Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Top 30 - Notowanie 267
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #41
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
Ja tylko napiszę, że nowości przeciętne, a wypadki były bardzo dobre.
Wymiana na ogromną niekorzyść.
24.10.2021 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
Ja z dwóch debiutów się cieszę, a tylko jeden wypadek mnie smuci.
24.10.2021 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #43
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
U mnie debiuty (2) > wypadki
A co do (braku) komentarza, to jeśli to nie ma związku z tamtą sytuacją, to chyba może tylko chodzić o to, że debiutant na 1. po tygodniu spada i to jest zaskakujące i może trochę dziwne. Ale po prostu zmieniają się głosujący, więc to nie takie nienormalne znów.

WOLNE MEDIA!!!
24.10.2021 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #44
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
adameria napisał(a):Propozycja - ze "specjalną" dedykacją dla pewnego użyszkodnika forum, co myśli, że wszystkie rozumy pozjadał,
zwłaszcza w sytuacjach, kiedy ktoś inny (np. ja) ma inne zdanie:
Z mojej perspektywy dałeś się poznać, jako osoba zaślepiona i zacietrzewiona, wiec nazywanie Artuta użyszkodnikiem - którego uważam, za jedną z ciekawszych, kreatywnych osób na forum - dlatego twoją wypowiedź uznaję za potwierdzenie powyższej diagnozy.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2021 07:19 AM przez dziobaseczek.)
25.10.2021 07:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
dziobaseczek napisał(a):Z mojej perspektywy dałeś się poznać, jako osoba zaślepiona i zacietrzewiona
No właśnie, to jest Twoja perspektywa. Z mojej Adam nie jest ideałem, zdarza mu się mocno zaangażować w dyskusję, ale w moim odczuciu ma często rację, a przede wszystkim ma poglądy, których broni, a które wielu osobom są nie w smak.
dziobaseczek napisał(a):uważam, za jedną z ciekawszych, kreatywnych osób na forum
To akurat mnie nie dziwi. Abstrahując od tego czy faktycznie taki jest Twoją opinię na ten temat odbieram jako mocno subiektywną (zresztą słowem uważam sam to podkreśliłeś) ze względu na duże pokrewieństwo muzyczne i pewnie też (z tego co mi wiadomo) długo trwającą i bliską znajomość.
Moje odczucie jest takie, że Twoja diagnoza opiera się na z góry przyjętych założeniach i interpretujesz fakty i wypowiedzi jako potwierdzenie konkretnej tezy.
Dodam jeszcze, że dedykację i użyte przez Adama określenie (które zauważyłem dopiero po zacytowaniu przez Ciebie) uważam za niewłaściwe.
25.10.2021 08:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #46
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
kajman napisał(a):ale w moim odczuciu ma często rację, a przede wszystkim ma poglądy, których broni,
Właśnie rzecz w tym, że jego zaangażowanie dyskusję wygląda wg podobnego scenariusza - czyli np. rzucenie infamii czy tezy (nierzadko wyrywkowej), a w przypadku merytorycznej odpowiedzi - stosowana jest narracja w stylu "nie mam czasu" i kończy się to mało merytorycznym podwinięciem ogona. Beton nie do rozbicia. Ale nie zamierzam analizować jego osobowości, tylko mam duży wyrzut za nazwanie Artura Użyszkodnikiem , bo to krzywdząca, pełna nienawiści i niesprawiedliwa kalumnia. Brzydzę się takim podejściem. Owszem znam i lubię Artura ale nie zmienia to faktu, że też się z nim w wielu kwestiach nie zgadzam, ale nasza utarczka zawsze kończy się debatą o dużym walorze kulturalnym. Wiem, że nie zdobyłby się na nazwanie Adama w tak nikczemny sposób.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2021 08:34 AM przez dziobaseczek.)
25.10.2021 08:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #47
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
No przecież jestem nazwany pseudoznawcą.

Tak, nie mam czasu na idiotyczne dyskusje, bo życie mi ucieka i faktem jest, że "nie mam czasu" tyle na internetowy świat, co kiedyś.
Sam zostałem potraktowany w zawoalowany sposób, jakbym był intruzem. Bo nie stukam 10 postów na dzień?
Nie jestem idealny, nigdy się za takiego nie uważałem, coś się komuś uroiło w głowie.
Za to chyba mogę uważać, że jakiś "artysta" to... nie dokończę.
Wszechwiedza i zarozumiałość Artura (ciekawe komu kazał się zabić, ale nie mam zamiaru tego wyszukiwać, bo też mi szkoda czasu),
którą widzę prawie na każdym kroku, przyprawiała mnie od mdłości. Tak się zachowuje użytkownik czy użyszkodnik?
A już atakowanie Lady Pank - nooo, to trzeba mieć tupet!!! Komu w tym kraju po prawie 40 latach istnienia chce się jeszcze
nagrywać świeży i dobry, bardzo dobry materiał. Artur obraził(by) mnie, jak chodzi o Lady Pank. Bardzo!
Ale znów, o to mu chodziło. I w sumie to mnie spływa. Nie sobie pisze te swoje mądrości...

Fakt faktem, że tutaj nie ma miejsca na wyrażanie niePOPularnych opinii*.
Także, brońcie sobie Artura, Waszego przyjaciela, możecie mnie opluwać... koniec z moimi odpowiedziami.
Już się nie wypowiem na żaden temat, bo dla mnie nie ma tu miejsca. Ale głosował będę, na pohybel Jank Leosiom i innym bzdurom muzycznym nastawionym wyłącznie na kasę.

Summary: Artur, brawo, gratuluję, wygrałeś!

*Korekta, przepraszam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2021 01:38 PM przez adameria.)
25.10.2021 09:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal_paszcza Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 332
Dołączył: Mar 2021
Post: #48
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
Jeez. Ciężko ostatnio w tematach zabaw trafić na jakiś wolny od waszych przepychanek temat.

Artur bywa narwany i faktycznie nie wszystkie posty mi się podobają w jego wykonaniu (ten dot. mike był way down below the shallowness of the deeepst depth), ale Ty z kolei, jak tak obserwuję i trafiam na Twoją aktywność, robisz ze wszystkiego jakiś dramat podzielony na 100 aktów. Jedyne posty, które kojarzę w Twoim wykonaniu to marudzenie, narzekanie, jakieś teatralne omdlenia, robienie innym na złość. Sorry, ale tak to widzę i odbieram. Ten powyższy jest doskonałym tego świadectwem (chociażby te kategoryczne stwierdzenia o Young Leosi - widać, że nawet nie spróbowałeś zgłębić jej fenomenu w odniesieniu do rzeczywistości społecznej, w jakiej ta dziewczyna się porusza i co opisuje).

Żałuję i przepraszam, że raz gdzieś z Ciebie zażartowałem przy okazji tematy Coldplay bodajże, bo już wiem, że zero w Tobie poczucia humory i autoironii.

Nie lubię pakować się w takie dyskusje i pewnie nie powinienem, ale chcę spokojnego współżycia na forum, a nie wchodzenia w tematy, które lubię z nadzieją, że coś nowego się merytorycznie pojawiło, a tam takie kwiatki. Też się już wyłączam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2021 10:00 AM przez michal_paszcza.)
25.10.2021 09:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #49
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
No przecież jestem nazwany pseudoznawcą.

Tak, nie mam czasu na idiotyczne dyskusje, bo życie mi ucieka i faktem jest, że "nie mam czasu" tyle na internetowy świat, co kiedyś.
Sam zostałem potraktowany w zawoalowany sposób, jakbym był intruzem. Bo nie stukam 10 postów na dzień?
Nie jestem idealny, nigdy się za takiego nie uważałem, coś się komuś uroiło w głowie.
Za to chyba mogę uważać, że jakiś "artysta" to... nie dokończę.
Wszechwiedza i zarozumiałość Artura (ciekawe komu kazał się zabić, ale nie mam zamiaru tego wyszukiwać, bo też mi szkoda czasu),
którą widzę prawie na każdym kroku, przyprawiała mnie od mdłości. Tak się zachowuje użytkownik czy użyszkodnik?
A już atakowanie Lady Pank - nooo, to trzeba mieć tupet!!! Komu w tym kraju po prawie 40 latach istnienia chce się jeszcze
nagrywać świeży i dobry, bardzo dobry materiał. Artur obraził(by) mnie, jak chodzi o Lady Pank. Bardzo!
Ale znów, o to mu chodziło. I w sumie to mnie spływa. Nie sobie pisze te swoje mądrości...

Fakt faktem, że tutaj nie ma miejsca na wyrażanie niePOPularnych decyzji.
Także, brońcie sobie Artura, Waszego przyjaciela, możecie mnie opluwać... koniec z moimi odpowiedziami.
Już się nie wypowiem na żaden temat, bo dla mnie nie ma tu miejsca. Ale głosował będę, na pohybel Jank Leosiom i innym bzdurom muzycznym nastawionym wyłącznie na kasę.

Summary: Artur, brawo, gratuluję, wygrałeś!
25.10.2021 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #50
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
(25.10.2021 09:47 AM)adameria napisał(a):  Ale głosował będę, na pohybel Jank Leosiom i innym bzdurom muzycznym nastawionym wyłącznie na kasę.
Ty to jednak masz coś wspólnego z Firmą. Icon_smile "Przeciwko k*****stwu i upadkowi zasad" - joł!
25.10.2021 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
adameria napisał(a):A już atakowanie Lady Pank - nooo, to trzeba mieć tupet!!!
Ale w tym wypadku się z Tobą nie zgodzę. Każdy ma prawo uważać, że ostatnie dokonania muzyczne zespołu są na żenującym poziomie. I nie widzę powodu żeby się o to oburzać. Raczej o komentarz dotyczący spraw pozamuzycznych, bo taki padł.
Gansenrozes napisał(a):Ty to jednak masz coś wspólnego z Firmą.
Jaką znów firmą? Może doprecyzuj.
michal_paszcza napisał(a):nawet nie spróbowałeś zgłębić jej fenomenu w odniesieniu do rzeczywistości społecznej
On odniósł się do jej poziomu muzycznego i nie musiał do niczego więcej. Wpychanie do tego rzeczywistości społecznej jest w moim odczuciu bez sensu.
25.10.2021 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #52
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
No przecież jestem nazwany pseudoznawcą.

Tak, nie mam czasu na idiotyczne dyskusje, bo życie mi ucieka i faktem jest, że "nie mam czasu" tyle na internetowy świat, co kiedyś.
Sam zostałem potraktowany w zawoalowany sposób, jakbym był intruzem. Bo nie stukam 10 postów na dzień?
Nie jestem idealny, nigdy się za takiego nie uważałem, coś się komuś uroiło w głowie.
Za to chyba mogę uważać, że jakiś "artysta" to... nie dokończę.
Wszechwiedza i zarozumiałość Artura (ciekawe komu kazał się zabić, ale nie mam zamiaru tego wyszukiwać, bo też mi szkoda czasu),
którą widzę prawie na każdym kroku, przyprawiała mnie od mdłości. Tak się zachowuje użytkownik czy użyszkodnik?
A już atakowanie Lady Pank - nooo, to trzeba mieć tupet!!! Komu w tym kraju po prawie 40 latach istnienia chce się jeszcze
nagrywać świeży i dobry, bardzo dobry materiał. Artur obraził(by) mnie, jak chodzi o Lady Pank. Bardzo!
Ale znów, o to mu chodziło. I w sumie to mnie spływa. Nie sobie pisze te swoje mądrości...

Fakt faktem, że tutaj nie ma miejsca na wyrażanie niePOPularnych opinii*.
Także, brońcie sobie Artura, Waszego przyjaciela, możecie mnie opluwać... koniec z moimi odpowiedziami.
Już się nie wypowiem na żaden temat, bo dla mnie nie ma tu miejsca. Ale głosował będę, na pohybel Jank Leosiom i innym bzdurom muzycznym nastawionym wyłącznie na kasę.

Summary: Artur, brawo, gratuluję, wygrałeś!

*Korekta, przepraszam.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
25.10.2021 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #53
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
Piszę to z własnej inicjatywy, dlatego, że szanuję większość użytkowników tego Forum.
Chciałbym przeprosić Administratorów Forum i wszystkich Moderatorów za stworzenie niepotrzebnego zamętu i kłopotu.
Przepraszam, zapomniałem, że lepiej trzymać język za zębami.
25.10.2021 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #54
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 267
Pozwolę sobie na krótką refleksję. To wszystko byłoby nawet całkiem śmieszne, gdyby nie było takie smutne...

WOLNE MEDIA!!!
25.10.2021 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości