Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
http://www.virginmedia.com/music/picture...php?ssid=1
Ciekawy tekst. Ale ludzie już niezbyt.
10.09.2009 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Dioda Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
10.09.2009 03:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
Hmm... Trochę Billie, bardziej wyglądem niż zachowaniem, bo nic takiego o niej nie słyszałem złego żeby zrobiła. A, Piękni i Młodzi na pewno. Sami wiecie za co. Głównie ta pani śpiewająca.
23.02.2020 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #4
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
thestranglers napisał(a):Piękni i Młodzi na pewno. Sami wiecie za co.
Musiałbym znać, żeby wiedzieć.

No mnie strasznie ta cała Roxie Węgiel irytuje.

Radio Epsilon
03.03.2020 08:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #5
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
EVENo napisał(a):Musiałbym znać, żeby wiedzieć.
To poznaj:

Piękni i Młodzi - Kings And Queens And Presidents



Icon_wink
03.03.2020 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
Nie wiem, o co chodzi. Utwór jak utwór.
A dla mnie najbardziej wkurzające to kiedyś New Order, teraz Metronomy.
03.03.2020 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #7
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
Nie czytałeś o tym jak się upiła była żona piosenkarza dp, która miała się opiekować córką i tamten ją nagrywał i co się wtedy działo?
03.03.2020 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
Nigdy mnie takie rzeczy nie interesowały. I pierwsze o czymś takim słyszę.
03.03.2020 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
No i nie masz czego żałować. A mi się nudziło i teraz mam. Icon_neutral
03.03.2020 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #10
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
najbardziej wkurza mnie taki jeden mały blondas Justin Bimber
03.03.2020 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #11
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
(03.03.2020 11:35 PM)tomas585 napisał(a):  najbardziej wkurza mnie taki jeden mały blondas Justin Bimber
Twój post pasuje do daty założenia tego tematu. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
03.03.2020 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
ja na szczęście mogę decydować o tym, czego słucham i kogo oglądam, jeśli więc ktoś z jakiegokolwiek powodu budzi we mnie negatywne emocje, to po prostu sobie go nie aplikuję! wam też to polecam.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.03.2020 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #13
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
A co to za przedpotopowy wątek odkopany Icon_smile
Mnie teraz chyba najbardziej wkurza generalnie to, że się dp wpuszcza na salony i wmawia, że to po prostu taka muzyka jak każda inna. W związku z tym wkurza mnie Zenek Martyniuk, Marcin Miller i ten gość z Bayer Full, ale ten ostatni to już szczególnie, za jego wypowiedzi na temat gejów i to, jak traktuje swoje zwierzęta (konie). Do tego strasznie wnerwia Mnie Norbi i odrobinę mniej, ale jednak niejaki Brzozowski, choć oni od dawna już nie są kojarzeni z muzyką, ale jednak jak zobaczyłem tego ostatniego promującego swoją płytę z kolędami chyba w "JTM" to odpadłem.
A z zagramanicy to oczywiście wspomniany Justyn Bimber, ale na szczęście nie mam z nim zbyt wiele styczności, tylko dziwi mnie jak ktoś kto robi tak marne rzeczy może robić aż taką karierę.
Irytują mnie też przebrzmiałe gwiazdy, jadące przez lata na swojej popularności z dawnych czasów, nie mające teraz nic do zaproponowania, a biorące niebotyczne stawki za koncerty, jak Bon Jovi (na naszym podwórku np. Bajm, choć nie wiem jakie stawki biorą).
To na razie chyba tyle Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2020 11:48 AM przez neo01.)
04.03.2020 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #14
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
AKT! napisał(a):to po prostu sobie go nie aplikuję! wam też to polecam.
Mam siedzieć w domu i... siedzieć w domu?! Jechać do pracy z zamkniętymi oczami? Powiedz mi proszę, jak mam unikać Roxie Węgiel, bo ja nie wiem.

neo01 napisał(a):Irytują mnie też przebrzmiałe gwiazdy, jadące przez lata na swojej popularności z dawnych czasów, nie mające teraz nic do zaproponowania, a biorące niebotyczne stawki za koncerty, jak Bon Jovi
Teraz wyobraź sobie, jak ja się czuję, kiedy JAKO JEDYNY na forum BJ nie pojechałem na koncert w Warszawie i muszę bronić tezy, że był to słuszny wybór Icon_biggrin

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2020 12:04 PM przez EVENo.)
04.03.2020 12:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #15
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
neo01 napisał(a):A z zagramanicy to oczywiście wspomniany Justyn Bimber, ale na szczęście nie mam z nim zbyt wiele styczności, tylko dziwi mnie jak ktoś kto robi tak marne rzeczy może robić aż taką karierę.
mnie dziwi, jak ktoś może trwać od 10 lat w tych samych uprzedzeniach i nie zauważać sensownej ewolucji brzmienia, które zaszła w muzyce byłego idola nastolatków; ok, nowa płyta jest marna, ale akurat bieber serio miał kilka znakomitych radiowych singli z poprzednich trzech płyt i demonizowanie go na tle wielu znacznie gorszych radiowych tworów z usa i europy niczego w tym zakresie nie zmieni Icon_smile

EVENo napisał(a):Mam siedzieć w domu i... siedzieć w domu?! Jechać do pracy z zamkniętymi oczami? Powiedz mi proszę, jak mam unikać Roxie Węgiel, bo ja nie wiem.
lepiej urządzić sobie w internecie zlot czarownic, by powetować własną niemoc? radzę na początek wyluzować Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.03.2020 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #16
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
AKT! napisał(a):akurat bieber serio miał kilka znakomitych radiowych singli z poprzednich trzech płyt
Obawiam się, że to nie ma nic do rzeczy. Bieber może sobie wydać drugie Stairway To Heaven i nie zmieni to faktu, że jest Justinem Bieberem. Owszem, nikt z nas nie zna go osobiście, ale gościu robi wrażenie niesympatycznego, głupiego i zadufanego w sobie. Może taki nie jest, ale tak go odbieram i jego muzyka nie ma z tym nic wspólnego. Justin Biber jest po prostu... najbardziej wkurzającą gwiazdą popkultury, jak w temacie Icon_wink

I tak samo Roxie - jej muzyka nie ma nic do rzeczy. Właśnie to, co jest w niej wkurzające to wszystko, co z muzyką nie ma nic wspólnego. Jak na przykład to, że jakaś gówniara mówi mi jaki plan taryfowy mam wybrać i w jakiej sieci. To jest wkurzające, a nie piosenki.

Radio Epsilon
04.03.2020 01:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #17
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
A propos Melodii to nie cierpiałem Janowskiego i ta niechęć wyszła z poznania go osobiście.
04.03.2020 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #18
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
EVENo napisał(a):Obawiam się, że to nie ma nic do rzeczy. Bieber może sobie wydać drugie Stairway To Heaven i nie zmieni to faktu, że jest Justinem Bieberem. Owszem, nikt z nas nie zna go osobiście, ale gościu robi wrażenie niesympatycznego, głupiego i zadufanego w sobie. Może taki nie jest, ale tak go odbieram i jego muzyka nie ma z tym nic wspólnego. Justin Biber jest po prostu... najbardziej wkurzającą gwiazdą popkultury, jak w temacie Icon_wink

I tak samo Roxie - jej muzyka nie ma nic do rzeczy. Właśnie to, co jest w niej wkurzające to wszystko, co z muzyką nie ma nic wspólnego. Jak na przykład to, że jakaś gówniara mówi mi jaki plan taryfowy mam wybrać i w jakiej sieci. To jest wkurzające, a nie piosenki.
to tym bardziej nie widzę problemu

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.03.2020 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #19
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
(04.03.2020 01:36 PM)thestranglers napisał(a):  A propos Melodii to nie cierpiałem Janowskiego i ta niechęć wyszła z poznania go osobiście.
Jak wyżej, choć może nie aż tak żeby nie cierpieć, to zbyt mocne słowo.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.03.2020 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #20
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
Nie przepadam za Seleną Gomez - zastanawiam się, jak osoba pozbawiona jakiegokolwiek charakteru i o niskim talencie wokalnym może robić taką karierę. Dalej - Ed Sheeran - przeceniany strasznie, nie prezentuje niczego wyjątkowego, a robi się z Niego jakiegoś Boga. To takie dwa główne przykłady, jest pewnie jeszcze kilka, ale to musiałbym dłużej nad tym pomyśleć.
04.03.2020 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najciekawsze i najbardziej oryginalne utwory świąteczne prz_rulez 5 1 406 22.07.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości