Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - Your Song Saved My Life
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
U2 - Your Song Saved My Life
Kompozycja "Your Song Saved My Life" w wykonaniu irlandzkiej grupy U2 promuje ścieżkę dźwiękową do drugie części animacji "Sing", która trafi do sprzedaży 17 grudnia.


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2021 07:21 PM przez Szymek79.)
04.11.2021 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Całkiem przyjemnie się to rozkręca. Dam siedem.
05.11.2021 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #3
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Ja mam do powiedzenia to, co kajman, lecz w tym przypadku ocena 7 to tylko 7, a nie aż. Chociaż po You're The Best Thing nic nie przykuło mojej uwagi przynajmniej z singli (do płyty się nie dobiłem, bo wtedy nie miałem potrzeby).
06.11.2021 03:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #4
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Kolejne "skisły" zespół grający "skisłą" muzykę. Po płycie z 2004 r. mogliby się rozwiązać.
06.11.2021 08:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #5
RE: U2 - Your Song Saved My Life

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.11.2021 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #6
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Jak na nich ostatnio, nie jest źle. Takie solidne 6 mogę dać.

WOLNE MEDIA!!!
12.11.2021 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: U2 - Your Song Saved My Life
jogosz napisał(a):Po płycie z 2004 r. mogliby się rozwiązać.
Raczej rozwinąć i całkiem dobrze im się to udało.
13.11.2021 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
RE: U2 - Your Song Saved My Life
ale po 2004 r. nie nagrali już dobrej płyty.
Mieli przebłyski bardzo dobrych singli jak "Ordinary Love czy "You're the Best Thing About Me", ale jak na grupę z takim dorobkiem, to trochę mało.

Singiel mocno średniawy, ale może jeszcze się przekonam.
13.11.2021 01:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
RE: U2 - Your Song Saved My Life
jogosz napisał(a):Po płycie z 2004 r. mogliby się rozwiązać.
Chyba z 2005, ale to szczegół.

W tym momencie przyszła mi do głowy rozmowa z kolegą z wakacji, wielkim fanem Stinga. Rozmawialiśmy sobie ogólnie o muzyce no i zaczął narzekać na niego i powiedział dość ciekawe słowa: "wiem, jak to zabrzmi, ale szczerze mówiąc, to wolałbym aby Sting zmarł i z tego powodu więcej nie nagrywał, skoro póki żyje najwyraźniej nie zamierza przestać nagrywać i popełnia takie dzieła jak ostatnio".

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.11.2021 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #10
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Miszon napisał(a):"wiem, jak to zabrzmi, ale szczerze mówiąc, to wolałbym aby Sting zmarł i z tego powodu więcej nie nagrywał, skoro póki żyje najwyraźniej nie zamierza przestać nagrywać i popełnia takie dzieła jak ostatnio".

Przepraszam, że znów wykopuję ten temat, ale normalnie samo się ciśnie na usta...

Może niech kolega się zabije i z tego powodu więcej Stinga nie słucha, bo skoro póki żyje to najwyraźniej nie zamierza przestać go słuchać i popełniać takie komentarze jak ten ^^

To nic osobistego (mam obecnie Stinga na pierwszym miejscu xD), po prostu kto mieczem wojuje... Icon_wink

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2021 01:42 PM przez EVENo.)
13.11.2021 01:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #11
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Hah, Miszon nie raz pokazywał, że nie jest najbardziej lotnym umysłem na forum, ale przynajmniej można się uśmiechnąć Icon_smile

A co do Stinga, to mi się jego numery podobają nowe. Spokojne, rockowo granie. Melodie dobre. On już nic nie musi udowadniać. Jestem na tak.
13.11.2021 02:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Tomekk napisał(a):ale po 2004 r. nie nagrali już dobrej płyty
Wszystko jest kwestią gustu. Dla mnie oni nigdy nie nagrali dobrej płyty, a przed 2004 szczególnie (no October z tego co kojarzę jakoś się broni).
jogosz napisał(a):Miszon nie raz pokazywał, że nie jest najbardziej lotnym umysłem na forum
Wiadomo, że nie, przecież Ty nim jesteś.
jogosz napisał(a):A co do Stinga, to mi się jego numery podobają nowe.
A mi się nie podobają. Miał kapitalny debiut, ale potem to już zjazd w dół (no Brand i ta staroangielska dobrze mu wyszły).
13.11.2021 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
RE: U2 - Your Song Saved My Life
(13.11.2021 01:39 PM)EVENo napisał(a):  
Miszon napisał(a):"wiem, jak to zabrzmi, ale szczerze mówiąc, to wolałbym aby Sting zmarł i z tego powodu więcej nie nagrywał, skoro póki żyje najwyraźniej nie zamierza przestać nagrywać i popełnia takie dzieła jak ostatnio".

Przepraszam, że znów wykopuję ten temat, ale normalnie samo się ciśnie na usta...

Może niech kolega się zabije i z tego powodu więcej Stinga nie słucha, bo skoro póki żyje to najwyraźniej nie zamierza przestać go słuchać i popełniać takie komentarze jak ten ^^

To nic osobistego (mam obecnie Stinga na pierwszym miejscu xD), po prostu kto mieczem wojuje... Icon_wink
Przyznam, że mocno mnie też ta wypowiedź... nie wiem jak to nazwać... zdziwiła.
Powiedziałem to samo, że jak mu się nie podoba nie ma obowiązku słuchania, może starych płyt słuchać.

Ale skojarzyło mi się po prostu przy tym komentarzu, że mogliby się rozwiązać. Wszak rozwiązanie się zespołu, to tak jak śmierć solisty.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2021 03:09 PM przez Miszon.)
13.11.2021 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
RE: U2 - Your Song Saved My Life
U2 wywołuje przynajmniej kontrowersje na tym forum, więc jest coś dobrego z ich nowych wydawnictw Icon_lol
13.11.2021 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #15
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Miszon napisał(a):Przyznam, że mocno mnie też ta wypowiedź... nie wiem jak to nazwać... zdziwiła.
Powiedziałem to samo, że jak mu się nie podoba nie ma obowiązku słuchania, może starych płyt słuchać.
To też w sumie pokazuje, jakim ten Twój kolega jest "fanem". Ja nowego Bon Jovi nie lubię i spodziewam się, że lepiej już nie będzie, ani z formą twórczą, ani wokalną Jona. Ale jako prawdziwy fan nadal mu kibicuję, nadal mam nadzieję, że jednak jeszcze mu coś wyjdzie, że znów zacznie dobrze śpiewać. Nawet jeśli na jego ostatnie płyty wylewam wiadro pomyj, to jako fan mam obowiązek trzymać za niego kciuki, a nie życzyć mu śmierci. Kłania się trochę odsyłanie Małysza na emeryturę po 2004 roku.

Podsumowując, Twój kolega wcale nie jest fanem Stinga, tylko mu się wydaje Icon_wink

Radio Epsilon
13.11.2021 03:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #16
RE: U2 - Your Song Saved My Life
Ja z takimi wypowiedziami też się spotkałem, że ktoś wolałby żeby jego ulubiony artysta lepiej nie żył, niż miał tworzyć to co tworzy obecnie. Czyli, że ktoś woli zachować w pamięci artystę z najlepszych lat i nie chce kojarzyć go z późniejszą twórczością. Jest to oczywiście też dość słabe i egocentryczne, ale nie jest raczej bezpośrednim życzeniem śmierci. W ogóle to najlepiej być fanem muzyki a nie konkrenych wykonawców, bo wtedy nie ma się takich myśli. Icon_smile

Karpie zjem!
13.11.2021 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: U2 - Your Song Saved My Life
santosz napisał(a):W ogóle to najlepiej być fanem muzyki a nie konkrenych wykonawców, bo wtedy nie ma się takich myśli.
W drodze kompromisu można być fanem jakiegoś okresu działalności artysty.
13.11.2021 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
RE: U2 - Your Song Saved My Life
(13.11.2021 03:37 PM)EVENo napisał(a):  
Miszon napisał(a):Przyznam, że mocno mnie też ta wypowiedź... nie wiem jak to nazwać... zdziwiła.
Powiedziałem to samo, że jak mu się nie podoba nie ma obowiązku słuchania, może starych płyt słuchać.
To też w sumie pokazuje, jakim ten Twój kolega jest "fanem". Ja nowego Bon Jovi nie lubię i spodziewam się, że lepiej już nie będzie, ani z formą twórczą, ani wokalną Jona. Ale jako prawdziwy fan nadal mu kibicuję, nadal mam nadzieję, że jednak jeszcze mu coś wyjdzie, że znów zacznie dobrze śpiewać. Nawet jeśli na jego ostatnie płyty wylewam wiadro pomyj, to jako fan mam obowiązek trzymać za niego kciuki, a nie życzyć mu śmierci. Kłania się trochę odsyłanie Małysza na emeryturę po 2004 roku.

Podsumowując, Twój kolega wcale nie jest fanem Stinga, tylko mu się wydaje Icon_wink
ano tak wychodzi. jakoś ja nie wyobrażam sobie abym życzył śmierci Nosowskiej tylko dlatego że zespół zawieszony (może i lepiej skoro najwyraźniej straciła już głos), a ona nagrywa totalną kupę, na dźwięki której skręca mnie po kilku sekundach.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.11.2021 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Andy Grammer & R3HAB - Saved My Life Szymek79 0 122 06.05.2022 04:15 PM
Ostatni post: Szymek79
  Sia - Saved My Life Szymek79 3 474 07.05.2020 10:25 PM
Ostatni post: Tomekk
  Bleachers - Alfie's Song (Not So Typical Love Song) Szymek79 1 706 19.03.2018 03:52 PM
Ostatni post: Szymek79
  Khalid - Saved Szymek79 0 381 14.12.2017 08:17 PM
Ostatni post: Szymek79
  T.I. & Rihanna - Live Your Life (a.k.a. Numa Numa Song) AKT! 19 3 564 02.09.2008 10:05 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości