Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam talent!
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #21
RE: Mam talent!
A nie cztery?
13.11.2021 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #22
RE: Mam talent!
Skończył się półfinał, a emocjom nie było końca. Niestety odpadły trzy dziesiątki, ale czwarta wygrała. Drugie miejsce też z bardzo dobrą oceną 8,5. Niestety dzika karta się obróciła, a to jedna ze słabszych ocen półfinału, 6. Zdarzyły się pod koniec dwa całkiem słabe występy i one były dosyć daleko. Najbardziej byłem wściekły na odpadnięcie iluzjonisty, bo to prywatny nr 2 półfinału z dziesiątką (ale z wykrzyknikiem, tak jak u zwyciężczyni).
Niestety tak wysokiego poziomu za tydzień się nie spodziewamy. Icon_confused
13.11.2021 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #23
RE: Mam talent!
Tak, 4. Odpadł niestety mój krajan ze szkoły sportowej z mojej ulicy (akrobata Bartek). Z tym że akrobatów w tej edycji ci dostatek.

WOLNE MEDIA!!!
13.11.2021 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #24
RE: Mam talent!
Z tego co pamiętam to Bartek też dostał ode mnie dziesiątkę. Tak że też szkoda.
Co do dostatku akrobatów - też prawda, ale sporo z ich występów w półfinałach podobało mi się, mimo że w sumie wielkim fanem gimnastyki artystycznej nie jestem.
14.11.2021 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #25
RE: Mam talent!
Co do dzisiejszego odcinka, pierwsze cztery występy widziałem w skrótach. No ale resztę w całości. I tak naprawdę najbardziej podobały mi się ostatnie dwa występy, oba na moim subiektywnym podium półfinałów z dziesiątką z wykrzyknikiem. Ten ostatni duet wypadł rewelacyjnie, bardzo ambitne ruchy, w szczególności ta dziewczyna wzbudzała zachwyt w kontekście poszczególnych ruchów. I w mojej opinii to jakiś spiseq, że nie dostali platynowego. Nikolas znowuż trochę szkoda, że coverował, ale ogólnie świetna interpretacja kapitalnego kawałka Toma Odella, głos wyśmienity, utwór zaśpiewany po swojemu, jak się należy, i jeszcze te chórki towarzyszące. Niestety rozstrzygnięcia dosyć słabe, bo drugie miejsce miało tylko 4,5, co i tak dziewczyny zaskoczyły czymś nieco ambitniejszym, takim tam rock'n'rollem Icon_wink choć początek na to ewidentnie nie zapowiadał. Zresztą skrót z castingu też raczej wydawał się duuużo słabszy.
Szkoda mi bardzo przynajmniej tej dziewczyny, co w castingu ponoć śpiewała po hebrajsku. Tym razem wypadła poniżej moich oczekiwań, ale i tak bardzo dobrze.
20.11.2021 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #26
RE: Mam talent!
A dziś finał. Icon_biggrin
W finale nieoczekiwanie zamiast Baila Stars będzie duet Fpytke. Skrótowi dałem 3, a występowi młodych dziewczyn niespodziewanie 4,5 (bo skrót z zapowiedzi z castingu to nic ambitnego i dałbym 0). Ale w sumie jedno i drugie niewiele by dało dla mnie.
27.11.2021 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #27
RE: Mam talent!
Pięć bardzo dobrych występów, ale dwa, które rozbiły dla mnie bank, zajęły odpowiednio dziesiąte i piąte miejsce. Moim zdaniem nie powinno być tej drabinki, a jedynie pokazane podium. Drugie miejsce całkiem dobrze wytypowane, bo jednak i występ Jagody niestety zawiódł moje oczekiwania, przede wszystkim z uwagi na dość głośne komendy, więc i całokształt wypadł "tylko" dobrze, a spośród całego podium wręcz najsłabiej. Wygrany dostał ode mnie 9 i był to mój nr 4 finału (niestety trójka z oceną 10 zajęła trzecie miejsce).
27.11.2021 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #28
RE: Mam talent!
Witajcie w 14. edycji Mam talent. Icon_smile
Przeglądam sobie urywki castingów właśnie, trafiłem na chłopaka, który usiłował coverować Odella, ale tak się zestresował, że aż... fałszował i oczywiście dostał trzy razy nie. Wprawdzie w moich oczach nie wypadł tak źle, ale po naciskaniu kolejnych czerwonych moje obawy rosły.
Następnie interesujący talent Natalii Lewandowskiej, do robienia lizaków z karmelów. Fajnie wyszło. Icon_biggrin
A jeszcze lepiej - Ukrainka, Daria Umańska, młodziutka dziewczyna, której akrobatyka wzbudza wprost zachwyt. Icon_biggrin Icon_biggrin Icon_biggrin
17.09.2022 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #29
RE: Mam talent!
Dziś to już w ogóle kosmos - 9-krotny mistrz świata w breakdance z Ukrainy i 12-latek, który komponuje na akordeon i grał Carnegie Hall! Icon_eek

WOLNE MEDIA!!!
17.09.2022 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #30
RE: Mam talent!
Tak, potwierdzam - Miłosz grał KAPITALNIE i zasłużył na złoty przycisk, żeby nie powiedzieć, że sobie nie wyobrażałem, że nie będzie tego złotego. Icon_biggrin
Co do tego faceta z breakdance, cóż, ale fanem tańca nowoczesnego nie jestem w żadnej odmianie, ale oglądało mi się nieźle.
17.09.2022 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #31
RE: Mam talent!
Na koniec odcinka niezłe emocje były Icon_smile
A mnie jeszcze zachwyciła w pierwszym skrzypaczka chorująca na miastemię - coś zupełnie niesamowitego jaki show dała!
W ogóle ta edycja wydaje mi się, że może być najlepsza w historii.

WOLNE MEDIA!!!
17.09.2022 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #32
RE: Mam talent!
Oby tak było, ale nie wiem, na ile rodzice pozwolą mi wejść do telewizora, wszak od dłuższego czasu nie należę do osób oglądających telewizję regularnie, a popsuło się to jeszcze bardziej w ciągu tego 2022 roku.
18.09.2022 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #33
RE: Mam talent!
inżynierek napisał(a):nie wiem, na ile rodzice pozwolą mi wejść do telewizora
A po co chcesz tam wchodzić? Zresztą i tak chyba trudno byłoby się zmieścić Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
18.09.2022 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #34
RE: Mam talent!
À propos. W swoim czasie, a to była jeszcze bodajże czwarta klasa podstawówki czyli gdzieś tak okolice sławetnego 2008 roku, śniło mi się, że istnieją telewizory w jakiejś mocno zaawansowanej japońskiej technologii, gdzie się normalnie wchodzi do środka i widzi się rzeczywistość zza ekranu. W sumie podobnie działają obecne kina 5 albo 6D, ale się tam nie wejdzie, gdzie jest ekran i nie można niestety zmienić nagranej rzeczywistości. Kto wie dokąd poszłaby technologia, gdyby nie nadchodzący Wielki Reset. Icon_wink
A jeśli chodzi o zacytowane przez Ciebie zdanie - to taki skrót myślowy, miałem na myśli sterowanie pilotem od telewizora w pokoju rodziców. Akurat wczoraj pojechali po kebab i dlatego, wykorzystując ich nieobecność, miałem kaprys włączyć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.09.2022 09:24 PM przez inżynierek.)
18.09.2022 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości