jedno z ich lepszych nagrań w ostatnich latach. Podobają mi się bębny (ten sampel z samego początku......), ale jest taki szum (ten od gitar), że nie wiem jak to ''pracuje'' w 100%.

A na samej liście - Top 10 bez komentarza, płyty ciągle nie znam, a i wolę komentować nową muzykę Icon_wink W każdym razie zaskakuje mnie to Manda Diao. Nigdy bym nie przypuszczał, że zrobi tu taką karierę. Mark Knopfler będzie pewnie walczył o podium Icon_wink? A mnie jakoś nikt nie zachęca bym poznał ten album...no sami tak chcecie :roll:
Icon_wink2 ''Lucifer'' najbardziej znośny na nowym Behemocie. Tydzień temu pojawiło się też Arctic Monkeys, chociaż ten wybór rozczarował mnie. Ok, jest to jedna z najlepszych na liście pozycji, ale sama płyta ma moim zdaniem więcej do zaoferowania. W końcu leci ''Peacemaker'' A zgodnie z przewidywaniami Skunk Anansie spada. Cóż.
Lista płyt z bardzo udanym numerem 3 Icon_biggrin 6 nie mam, a że FANEM Metallici nie jestem, to raczej nie mam czasu się angażować w słuchanie tego rodzaju projektów.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2009 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Czymże jest Beatallica? Icon_lol
Czyżby ktoś się pokusił o połączenie Bitli z Metallicą? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.09.2009 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
 
Ja byłem jednym z tych, którzy obstawiali Muse na pierwszym... szkoda, że tak się nie stało
White Lies się trzymają...
A Europe coraz bardziej mi się podoba Icon_wink2
P.S. A propos Europe i Bon Jovi, to właśnie całkiem niedawno odkryłem zespół, który można powiedzieć, że jest ich mieszanką Icon_razz Więcej o nich napiszę w następnym notowaniu mojej listy, ale teledysk jest już tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=nfzeouKucys
16.09.2009 07:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
15. 31. 02. Border Reiver - Mark Knopfler - Knopfler zawsze był Twoim ulubieńcem

36. NN. 01. New Love In Town - Europe - To sentymentalizm, czy naprawdę Ci się to podoba :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.09.2009 08:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
A ja to się nawet cieszę, że numer 1 jest bez zmian. Icon_wink2


ku3a napisał(a):który mógłby zainteresować, gdyby tylko dało się mu szansę.
W sumie to prawda. Nie będę pisał, że płyta mnie powaliła, bo tak nie jest, ale jest niezła i warta posłuchania.
Na razie najbardziej podoba mi się utwór ostatni (ale to chyba podczas audycji pisałem) - moja słabość do płaczących solówek Icon_wink2 i teraz sprawdziłem na trackliście, że chyba jeszcze bardziej podoba mi się "No stone Unturned".

ku3a napisał(a):06. NN. 01. 01. Masterful Mystery Tour - Beatallica
Po przesłuchaniu całej płyty na słuchawkach skłonny jestem się przychylić do zdania, że najlepszy jest utwór ostatni, choć przedostatni też mnie rozwalił. Icon_smile2
17.09.2009 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
 
aaktt napisał(a):Czymże jest Beatallica? Icon_lol
Czyżby ktoś się pokusił o połączenie Bitli z Metallicą? Icon_razz
Oj, nie słucha się Rockiestry (tu parę razy), ani Hey Joe (tu raz była)...
Odpowiedź brzmi - tak! Zresztą - wystarczy spojrzeć na tytuły utworów Icon_lol . A może by tak Beatallicę zaproponować do LPP3?


Świetna pierwsza piątka! (szóstego nie kojarzę, za ósmym nie przepadam)

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
18.09.2009 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
Pechowo coś się układa dla mnie . Dość sporo utworów z Twojej listy bardzo lubię i niektóre z nich sa bardzo blisko wejścia na nia , tylko zawsze czegoś zabraknie, i chyba nawet w tym tygodniu a niektórych po prostu nie przesłuchałem. Moze wymienię tych "nieszczesliwych" : nowszy Arctic Monkeys, Behemoth & Maciej Maleńczuk , Blue October (ten ostatni jest w tej chwili najblizej, Icon_wink2 a po za tym ma niesamowity tekst....)
A przy okazji ciesze sie ze tak duzo Lao. bo wiem ze nie tylko ja mam odchyły od normy jak złapie jakiś wykonawca. Icon_lol

EDIT; i wciąż wierzę, ze Rootwater sie dostanie. Icon_wink2

A zapomniałbym , "Hard Too See" nie widziałem ale może tez wejdzie niebawem Icon_mrgreen
18.09.2009 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
 
ku3a napisał(a):47. NN. 01. Hat, Meet Rabbit - Gaba Kulka
a "Kara Niny" to w ogóle była :?:
Bon Jovi dobrze sobie radzi. Trochę to dziwne, bo ja uważam, że idą w kierunku stylu U2 i są w tym znacznie gorsi...
19.09.2009 05:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Yoda napisał(a):co do Europe to zapowiada się spory przebój
mam nadzieję, że u mnie powalczy o dziesiątkę i podobnie na forumowej Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Kawałek mocno się trzyma i się spodziewałem, ż ejuż wyżej nie podskoczy, bo już sie nie da Icon_wink2
haha, właśnie Icon_mrgreen . pierwsza czwórka nie do przejścia, a na piątym Lao Che Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Raczej pewny top 10 Icon_smile2
tyle że straciłem przez niego w sobotę w Znawcy punkty i od razu mi się humor zepsuł jak tego słuchałem Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):No i strzrzelił roczek. Na urodziny jedno oczko w górę Icon_smile2
Icon_mrgreen ale chyba potem musiała być niezła impreza która dała ostrego kopa... Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):U mnie nie mogła się przebić do top 45, chociaż długo się starała.
no u mnie też ma problemy Icon_wink2
bear napisał(a):świetnie że Stare Miasto obroniło się przed Muse Icon_smile2
żałuję, że więcej niż jeden utwór nie może być na pierwszym, bo przynajmniej pierwsza trójka, jak nie czwórka, powinna wygrać.
bear napisał(a):z nowości wybieram... Europe Icon_wink2 i pewnie gdybym nie usłyszał ich w Rockiestrze to samemu nie chciałoby mi się sprawdzić, co oni teraz grają Icon_razz
no właśnie, to co pisałem w komentarzu Icon_wink2. ale jak zwykle w takiej sytuacji, bardzo się cieszę, że Rockiestra się przydaje Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):Całkiem niezły ten Europe, ale mi i tak najbardziej podoba się ten bluesowy - ostatni na płycie.
u mnie to jest nr 2 z płyty
Yacy napisał(a):Lao jak za dobrych ubiegłorocznych notowań Icon_razz
Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Myślałem, ze Mark przeskoczy Jona w tym tygodniu... Ale co sie odwlecze [to mam nadzieję] nie uciecze Icon_wink2
no ale z wyniku Marka chyba nie można być niezadowolonym Icon_smile2.
saferłel napisał(a):4 nowości na listę zawsze mam przewidziane Icon_razz2
trochę to sztuczne, co?
saferłel napisał(a):Tak jest w wersji HQ, czy to po prostu cholernie kiepska jakość?
nie pamiętam, musiałbym jeszcze raz przesłuchać Icon_razz. a tutaj nie mam możliwości...
saferłel napisał(a):Nigdy bym nie przypuszczał, że zrobi tu taką karierę. Mark Knopfler będzie pewnie walczył o podium Icon_wink?
ja to bym na razie chciał, żeby powalczył o dziesiątkę. o wyższe miejsca będzie bardzo ciężko... gdyby odjąć Lao Che to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej i wtedy może podium byłoby realne Icon_wink2.
saferłel napisał(a):A mnie jakoś nikt nie zachęca bym poznał ten album...no sami tak chcecie :roll:
Icon_wink2
ja mogę próbować zachęcić graniem w Rockiestrze Icon_wink2.
saferłel napisał(a):6 nie mam, a że FANEM Metallici nie jestem, to raczej nie mam czasu się angażować w słuchanie tego rodzaju projektów
a jesteś fanem Beatlesów? Icon_wink2
michal91d napisał(a):P.S. A propos Europe i Bon Jovi, to właśnie całkiem niedawno odkryłem zespół, który można powiedzieć, że jest ich mieszanką Icon_razz
czy ja wiem... po przesłuchaniu piosenki z tego linka w ogóle taka myśl, by mi się w głowie nie zrodziła Icon_wink2.
Konrad napisał(a):15. 31. 02. Border Reiver - Mark Knopfler - Knopfler zawsze był Twoim ulubieńcem
yhy, dobrze pamiętasz. ale to jest ulubieniec który ma dobre notowania wtedy gdy nagrywa coś co mi się podoba, a nie gdy nagrywa coś Icon_wink2. czyli krótko mówiąc za samo nazwisko sukcesów u mnie nie ma, poprzednia płyta Marka mnie rozczarowała, a piosenki były daleko od wejścia do dziesiątki.
Konrad napisał(a):36. NN. 01. New Love In Town - Europe - To sentymentalizm, czy naprawdę Ci się to podoba :?:
patrz wyżej Icon_wink2. a jak jest u Ciebie? bo Europe na pierwszym Icon_smile2.
Gary napisał(a):i teraz sprawdziłem na trackliście, że chyba jeszcze bardziej podoba mi się "No stone Unturned".
muszę sobie przypomnieć który to utwór.
Miszon napisał(a):Oj, nie słucha się Rockiestry (tu parę razy), ani Hey Joe (tu raz była)...
hehe, właśnie Icon_mrgreen .
poza tym dla mnie to po prostu bardzo dobre granie, takie jak lubię.
Miszon napisał(a):A może by tak Beatallicę zaproponować do LPP3?
hmm, może faktycznie Icon_smile2.
Aro napisał(a):Dość sporo utworów z Twojej listy bardzo lubię i niektóre z nich sa bardzo blisko wejścia na nia , tylko zawsze czegoś zabraknie, i chyba nawet w tym tygodniu a niektórych po prostu nie przesłuchałem.
będę wypatrywać Icon_smile2.
Aro napisał(a):A przy okazji ciesze sie ze tak duzo Lao. bo wiem ze nie tylko ja mam odchyły od normy jak złapie jakiś wykonawca. Icon_lol
Icon_mrgreen .
to jest moim zdaniem normalne podejście - coś Ci się ogromnie podoba, to wchodzi na listę.
Aro napisał(a):EDIT; i wciąż wierzę, ze Rootwater sie dostanie. Icon_wink2
u mnie też nadzieja nie maleje Icon_wink2. zdradzę, że w ostatnią niedzielę znowu się nie udało, ale naprawdę jest blisko... wiem, że powinienem więcej tego słuchać, żeby pewna granica została przekroczona, ale po prostu nie mam kiedy...
Aro napisał(a):A zapomniałbym , "Hard Too See" nie widziałem ale może tez wejdzie niebawem Icon_mrgreen
Icon_smile2 taką mam nadzieję Icon_smile2. a płytę na razie przesłuchałem tylko 2 razy...
Tomekk napisał(a):a "Kara Niny" to w ogóle była :?:
kilka razy była blisko wejścia, ale w końcu się nie udało...
Tomekk napisał(a):Bon Jovi dobrze sobie radzi. Trochę to dziwne, bo ja uważam, że idą w kierunku stylu U2 i są w tym znacznie gorsi...
to bardzo subiektywne odczucia, ja na szczęście mam zupełnie inne, a chwila w której mnie takie myśli najdą, będzie dla mnie ostatnią chwilą żywota Bon Jovi Icon_wink2.
23.09.2009 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości