Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Guns N' Roses
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
(06.01.2022 11:48 PM)EVENo napisał(a):  To ja w takim razie, pomimo mieszanych uczuć co do jednego fragmentu, poproszę o Rocket Queen.
chodzi o ten fragment w którym się bzykajo?

Karpie zjem!
08.01.2022 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
santosz napisał(a):chodzi o ten fragment w którym się bzykajo?
Tak. Do dziś mam żal do Aksla, że mnie nie zaprosili.

Radio Epsilon
08.01.2022 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Rocket Queen
dla EVENo Icon_lol
08.01.2022 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Anything Goes
My Michelle
09.01.2022 05:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
O, top dla mnie. Icon_biggrin

Ale to, co najlepsze, w sumie już jest zgłoszone... Icon_wink

To może tak:

Get in the Ring
09.01.2022 08:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Skoro pojawiła się tu osoba pierwsza z kolejki do proponowania topu pozwolę sobie spytać, czy będzie coś wybierać, czy mogę już myśleć nad swoją propozycją.

WOLNE MEDIA!!!
09.01.2022 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Właśnie, dziś wysyłam to zapytanie do parzymiecha, dam mu czas na odpowiedź do środy 12 stycznia. Później podobnie uczynię z Michałem. W przypadku braku odpowiedzi od obu panów będziesz mógł się określić już 17 stycznia.
09.01.2022 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Powybierałem, co warto rozważyć i mam dwugodzinną playlistę 25 piosenek, w sam raz do posłuchania podczas oglądania skoków. O ile top 3, czy nawet 5 jest raczej zamurowane, tak walka o punktowane miejsca powinna być zacięta Icon_wink

Radio Epsilon
09.01.2022 02:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Zgłaszanie na koniec, to nie najlepszy pomysł. Icon_lol Była jedna niszowa piosenka, na której mi szczególnie zależało, ale też została już zgłoszona!
Także ten tego:
Gary napisał(a):Niechże ktoś zgłosi "Used to Love Her"
Proszę bardzo...
I sam nie wiem czy któraś z tych piosenek zdobędzie mój głos (a nawet jakieś oczka od Was), ale mogą być blisko? Icon_twisted

Used to Love Her
Riad N' the Bedouins
Coma


Aha, najlepszą płytą i to zdecydowanie jest "Chińska demokracja", potem są trzy na zbliżonym poziomie (debiut i obie części "Użyj swojej iluzji"). A stawkę zamykają wyraźnie w tyle "Kłamstwa" oraz "Incydent z makaronem". Plotki
I już po przesłuchaniu dyskografii nie żałuję, bo jest ok. 20 piosenek, które powalczą o punkty, a jeszcze trochę takich, na które warto zwrócić uwagę.
A przecież ten wybór wynikał z losowania (zapomniałem kto, ale chyba parzymiech wybierał mój szczęśliwy numerek / znaczy się wykonawcę). Icon_cool

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.01.2022 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Na plejkę wrzuciłem pierwszą wersję "You're Crazy" (którą probsował kajman), choć sam uważam że ta druga (dłuższa) wcale nie jest gorsza, więc każdy może oceniać tę którą woli, nie należy kierować się moim wyborem. Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
10.01.2022 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Dawno tak silnie obsadzonego topu nie miałem.. ..ze dwa inne topy mógłbym obdzielić
10.01.2022 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Sundrajta napisał(a):Na plejkę wrzuciłem pierwszą wersję "You're Crazy"
Jest dużo słabsza. I gdzie się doczytałeś, że uważam ją za lepszą?
10.01.2022 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
kajman napisał(a):bo ja odbieram wersje na dwóch kolejnych płytach jako dwa różne utwory i zdecydowanie wolę tą późniejszą.
No tu, tylko zapamiętałem zupełnie na opak. Icon_redface W takim razie do plejki dodam też tę "lepszą" wersję.
I oczywiście dodaję też tam alternatywną wersję "Don't Cry". Icon_idea

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.01.2022 11:02 PM przez Sundrajta.)
10.01.2022 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
(10.01.2022 04:49 PM)Sundrajta napisał(a):  Aha, najlepszą płytą i to zdecydowanie jest "Chińska demokracja",
Oj, no to jest bardzo odważne stwierdzenie, chyba sobie jutro przypomnę niektóre fragmenty, bo o ile mnie pamięć nie myli (a mnie akurat coraz częściej myli) to mam chyba dokładnie odwrotne odczucia co do ChinDem, ale sprawdzę

Karpie zjem!
11.01.2022 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE PROPOZYCJI
11.01.2022 02:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
santosz napisał(a):Oj, no to jest bardzo odważne stwierdzenie, chyba sobie jutro przypomnę niektóre fragmenty, bo [...] mam chyba dokładnie odwrotne odczucia co do ChinDem, ale sprawdzę
Ja akurat całkowicie się zgadzam z Sundrajtą, ale z tego co wiem, to jestem w mniejszości.
11.01.2022 08:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
A nawet jesteśmy. Icon_wink
Teraz muszę znaleźć wolny wieczór żeby to wszystko ogarnąć na raz! I myślę że w przypadku tego topu mój głos aż tak bardzo nie będzie odbiegał od przeciętnego, no chyba że...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.01.2022 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
zajebiście, przegapiłem zgłoszenia Icon_confused2
14.01.2022 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Może przynajmniej większość Twoich ulubionych utworów zgłosili już inni.
14.01.2022 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Guns N' Roses
Myślę, że jest szansa, że wszystkie Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
14.01.2022 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości