Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Joanny Newsom
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE PROPOZYCJI
05.04.2022 03:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
kajman napisał(a):sporo z nich brzmiało prawie jak kalka z Kate Bush
po przesłuchaniu kilku pierwszych pomyślałem sobie: oho, zupełnie jak Kate Bush, kajmanowi się będzie podobać Icon_mrgreen.
po tym co wcześniej od niej znałem obawiałem się, że zbierze się może z 5 utworów, które mi się jako tako spodobają i że będę się mordować z dalszymi przesłuchaniami i ułożeniem kolejności, a tymczasem po przesłuchaniu tych kilku pierwszych jestem miło zaskoczony Icon_smile2.
06.04.2022 08:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
O proszę, o ile pozytywna opinia od kajmana była oczekiwana, to od ku3y bym się tego nie spodziewał Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.04.2022 08:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Wiadomo czemu nie ma jej na Spotify? Zastanawia mnie czemu Icon_mrgreen

Muzyka to abstrakcyjna, ale jednocześnie piękna. Taka winylowa bym rzekł. Dlatego zastanawia czemu muszę słuchać jej z jutuba, który jest znacznie gorszym symulatorem odtwarzacza muzyki, niż spoti xd

Z przykrością jednak muszę stwierdzić, że dobrze by tym utworom zrobiło, gdyby Pani Śpiewająca jednak od czasu do czasu zamknęła mordę. Ona śpiewa non stop, a nie zawsze jest głównym atutem wrażeń dźwiękowych. Na przestrzeni kilku minut da się to ignorować, ale na niemal godzinny materiał przerwy od śpiewania są zdecydowanie zbyt krótkie. Nawet jeśli się coś "kinematograficznego" trafi, to jest to zbyt krótkie.

Cosmia ma takie fajne, PinkFloydowskie momenty, ale jednolitość śpiewu wprawia doświadczenie w monotonię. W skali od jeden do dziesięć daję temu utworowi "gorsze od Toola".

Radio Epsilon
07.04.2022 01:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
EVENo napisał(a):Dlatego zastanawia czemu muszę słuchać jej z jutuba, który jest znacznie gorszym symulatorem odtwarzacza muzyki, niż spoti xd
Dla mnie kolejność wyboru odsłuchu to chomik, myfreemp3, youtube i w ostateczności spotify.
07.04.2022 07:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Możesz słcuhać z Tidala. Na początek chyba nawet da się za free.

WOLNE MEDIA!!!
07.04.2022 09:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
na deezerze jest prawie wszystko. brakuje Have One on Me

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.04.2022 10:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Tak, jakoś tak dziwnie, że na Spotify nic nie ma, a gdzie indziej jest wszystko lub prawie wszystko.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
07.04.2022 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
to jest efekt jakiejś wojenki newsom o stawkę za odtworzenia przed kilkoma laty; czytałem o tym kiedyś w jakimś wywiadzie; widocznie gdzieś indziej dali jej lepsze warunki

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.04.2022 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Tzn nie ma wątpliwości, że to jest powód.

Zgadzam się z EVENo, że Joanna mogłaby czasem mniej śpiewać, w sensie robić dłuższe przerwy, żeby można było posłuchać muzyki.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
07.04.2022 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Bardzo nieelegancko się wyraziłem z tym zamknięciem mordy, ale widzę, że mi wybaczyliście Icon_razz2

Radio Epsilon
07.04.2022 02:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Miszon napisał(a):O proszę, o ile pozytywna opinia od kajmana była oczekiwana, to od ku3y bym się tego nie spodziewał Icon_smile2
za wcześnie pochwaliłem Icon_razz. w kolejnych utworach przeważa to okropne miauczenie, którego nie jestem w stanie strawić, a z którym ją dotychczas kojarzyłem. choć jak wchodzi w takie klimaty powiedzmy japońskie, to jakoś da się łyknąć. ostatecznie po pierwszej serii przesłuchań dziesiątkę zebrałem, więc sukces jest Icon_wink2.
07.04.2022 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal_paszcza Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 332
Dołączył: Mar 2021
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
(30.03.2022 05:27 PM)AKT! napisał(a):  jeśli mogę zasugerować to chyba lepiej zacząć od "divers" niż od "have one on me" lub "ys" -- ta ostatnia opiera się na kilku długich piosenkach-historiach, a ta środkowa jest potrójna; "divers" chyba najbliżej to tradycyjnego formatu popowej płyty, przez co nie trzeba przedzierać się przez formę, żeby docenić kunszt newsom
Moje wrażenia są odwrotne póki co - Divers zauroczyła mnie w momencie wydania, ale przy powrocie mój entuzjazm opadł. Nie ma tam już tyle lekkości i... kunsztu, jak w jej starszych wcieleniach, przez co paradoksalnie łatwiej się "przedrzeć" przez formę Ys. Chociaż, skoro są tu fani King Crimson, czy forma może tu być problemem? Icon_smile
10.04.2022 01:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
(07.04.2022 10:17 AM)Yacy napisał(a):  na deezerze jest prawie wszystko. brakuje Have One on Me
mała pomyłka - nie ma What We Have Known
tu są pozostałe:
https://www.deezer.com/us/playlist/10208287402

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.04.2022 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
to oficjalnie wyszło chyba tylko na winylowym singlu, więc w sumie się nie dziwię
ciekawe, czy wielkanoc będzie sprzyjać temu głosowaniu, czy wręcz odwrotnie...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2022 11:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
AKT! napisał(a):ciekawe, czy wielkanoc będzie sprzyjać temu głosowaniu, czy wręcz odwrotnie...
trzeba by sprawdzić w annałach Icon_cool
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.04.2022 11:40 AM przez thestranglers.)
15.04.2022 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Ja jestem zalatany nieco i na pewno nie zagłosuję, nie mam kiedy tego przesłuchać... A szkoda.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
15.04.2022 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
No jest tego trochę i w sporej części to długasy.
15.04.2022 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Tzn ja znam jej 3 płyty długogrające, ale nie tak że na pamięć (nie wiem, czy w ogóle da się znać na pamięć te kawałki? Może po wielu latach słuchania), nie tak żeby z marszu ustalić kolejność.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
15.04.2022 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Joanny Newsom
Uwaga!

Artur.O dostaje czas do jutra, do godziny 21 na wybranie nowego podmiotu. Na decyzję czekam tu lub na PW.

Przypominam, że Waszymi głosami osoba, która nie zareaguje na moją prośbę praktycznie automatycznie pozbawia się udziału w zabawie PLMT.
17.04.2022 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości