Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Françoise Hardy
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 809
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy
Artur.O napisał(a):dajecie mi ku temu jeszcze jeden dowód - poza LP3 nie istnieje nic
To, że nie znamy muzyki francuskiej to jeszcze nie świadczy, że ograniczamy się tylko do LP3. Raczej o tym, że nas pewne rzeczy nie interesują. To raczej pozytywne, że nie słucha się wszystkiego jak leci, lecz wybiera się rzeczy, które uważa się za interesujące. Słuchanie muzyki nie ma być umartwianiem się lecz doznawaniem rozkoszy duchowych. Pewnie część z nas opierała się w znacznym stopniu na Trójce, radiu, które jak uważam(y), prezentowała muzykę bardziej wartościową niż można było usłyszeć w innych rozgłośniach, szczególnie tych komercyjnych. W zeszłym stuleciu słuchałem głównie Trójki, ale też i Dwójki, a do pewnego momentu Rozgłośni Harcerskiej (tam szczególnie listę przebojów). Później słuchałem dzięki internetowi znacznie więcej muzyki bardzo różnych rodzajów.
Artur.O napisał(a):Po trzecie - dla chcącego nic trudnego
A kogo to obchodzi, jaka jest ortografia? Po cholerę zapychać sobie głowę niepotrzebnym śmieciem.
Przy okazji chciałbym się dowiedzieć, kto zaproponował ten top? I kto może odpowiedzieć na moje pytanie?
23.11.2021 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Françoise Hardy - kajman - 23.11.2021 04:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości