Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top De Mono
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #81
RE: Mychartsowy Top De Mono
Na to bym w życiu nie wpadł.
09.11.2021 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #82
RE: Mychartsowy Top De Mono
(09.11.2021 07:38 PM)meni napisał(a):  jogosz nie ogarnął i zaproponował dwa razy, ot co. Icon_wink

Aaa. No coś żem czuł, że to ma związek z nim, ale nie sprawdzałem tego pod tym kątem. "Nie ogarnął" to dosyć delikatne określenie, chyba nie ma na forum drugiej osoby, która tak bardzo stara się być śmieszna i za każdym razem tak bardzo jej to nie wychodzi Icon_razz2

Radio Epsilon
09.11.2021 07:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #83
RE: Mychartsowy Top De Mono
Słusznie nie zwątpiłem w Waszą inteligencję.
Po części poczuwam się i ja do winy, mogłem bowiem wcześniej to zauważyć. Więc jeśli ktoś chciał zgłosić te nagrania może to zrobić do jutra włącznie.
09.11.2021 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #84
RE: Mychartsowy Top De Mono
I ja błądziłam w poszukiwaniu uzasadnienia wykluczenia 2 propozycji. Poszłam raczej w kierunku, że to nieuprawnione De Mony powiązane z wzajemnym procesowaniem się 2 panów. A wyjaśnienie było takie proste, takie proste...
09.11.2021 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #85
RE: Mychartsowy Top De Mono
Dawno się tak nie ucieszyłem. Thestranglers dzięki za ten wybór.
Kapitalne było przypomnienie sobie tych wszystkich kawałków.
De Mono lubię bardziej niż mógłbym to przypuszczać. Icon_smile
Zagłosowane.
13.11.2021 01:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #86
RE: Mychartsowy Top De Mono
Zasługa prowadzącego nie jest aż tak wielka. Icon_wink
Po przesłuchaniu kilku propozycji (w poszukiwaniu własnych), dla mnie znowuż wydaje się, że zespół mocno pokrył się patyną czasu! Może lepiej będzie gdy poznam całość Waszych zgłoszeń?
A właśnie, może ktoś ma folder na chomiku z wszystkimi propozycjami, bo na Spotyfaju brakuje chyba z połowy piosenek! A mnie samemu nie chce się szukać i próbuję pójść na łatwiznę. Jakby co, proszę o kontakt na PW. Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
13.11.2021 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #87
RE: Mychartsowy Top De Mono
To prawda, ta muzyka niestety strasznie słabo się zestarzała. Działa jeszcze kwestia sentymentu, ale gdybym nie znał tych kawałków, to nie pewnie ciężko byłoby pozytywnie ocenić większość utworów, szkoda...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2021 01:15 PM przez Miszon.)
13.11.2021 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
RE: Mychartsowy Top De Mono
Sundrajta napisał(a):może ktoś ma folder na chomiku z wszystkimi propozycjami
O ile pamiętam to prawie wszystko (czy nawet wszystko) da się tam znaleźć, ale na różnych.
Miszon napisał(a):ta muzyka niestety strasznie słabo się zestarzała
No cóż, dla mnie się nie zestarzała, bo zawsze była dla mnie mocno niestrawna.
13.11.2021 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #89
RE: Mychartsowy Top De Mono
kajman napisał(a):da się tam znaleźć, ale na różnych
No właśnie szukać mi się nie chce... Leniwy się ostatnio zrobiłem!

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
13.11.2021 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #90
RE: Mychartsowy Top De Mono
No tak, dyfeo miał trafa. Icon_smile
Na mojej liście sporo takich w gruncie rzeczy zapomnianych grup.
Sundrajta, polecam poznanie, jak w każdym topie, czasu jest jeszcze sporo.
No i zgadzam się z Miszonem, młodemu pokoleniu chyba niewiele mieliby do zaoferowania, choć na pewno nie, żeby nic.
13.11.2021 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #91
RE: Mychartsowy Top De Mono
Przypominając sobie ich twórczość (obowiązkowo łącznie z teledyskami, bo to świadectwo historii) zauważyłam coś, co wcześniej było przeze mnie niezauważone.
Otóż niesamowitą ekspresję rąk w tańcu Krzywego. Wcześniej jakoś tak nie było to mocno "rzucające się w oczy". Cóż ... wówczas nie diagnozowano ADHD, a teraz menager doradziłby bardziej stonowane wyrzuty rąk.

I nie byłabym taka surowa w twierdzeniu o starości. Moja topowa 7 w moim odczuciu jest nadal atrakcyjna.
13.11.2021 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Mychartsowy Top De Mono
Dla mnie aż trzy utwory okazały się dobre. To zaskoczenie, no ale dwa z nich usłyszałem pierwszy raz.
13.11.2021 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #93
RE: Mychartsowy Top De Mono
kajman napisał(a):dwa z nich usłyszałem pierwszy raz
może będzie wśród nich moja propozycja Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2021 07:43 AM przez thestranglers.)
13.11.2021 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: Mychartsowy Top De Mono
thestranglers napisał(a):może będzie wśród nich moja propozycja
Mogę tylko napisać, że Twoich propozycji nie znałem.
13.11.2021 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #95
RE: Mychartsowy Top De Mono
A mnie Wojny z miłości thestranglers zabrał, bo to była moja pierwsza myśl.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.11.2021 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
RE: Mychartsowy Top De Mono
Miszon napisał(a):A mnie Wojny z miłości thestranglers zabrał, bo to była moja pierwsza myśl.
Wojny z miłości to zabrała Ci gioconda2. Nota bene tego też nie znałem wcześniej.
13.11.2021 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #97
RE: Mychartsowy Top De Mono
A tak, faktycznie. I domyśliłem się, że tego też nie znałeś.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.11.2021 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #98
RE: Mychartsowy Top De Mono
Poza zaskakująco żywotnym kowerem "Psycho Killer", nic mnie nie zaskoczyło w tym zestawie na plus, bo wszystkie największe przeboje, oraz kawałki ze Stop - które nadal mi się podoba jako płyta, dość żywotna i zróżnicowana aranżacyjnie, czym stoi w opozycji do reszty tego zestawu - były już mi znane, a głębiej się w sumie nic więcej nie kryło. Icon_wink Nawiązując jeszcze do "Psycho Killera" - kurczę, to już drugi top, gdzie występuje kower Talking Heads, a we własnej osobie swojego topu jeszcze nie mieli. Majczartsie, przestań ignorować ich istnienie i po prostu weź ich pod rozkład! Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
18.11.2021 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #99
RE: Mychartsowy Top De Mono
thestranglers napisał(a):Sundrajta, polecam poznanie, jak w każdym topie, czasu jest jeszcze sporo.
No właśnie słucham, chyba do poniedziałku zdążę z dwoma odsłuchami?
I nie jest tak źle, wychodzi mi, że prawda leży tak pomiędzy Twoją opinią, a Miszona i Artur.O! Icon_twisted
Na razie wpadła mi w ucho jedna świetna piosenka (już dwie) z tych, które za bardzo nie kojarzę i potwierdziło się, że nadal nie znoszę (chyba to mogę napisać?) "Statków na niebie". Icon_rolleyes
Aha mam pytanie, piosenkę "Zaklęci w tańcu" śpiewają Marek Hojda z Anitą Lipnicką (bo tak bym wnioskował z opisu na Wikipedii)?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
20.11.2021 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #100
RE: Mychartsowy Top De Mono
Sundrajta napisał(a):Aha mam pytanie, piosenkę "Zaklęci w tańcu" śpiewają Marek Hojda z Anitą Lipnicką (bo tak bym wnioskował z opisu na Wikipedii)?
nic mi o tym nie wiadomo Chytry
20.11.2021 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości