Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Françoise Hardy
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #181
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
Yacy napisał(a):znany był od pierwszego dnia tego topu
Ja tam nie miałem pojęcia co mogłoby wygrać. Mam nadzieję, że u Cohena zwycięzca jednak nie będzie oczywisty.
13.12.2021 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #182
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
Żebyś się nie zdziwił.
kajman napisał(a):z drugiej boję się, że wygra jego najgorszy utwór, od którego mnie odrzuca
Ciesz się, że nie wybrała King Crimson, bo wtedy dopiero byłbyś w rozterce. Icon_lol
A zdaje się, że następnym wybierającym będę ja i ten zespół właśnie biorę pod uwagę, bo to są jedni z największych klasyków rocka, tylko przeraża mnie ich spora dyskografia i trochę odwrotnie niż u Ciebie, że wygrają te smutasy jazzujące!
thestranglers napisał(a):i jeszcze dwa wyróżnienia...
Suzanne
No właśnie, to tylko cover i znowu bez wkładu autorskiego, więc do dziesiątki nie chciałem go wrzucać, i oczywiście wersja angielska jest o klasę lepsza. Icon_wink
gioconda2 napisał(a):Dziękuję tym, którzy głosowali na niemiecki akcent, który brzmiał nadal jak francuski
Oj nie dla mnie, właśnie ten niemiecki bardzo mnie odrzucał. Jednak na Twoje pocieszenie napiszę, że u kajmana w dziesiątce jest utwór, który umieściłem na samiuśkim końcu...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
14.12.2021 01:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #183
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
(13.12.2021 11:58 PM)kajman napisał(a):  Mam nadzieję, że u Cohena zwycięzca jednak nie będzie oczywisty.
też mam nadzieję.
ciekawe czy zwycięzca będzie miał coś wspólnego z tym topem? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.12.2021 08:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #184
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
Yacy napisał(a):ciekawe czy zwycięzca będzie miał coś wspólnego z tym topem?
To by mnie ucieszyło, ale boję się, że nie.
Sundrajta napisał(a):Ciesz się, że nie wybrała King Crimson, bo wtedy dopiero byłbyś w rozterce.
Wprawdzie nie cenię utworów z l. 80-tych, ale takiej wpadki jak Cohen to nie mieli.
Sundrajta napisał(a):przeraża [...] że wygrają te smutasy jazzujące!
Raczej szans nie mają. Akurat tam zwycięzca bylby oczywisty.
14.12.2021 08:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #185
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
Faktycznie, ten niemiecki utwór brzmiał tu jak francuski - spore osiągnięcie.

Tyle że ja tu raczej słyszałem przewagę powolnych, zmysłowych ballad, niż radosnych lekkich piosenek. Część z nich była nudna, a część bardzo ładna i relaksujaca. Czyli on się raczej wpisywał w główny nurt.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
14.12.2021 09:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #186
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
Sundrajta napisał(a):przeraża mnie ich spora dyskografia
ojtam, 13 płyt to nie tak dużo, więc propsuję wybór Icon_wink
14.12.2021 09:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #187
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
Hardy miała sporo większą, oni wcale nie nagrywali dużo. Mieli masę koncertowek i płyt z jakimiś różnymi wersjami, ale krążków z premierowym materiałem zaledwie kilkanascie, po 1980 zaledwie 6 płyt chyba.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2021 09:46 AM przez Miszon.)
14.12.2021 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #188
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
(14.12.2021 09:28 AM)Miszon napisał(a):  Faktycznie, ten niemiecki utwór brzmiał tu jak francuski - spore osiągnięcie.
Takie osiągnięcia to ja na codzień słyszę, jak Ukraińcy mówią do mnie po polsku. Icon_lol

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.12.2021 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #189
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
Dobre.
thestranglers napisał(a):13 płyt to nie tak dużo, więc propsuję wybór
Tylko że mój wybór został już na tę rundę dawno wylosowany i wolałbym go nie zmieniać. Icon_cool
A KC to jest ewidentnie zespół z kajmanowej półki i jedynie próbuję wywrzeć na nim pewien nacisk, by się wreszcie odważył...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
14.12.2021 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości