Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam talent!
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #1
Mam talent!
Witajcie,
wiem, że to już półfinały 13. edycji, ale jak oceniacie występy poszczególnych artystów.

Nr 1 pierwszego półfinału to dla mnie Maja i Mariusz i mnie cieszy, że przeszli.
Moi nr 2 niestety dostali tylko dziką kartę. Ale szansę mają Icon_lol

Postaram się oglądać kolejne półfinały, chyba nic tego nie zakłóci. Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2021 07:26 AM przez inżynierek.)
31.10.2021 07:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Mam talent!
Ja chyba nigdy nie widziałem nawet minuty. Ale nie rozróżniam tych wszystkich szołów od siebie więc może (bo kiedyś coś tam widziałem, ale nie sądzę, żeby wszystkiego razem (pomijając Szansę na sukces) było tego więcej niż godzinę).
31.10.2021 07:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 077
Dołączył: Dec 2009
Post: #3
RE: Mam talent!
Żałuję, że nie przeszła ta śpiewająca 12-latka o dziwnym imieniu - niesamowity głos!

WOLNE MEDIA!!!
31.10.2021 09:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #4
RE: Mam talent!
Moja znajoma była kiedyś na preselekcjach Icon_rolleyes Powiedziała, że to jedna wielka ustawka i że jurorzy części osób w ogóle nie "odpytali" z braku czasu Icon_rolleyesIcon_evil. A kilkukrotnie zdarzało się, ze jeden występ nagrywano nawet po 3-4 razy i instruowano osoby, które występują co mają robić tekstami "będziesz miał/miała bilet do dalszego etapu, ale musimy Cię inaczej zarejestrować".Icon_eek

Generalnie nie łapcie się na takie tanie rzeczy z TV. To kupa dla mass-publiczności Icon_rolleyes I nic wartościowego w środku.
31.10.2021 09:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 077
Dołączył: Dec 2009
Post: #5
RE: Mam talent!
To właściwie jedyny talent-show, który w miarę regularnie od lat oglądam. Wiem, że to tylko program tv i nie przywiązuję do tego większej wagi, ale show, jaki dają tam niektórzy imo jest warty poświęcenia uwagi.

WOLNE MEDIA!!!
31.10.2021 09:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 997
Dołączył: Sep 2017
Post: #6
RE: Mam talent!
Wow, to nadal leci? Icon_lol

No i generalnie parzymiech ma rację, miałem okazję przyglądać się z bliska produkcji tego programu z 10 lat temu. Foremniak czasem musi wchodzić na scenę po kilka razy, bo owacje publiczności nie są wystarczająco głośne. Kuba Wojewódzki tego problemu nie ma. Najgorszy jest jednak montaż, pokazywanie reakcji publiczności na inne występy, niż reagowali w rzeczywistości. To przez to nie potrafię już tego oglądać.

Radio Epsilon
31.10.2021 12:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 077
Dołączył: Dec 2009
Post: #7
RE: Mam talent!
Wojewódzkiego to już tam z 10 lat właśnie nie ma.
Teraz jest chyba 13 czy 14 edycja po 2-letniej przerwie.

WOLNE MEDIA!!!
31.10.2021 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #8
RE: Mam talent!
13. W 2020 w wyniku wiemy czego nie było edycji, a pierwsza była w 2008, każda kolejna co roku.
31.10.2021 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #9
RE: Mam talent!
Jakich macie faworytów dzisiaj? Icon_wink
06.11.2021 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
RE: Mam talent!
W sumie słaby odcinek.
Nie wiem, dlaczego ta dziewczyna dostała platynowy przycisk. Nie była najlepsza.
08.11.2021 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #11
RE: Mam talent!
Dla mnie owszem. Było dużo przeciętnych i słabych punktów, ale Dominika zasłużyła. I jeszcze ten chłopak zaraz po niej mi się bardzo podobał. Z kolei ten duet Duo Cośtam niestety lekko zawiódł moje oczekiwania po zapowiedzi, ale i tak dobrze wypadli w moim mniemaniu. Największym plusem tego występu był jednak podkład, który był na mojej liście i dotarł do pierwszego razy trzy.
08.11.2021 08:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #12
RE: Mam talent!
Aż zerknąłem, czy przypadkiem nie występowała ta czerwonowłosa imitacja Chylińskiej, która stała się jakimś niezrozumiałym viralem. Okazało się, że tak - i zgodnie z moim przypuszczeniem koncertowo położyła piosenkę, bo ta Pani nie umie śpiewać. Opanowała jeden kawałek, na którym poleciała na castingu, jednocześnie wyciskając łzy z Foremniak, a tak naprawdę talentu za wiele to nie ma, co zostało zweryfikowane.
08.11.2021 08:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #13
RE: Mam talent!
Może nie "za wiele talentu nie ma". Talent to ona ma właśnie. Stać ją na dużo więcej i moim zdaniem, gdyby udało się jej dograć jakiś zespół rockowy, mogliby tworzyć własny repertuar, który dawałby jej i całej reszcie szansę na duży sukces na polskiej scenie przynajmniej pop-rockowej (jeśli nie rockowej). Natomiast wybrała słaby utwór, zarówno pod względem poziomu muzycznego, jak i dopasowania do niej.
08.11.2021 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 077
Dołączył: Dec 2009
Post: #14
RE: Mam talent!
Szkoda, że nie przeszły te młode tancerki. Mają dziewczyny pałera Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
08.11.2021 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #15
RE: Mam talent!
No właśnie mnie się nie podobał ich występ.
08.11.2021 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #16
RE: Mam talent!
Komu dziś kibicujecie? Icon_biggrin
Dziś podobno masa dobrych występów się szykuje, zobaczymy, na co będzie stać poszczególnych wykonawców. Icon_wink
13.11.2021 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Mam talent!
Myślałem po przeczytaniu Waszych komentarzy, że to już się skończyło.
13.11.2021 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #18
RE: Mam talent!
Nie nie, to chyba skończy się za dwa tygodnie.
A ogólnie poziom tego półfinału naprawdę świetny, bo po siedmiu występach żaden nie wypadł na ocenę przeciętną i niżej, a nawet zdarzyły się cztery dziesiątki (w pozostałych dwóch półfinałach ani jednej Icon_evil ).
13.11.2021 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Mam talent!
Wprawdzie spotkałem się z tym wcześniej ale brzmi to świetnie: trzy półfinały.
13.11.2021 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 077
Dołączył: Dec 2009
Post: #20
RE: Mam talent!
Nawet pięć.

WOLNE MEDIA!!!
13.11.2021 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości