Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #281
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Patrząc na ocenę, którą mu wystawiłem to zdecydowanie mnie nie przekonał.
28.10.2021 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #282
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neo01 napisał(a):Nie, był tylko na koncertówce "Acousticus Rocus" i chyba też był singiel, ale ze słabszą wersją.
Spojrzałem na płytę i faktycznie, umknęło mi, musiałem to słyszeć, ale skoro nie ma w moim top xx (nie pamiętam już ile), to na pewno nie przekonał mnie dostatecznie albo właśnie wyszedłem do łazienki. Czyli wniosek, że i tak muszę przesłuchać raz jeszcze. Icon_wink
28.10.2021 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #283
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Dziękuję za wszystkie ostatnie komentarze. Za te krótkie i długie. Za wszystkie fantastyczne historie z życia i za skupiające się na samej muzyce. Za te zdziwione i te wyrażające zrozumienie.
Dzisiaj pozostawię je tylko przeczytane...

***

Kiedyś już chyba też o tym pisałam, ale oprócz oczywistego skojarzenia mam jeszcze drugie - jak chodziłam z T. do Teatru Małego Widza, to w czasie przedstawienia "Warzywa są z kosmosu" ku mojemu zaskoczeniu, i wywołując bardzo szeroki uśmiech, jako tło do wyruszenia aktorów w kosmos pojawił się właśnie ten utwór. Tak więc i syn, i mama mieli 5 minut specjalnie dla siebie. Icon_smile2
010 . 009 . 011 . I'll Find My Way Home - Jon & Vangelis
[youtube]

W tym utworze wyjątkowo najważniejsze są dla mnie partie klawiszy... Tata.
A na tamtych koloniach zostałam I Wicemiss. Hahaha. Icon_smile2
009 . 010 . 012 . Goniąc kormorany - Piotr Szczepanik
[youtube]

008 . 008 . 009 . Książka z drogą w tytule - Myslovitz
[youtube]
007 . 005 . 004 . (1) Vaka - Sigur Rós
[youtube]

A ta piosenka to łzy. Na razie mieści w sobie trzy osoby. Nie chcę myśleć...
Był niedawno taki czas, że już byłam w stanie jej posłuchać w całości. Ale znów nie mogę...
006 . 007 . 006 . Kolęda dla nieobecnych - Zbigniew Preisner
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
28.10.2021 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #284
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
10 miejsce to jeden z nielicznych utworów, który kojarzy mi się z czymś. Chyba wiadomo z czym.
28.10.2021 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #285
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):A na tamtych koloniach zostałam I Wicemiss.
dawaj coś więcej na ten temat! Icon_mrgreen

no i wreszcie ruchy jak z topu wszech czasów Icon_wink2.
w tej piątce nie mam swoich ulubieńców. ale podsłucham dzięki linkom Icon_wink2.
28.10.2021 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #286
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(28.10.2021 10:49 PM)kajman napisał(a):  10 miejsce to jeden z nielicznych utworów, który kojarzy mi się z czymś. Chyba wiadomo z czym.
Od wczoraj chyba jeszcze z kolejną rzeczą. Icon_smile2

(28.10.2021 11:35 PM)ku3a napisał(a):  
neon.ka napisał(a):A na tamtych koloniach zostałam I Wicemiss.
dawaj coś więcej na ten temat! Icon_mrgreen
ech, nie wiem, czy to dobry pomysł. Icon_wink2 bo to nepotyzm był raczej. na tej kolonii mój tata był zaopatrzeniowcem, no i chyba jury nie wypadało mnie zrzucić zbyt wcześnie... Icon_razz jest do obejrzenia zdjęcie z tego wydarzenia. Icon_wink2 to była kolonia dla dzieci niedosłyszących. Miss została płomiennie ruda Monika (bardzo fajna dziewczyna), II Wice to chyba córka jednej z wychowawczyń była. więc sam rozumiesz...
no ale przygotowania profesjonalne były, wyrazisty makijaż i występy w kostiumie kąpielowym. profesjonalne szarfy z papieru toaletowego również. Icon_cool

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
30.10.2021 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #287
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
a kto był w jury? Icon_mrgreen
30.10.2021 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #288
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
i dotarłam do końca. dobrze, że w tym momencie. pomimo, że niedawno pisałam, że szkoda, że się zbliża do finału. jednak miłe emocje związane z moimi małymi prywatnymi sprawami nie chcą się już pogodzić ze smutkiem poważnych spraw ze świata wokół mnie...

005 . 006 . 008 . Confusion - Electric Light Orchestra
[youtube]
004 . 004 . 005 . Szklany człowiek - Myslovitz
[youtube]
003 . 003 . 003 . Forever Young - Alphaville
[youtube]
002 . 002 . 002 . A Whiter Shade of Pale - Procol Harum
[youtube]
001 . 001 . 001 . Uciekinier - Myslovitz
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

dziękuję Wam wszystkim za obecność tutaj i słowa wszystkie.
historie i emocje.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
30.10.2021 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #289
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(30.10.2021 11:35 PM)ku3a napisał(a):  a kto był w jury? Icon_mrgreen
tego nie pamiętam...
ale tata w czasie obrad jury miał za zadanie zabawiać publiczność solówkami na klawiszach. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
30.10.2021 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #290
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
no i prawidłowo - pierwsza czwórka bez zmian.
z tej pierwszej piątki najbardziej na mnie działa "Forever Young".
zastanawia mnie "Szklany człowiek". utwór z płyty, którą już znałem w całości, a który jakoś do mnie nie dotarł. a tym bardziej, że taki wszech czasowy może być. nie rozumiem czemu go nie wyróżniłem. "Miłość w czasach popkultury" znałem tylko z singli, ale na tyle mi się podobały, że kilka weszło do mojej dziesiątki i następną płytę już kupiłem. czyli "Szklanego człowieka" powinienem w miarę nieźle znać. a zupełnie tak nie jest. no bo przypadek "Uciekiniera" rozumiem - "Z rozmyślań przy śniadaniu" to płyta z czasów, gdy Myslovitza jeszcze mało znałem (jedynie "Peggy Brown" była na mojej liście z czasów przed miłościopopkulturowych).

dzięki za top, wszystkie ciekawostki i dyskusje! Icon_biggrin3
31.10.2021 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #291
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Był niedawno taki czas, że już byłam w stanie jej posłuchać w całości. Ale znów nie mogę...
Oj... Moja babcia też zawsze płacze, kiedy ją słyszy. Ja na szczęście mogę słuchać bez przeszkód (i chętnie to robię, bo bardzo mi się podoba, co oczywiście ma odpowiednie odzwierciedlenie). Boję się, że do czasu...

Z czołowej piątki mam u siebie Alphaville (ostatnio miejsce 484), z kolei Procol Harum to wielki pechowiec mojego zalążka - zabrakło mu trzech miejsc, żeby się utrzymać Icon_sad

W sumie naliczyłem 41 zbieżności, to trochę mniej niż w ostatnim topie kajmana, tam były 54, ale też pozycji było o ponad 200 więcej, więc licząc proporcjonalnie, u Ciebie wychodzi lepiej Icon_wink

Dzięki za top!
31.10.2021 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #292
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Również dziękuję Ci za top. Prezentacja ostatniej 10 dopiero uświadomiła mi coś, czego wcześniej nie zauważyłam. A mianowicie ... nie wiedziałam, że jesteś aż taką fanką Myslovitz Icon_rolleyes Wcześniej jakoś tak było dużo urozmaicenia i to się mi nie rzuciło w oczy. Zatem warto było dotrwać do końca, by doznać olśnienia Icon_lol. Znam, bo trudno nie znać, ale ja nie aż tak.

A druga moja "refleksja globalna", to dziękuję za przypomnienie mi tylu różnych utworów, o których zapomniałam, że je znam Icon_rolleyes np., zwłaszcza w odniesieniu do Twojego drugiego "topowego zespołu" - SDM. I np. zgłoszona z inspiracji Twoim topem do 20 Classic "Z synem w oknie". Myślałam, że nie znam, a znam! I to bardzo dobrze!! Tylko tytułów nie pamiętałam!!! Przecież katowałam siebie zmasowanym odsłuchiwaniem płyty (wówczas na kasecie) "Czarny blues..." . Teraz rzuciłam tylko na spis piosenek i od razu mi się przypomniało, że wówczas moją ulubioną było "Malinowe lato". W wolnej chwili będę musiała sobie przypomnieć tamte czasy, czyli całą płytę.

I z pierwszej 5 też bym postawiła na "Forever Young", bo któż by nie chciał by tak było... choć nr 2 też mi się podoba.

Szkoda, że ten top się skończył Icon_sad na pocieszenie - ruszył top tadzia3 Icon_smile a tam też sporo widzę dla siebie.
31.10.2021 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #293
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Od wczoraj chyba jeszcze z kolejną rzeczą.
Nie wiem czy będę o tym pamiętał za 10 lat, ale na obecną chwilę tak.
neon.ka napisał(a):002 . 002 . 002 . A Whiter Shade of Pale - Procol Harum
Mój faworyt z tej piątki. A gdyby w trójce zamienić wykonawcę na Guano Apes to odebrałbym ją zdecydowanie pozytywnie.
wwas napisał(a):licząc proporcjonalnie, u Ciebie wychodzi lepiej
Ja i tak się cieszę, że ze mną miałeś tak wysoki procent.
31.10.2021 07:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #294
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Ojej, w Top 5 numer ktorego w ogóle nie kojarzę! W ogóle bardzo dużo było w topie ELO, nie wiedziałem że aż taką fanką jesteś.

A z tej czołówki wybieram Bacha.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
31.10.2021 10:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #295
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Miszon napisał(a):Ojej, w Top 5 numer ktorego w ogóle nie kojarzę!
To jest chyba ten numer z Rjus! (ale pewności nie mam, bo to mógł być także Last train - tyle czasu już upłynęło). Główkowaliśmy z kumplem co to za słowo i dopiero jak pojawiło się stereo w radiach to okazało się, że to po prostu stereofoniczny efekt przelotu z jednej kolumny do drugiej.
Swoją drogą gdyby nie Marta to zdecydowanie najmniej kojarzyłbym Myślowce.
31.10.2021 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #296
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(25.10.2021 09:12 PM)neon.ka napisał(a):  027 . 017 . 007 . Brothers in Arms - Dire Straits
jakie ładne siódemki Icon_wink2 chociaż szkoda, że aż tak stracili...
(25.10.2021 09:12 PM)neon.ka napisał(a):  Czy dużo macie takich piosenek, przy których słuchaniu możecie dokładnie odtworzyć, gdzie staliście/siedzieliście/leżeliście/szliście/whatever, jakie kolory, przedmioty Was otaczały kiedy słuchaliście ich po raz pierwszy?
krótko - dużo Icon_razz a konkretnie spojrzałem na swój top i z "20" o siedmiu mógłbym coś powiedzieć nt. pierwszego razu Icon_wink2 a z kolejnymi czterema, może pięcioma mam natychmiastowe skojarzenia miejsca i czasu Icon_smile2
(25.10.2021 09:12 PM)neon.ka napisał(a):  Ale takich wersji nie ma nagranych. Więc ja sobie z wersjami angielskimi śpiewam w naszym języku. Icon_smile2
ale jest jakiś polski tytuł? a tekst? do znalezienia?
(25.10.2021 09:12 PM)neon.ka napisał(a):  023 . 022 . NNN . Love on the Line - Hillsong Worship
w sprzyjających warunkach pewnie mógłbym polubić, bo fajnie się tego słucha Icon_smile2
(25.10.2021 09:12 PM)neon.ka napisał(a):  021 . 027 . 038 . Souvenir - OMD
alez Ci zazdroszczę tej pozycji Icon_razz u mnie na taką lokatę się nie zanosi.
(27.10.2021 10:50 PM)neon.ka napisał(a):  014 . 019 . 016 . Dzień jeden w roku - Czerwone Gitary
tu miałem nadzieję, że to najwyższa pozycja utworu około-świątecznego. teraz wiem, że nie i...
(28.10.2021 10:32 PM)neon.ka napisał(a):  006 . 007 . 006 . Kolęda dla nieobecnych - Zbigniew Preisner
i jednak się myliłem Icon_razz co roku układam sobie top30 utworów świątecznych i około. i mimo, że ta Kolęda w moim TWC jest niżej to jednak w tamtym roku była na 1. (o czym zupełnie nie pamiętałem), a Czerwone na 3. ja dopisuję u siebie Beatę Rybotycką.
(30.10.2021 11:38 PM)neon.ka napisał(a):  003 . 003 . 003 . Forever Young - Alphaville
całą piątkę lubię. trzy utwory BARDZO, ale najważniejszy jest nr 3. Serce

bardzo dziękuję za opisy i za samo zestawienie. szkoda, że nie dałem rady komentować na bieżąco. do następnego Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.10.2021 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #297
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(31.10.2021 12:36 AM)ku3a napisał(a):  zastanawia mnie "Szklany człowiek". (...) nie rozumiem czemu go nie wyróżniłem.
myślę, że mogło być tak dlatego, że "Szklany człowiek" jest na płycie po "Chciałbym umrzeć z miłości". podejrzewam, że cokolwiek by się potem nie pojawiło, wydawałoby Ci się miałkie.
ku3a napisał(a):"Miłość w czasach popkultury" znałem tylko z singli, ale na tyle mi się podobały, że kilka weszło do mojej dziesiątki
o, ciekawi mnie ten temat. poproszę o szczegóły.
bo nie_singiel to pojawił się u Ciebie dużo później.

wwas o słuchaniu Kolędy dla nieobecnych napisał(a):(i chętnie to robię, bo bardzo mi się podoba,
mi też się podoba. bardzo. ale jednak jej przekaz jest zbyt mocny.
zastanawiam się jak to ze sobą pogodzić - bo teraz wychodzi, że mam w czołówce topu martwy utwór. utwór, którego nie słucham. może się to wydawać kompletne bez sensu.
wwas napisał(a):W sumie naliczyłem 41 zbieżności, to trochę mniej niż w ostatnim topie kajmana, tam były 54, ale też pozycji było o ponad 200 więcej, więc licząc proporcjonalnie, u Ciebie wychodzi lepiej Icon_wink
prawie 1/10 - nieźle faktycznie.
a wcześniej rozmawialiśmy o liczbie polskich utworów w topie - no więc u mnie jest ich 11 w pierwszej dwudziestce, 47 w pierwszej setce, 91 w pierwszej dwusetce i w końcu we wszystkich 463 utworach jest ich 201. [nie wliczyłam kanonu po polsku Chóru z Taize, Abba Pater - Jan Paweł II i For You - Stina Nordenstam & Zbigniew Preisner]. Chyba całkiem dobry wynik.

(31.10.2021 01:31 AM)gioconda2 napisał(a):  Prezentacja ostatniej 10 dopiero uświadomiła mi coś, czego wcześniej nie zauważyłam. A mianowicie ... nie wiedziałam, że jesteś aż taką fanką Myslovitz Icon_rolleyes
to prawda, że jestem. najeździłam się swego czasu po Polsce za ich koncertami. zyskałam jedną bardzo dobrą relację. ale to też było tak nietypowo, bo takie uwielbienie nastąpiło dopiero w 2002 roku w czasie jak miała się pojawić płyta "Korova Milky Bar". wtedy dopiero kupiłam i poznałam w całości wszystkie wcześniejsze płyty. no a potem to już było na bieżąco...
a przy okazji - może ktoś chciałby odnaleźć mnie na poniższym zdjęciu z okładką z "The Best Of"? [chciałam na początek pokazać tylko to większe, ale jednak to by było zadanie niewykonalne, więc od razu obok konkretny kwadrat, na którym jestem.

[Obrazek: 297c4ef43ae9b15dmed.jpg]

[Obrazek: 3c2e0a7e2b06cfa8med.jpg]

gioconda2 napisał(a):A druga moja "refleksja globalna", to dziękuję za przypomnienie mi tylu różnych utworów, o których zapomniałam, że je znam Icon_rolleyes
cała przyjemność po mojej stronie.
gioconda2 o SDM napisał(a):Przecież katowałam siebie zmasowanym odsłuchiwaniem płyty (wówczas na kasecie) "Czarny blues..." . Teraz rzuciłam tylko na spis piosenek i od razu mi się przypomniało, że wówczas moją ulubioną było "Malinowe lato".
z mojego topu wynika, że u mnie kolejność układa się tak: "Czarny blues..." (49), "Z synem w oknie" (53), "Malinowe lato" (68), "Przy ognisku nad Szczawniczkiem" (69) - czyli wszystkie w pierwszej setce (!), ale teraz tak patrzę na spis utworów na tej płycie i coś mi się zdaje, że jeszcze dwa tytuły powinny się móc próbować dostać do topu - "List do Małego Księcia" i "Blues dla małej".

(31.10.2021 10:41 AM)Miszon napisał(a):  Ojej, w Top 5 numer ktorego w ogóle nie kojarzę! W ogóle bardzo dużo było w topie ELO, nie wiedziałem że aż taką fanką jesteś.
to z powodu, a raczej dzięki tacie. bardzo często w domu leciało z kaset i wszędzie je zabierał ze sobą.

(31.10.2021 11:02 AM)kajman napisał(a):  Swoją drogą gdyby nie Marta to zdecydowanie najmniej kojarzyłbym Myślowce.
z tej piątki, czy w ogóle?
tak czy inaczej cieszę się, że przynajmniej mogłeś je poznać - bo że niekoniecznie Tobie przypadły do gustu, to wiem.

(31.10.2021 10:05 PM)Yacy napisał(a):  krótko - dużo Icon_razz a konkretnie spojrzałem na swój top i z "20" o siedmiu mógłbym coś powiedzieć nt. pierwszego razu Icon_wink2 a z kolejnymi czterema, może pięcioma mam natychmiastowe skojarzenia miejsca i czasu Icon_smile2
piękny wynik. ja w dwudziestce mam 4 dotyczące "pierwszego razu", ale z miejscem i czasem aż 14 następnych. tylko 2 mają po prostu skojarzenia z osobami.
Yacy napisał(a):
(25.10.2021 09:12 PM)neon.ka napisał(a):  Ale takich wersji nie ma nagranych. Więc ja sobie z wersjami angielskimi śpiewam w naszym języku. Icon_smile2
ale jest jakiś polski tytuł? a tekst? do znalezienia?
ja tytułu nie znam, bo z projektora zawsze był wyświetlany tylko tekst, a tego w necie też nie daje się znaleźć.
Yacy napisał(a):ja dopisuję u siebie Beatę Rybotycką.
już chyba po poprzednim topie miałam to zrobić... Icon_redface
Yacy napisał(a):szkoda, że nie dałem rady komentować na bieżąco. do następnego Icon_wink2
dziękuję za obecność. Wy już się nakomentowaliście moich topów wcześniej. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2021 06:03 PM przez neon.ka.)
01.11.2021 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #298
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):myślę, że mogło być tak dlatego, że "Szklany człowiek" jest na płycie po "Chciałbym umrzeć z miłości"
o, bardzo ciekawa hipoteza! i myślę, że bardzo prawdopodobne, że tak było.
neon.ka napisał(a):o, ciekawi mnie ten temat. poproszę o szczegóły.
ale że co? nic ciekawego - piosenki były na LP3, spodobały mi się i weszły na moją listę, nie wiem o czym więcej pisać Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):bo nie_singiel to pojawił się u Ciebie dużo później.
tak, "niesingiel" pojawił się dużo później Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):może ktoś chciałby odnaleźć mnie na poniższym zdjęciu z okładką z "The Best Of"?
o kurcze, nie wiedziałem, że tu jesteś Icon_smile2. mam jeden typ, ale te miniaturki takie mini i w takiej rozdzielczości, że zapewne strzał totalnie kulą w płot...
01.11.2021 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #299
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):z tej piątki, czy w ogóle?
Chodziło mi o tą piątkę, ale o ile mnie pamięć nie myli, to część z wcześniejszych także.
01.11.2021 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #300
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):może ktoś chciałby odnaleźć mnie na poniższym zdjęciu z okładką z "The Best Of"?
Ja znalazłem na półce pod "m" jak Marta Icon_mrgreen
A na fotce to nie będę szukał, bo prostu wiem. Icon_smile

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.11.2021 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 102 133 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 127 099 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości