Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurovision Song Contest 2022
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #101
RE: Eurovision Song Contest 2022
Kogo boli wielka MOŁDAWIA? Icon_cool Icon_lol Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
15.05.2022 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 414
Dołączył: Aug 2017
Post: #102
RE: Eurovision Song Contest 2022
W tym roku niektóre wyniki naprawdę ciekawe. Chociażby dużo pkt u jury i mało u widzów (Azerbejdżan - ten nawet z zerem od publiki w II półfinale, Szwajcaria, Australia) i odwrotnie (Mołdawia, Norwegia). Wszystkie kraje w głosowaniu publiczności głosowały na Ukrainę.
Podium ujdzie, dobrze, że Szwecja poza nim. Szkoda trochę, że Holandia, Polska i Litwa poza top 10, ale są tam przynajmniej Serbia i Portugalia.
15.05.2022 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #103
RE: Eurovision Song Contest 2022
(15.05.2022 03:33 PM)meni napisał(a):  Kogo boli wielka MOŁDAWIA? Icon_cool Icon_lol Icon_wink
na pewno Putina

Karpie zjem!
15.05.2022 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #104
RE: Eurovision Song Contest 2022
Kuba1201 napisał(a):1) dobrze, że Szwecja poza nim.
2) Szkoda trochę, że Holandia, Polska i Litwa poza top 10,
3) ale są tam przynajmniej Serbia i Portugalia.
1) Mnie również nie jest szkoda Szwecji, bo to niekoniecznie przekonujący mnie smęt.
2) A mnie nie szkoda Litwy, bo wystawiła słaby utwór. W przeciwieństwie do Polski i Holandii.
3) Portugalia ok, ale Serbia kompletnie mnie nie przekonała w tej edycji.
15.05.2022 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #105
RE: Eurovision Song Contest 2022
Tomekk napisał(a):bo to nie było fajne.
Próbując stanąć w roli adwokata diabła, to mam wrażenie, że wiele z tych "weselszych" piosenek Zdob și Zdub to trochę "one-trick pony". Pamiętam, że w 2005 roku natrafiłem na "Boonika bate doba" na pewnej, nieistniejącej już pewnie, liście przebojów z mniej popularnymi wykonawcami na miesiąc (albo prawie miesiąc) przed Eurowizją, nie mając kompletnie pojęcia, że to utwór na Eurowizję. I pamiętam, że, pomimo swojej przebojowości i świetnego występu, trochę mi się już ten kawałek wtedy przejadł. Po jakimś czasie wrócił do stanu "świeżości", ale rozumiem, że po kilku przesłuchaniach to czy "Trenulețul" mogą już trochę nudzić. Inna sprawa, że część utworów z tegorocznej Eurowizji w dużej mierze nudzi mnie do dzisiaj... Icon_cool2
(15.05.2022 03:33 PM)meni napisał(a):  Kogo boli wielka MOŁDAWIA? Icon_cool Icon_lol Icon_wink
Haha, świetne pytanieIcon_exclaim
Tomekk napisał(a):ten Pan myślał, że jak skopiuje Maneskin, pojeździ na byku i pocałuj gitarzystę to przejdzie do finału Icon_lol na szczęście nie.
Ekhm. Pierwszy mixtape Achille Lauro - 2012. Pierwsza płyta Achille Lauro na włoskiej liście albumów - 2015. Powstanie Måneskin - 2016. Także tego... Fakt, że w ostatnich latach Achille Lauro zaczął się muzycznie "przebranżawiać" i z hip-hopu przeszedł bardziej do klimatów rockowych, ale mówimy o człowieku, który miał nr 1 we Włoszech zarówno na liście albumów, jak i singlu. To nie jest jakiś noname, który jedyne, co potrafi, to kopiować kolegów po fachu. Co do występu, fakt, wolałbym, by wyglądał trochę inaczej, jeśli już jak stripper, to mógłby bardziej wyglądać jak "męski" stripper niż transseksualny. Pocałunek mógłby nawet zostać, a byk był całkiem fajny, aczkolwiek miałem nadzieję, że pod koniec z niego zleci Icon_lol To by było ciekawe. Nie powiem, żeby to był moim zdaniem jakiś numer na czołówkę, no ale naprawdę... Jeśli San Marino wysyła takie bomby i mimo to ma tak fatalne wyniki... Boję się, że niedługo skończy się to wycofaniem z konkursu Icon_sad
inżynierek napisał(a):2) A mnie nie szkoda Litwy, bo wystawiła słaby utwór.
Ten kawałek to taki "late bloomer" tudzież "sleeper hit". Sam po półfinale niespecjalnie życzyłem mu przejścia dalej, ale już w finale zaczynało mi brzmieć całkiem, całkiem... Nie dziwi mnie niezła pozycja w głosowaniu publiki; gdyby doszło do trzeciego głosowania, to mogłaby tam być i ósma, siódma pozycja...
Szymek79 napisał(a):ja również i nie wiem kto tutaj traci kontakt z rzeczywistością.
Jury traci.
Szymek79 napisał(a):gdyby nie powrót jury to ten konkurs by już nie istniał albo miał by marginalne znaczenie. To powrót jury spowodował, że bardziej jakościowe piosenki zaczęły się pojawiać w konkursie a nie tak jak było w pierwszej dekadzie XXI wieku gdzie poziom piosenek poleciał na łeb na szyję.
Ja wiem, że istnieje taka narracja, ale... W ogóle zacznijmy od tego, że moim zdaniem to był właśnie genialny okres, pełen różnorodności muzycznej - w końcu to wtedy pojawił się na niej rock z prawdziwego zdarzenia! Ale pomijając to... Moim zdaniem trafiło akurat na fatalny moment, gdy Europa Wschodnia zdominowała konkurs. A wystarczyło poczekać kilka lat i byłoby inaczej... Bo nie sądzę, żeby brak jury sprawił, iż Rybak czy Lena nie byliby na Eurowizji. Zresztą, na początku jury raczej tylko "lekko korygowało" wyniki. Z czasem jednak zaczęło coraz bardziej mieszać w wynikach, blokując coraz więcej fajnych piosenek z półfinałów. Już 2015 i 2016 były dyskusyjne, ale show Mansika + hejt na Rosję trochę przyćmiły ich decyzje. Natomiast to, co jury zrobiło z Keiino jest już niewybaczalne i sprawiło, że eurowizyjne jury nigdy nie odzyska już mojego szacunku. W tym roku doszło do jeszcze większego absurdu z "Trenulețul". Niedługo nie będzie już musiało wcześniej głosować, po prostu odwróci sobie tabelę wyników i wyjdzie na to samo... Tak tendencyjne staje się ich głosowanie. Ci ludzie, po pierwsze, głosują tak, jakby nie mieli jaj, a po drugie - jakby muzyka była dla nich wyuczonymi schematami, a nie czymś, co wywołuje emocje. No i to wieloletnie, większe bądź mniejsze, ale wspieranie Szwecji... Kiedyś uwielbiałem szwedzkie piosenki eurowizyjne, ale w pewnym momencie coś pękło (także, co tu kryć, przez fakt, że ich wyznaczenie trendów okazało się być w pewnym momencie mieczem obosiecznym)... Nie mam oczywiście dowodów, ale fakt, iż szwedzcy kompozytorzy mają szerokie macki w Europie (i nie tylko) jest tajemnicą poliszynela.
Zresztą, tegoroczne anulowanie wyników, nawet jeśli w tym konkretnym wypadku przesadzone, to daje do myślenia. Wystarczy popatrzeć na jakże obiektywne na przestrzeni lat głosowanie jurorów z Azerbejdżanu, Armenii, Mołdawii, Rumunii, Cypru czy Grecji... O paradoksie, już publika ormiańska i azerska lepiej ocenia piosenki wrogów... To mają być Twoim zdaniem sprawiedliwość i obiektywizm?

Swoją drogą, Szymku, zastanawiam się, jak to się stało, że, będąc wychowywanymi w gruncie rzeczy na tych samych rzeczach, w pewnym momencie nasze gusta tak bardzo się rozjechały?


Ale tak koniec końców... Gadka gadką, a przecież wiadomo, że pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury. Icon_wink

---------------------

Minęło już trochę czasu i po tych paru dniach stwierdzam, że (moim zdaniem) najlepszym tegorocznym utworem jest... Fulenn!. Mimo tego, że 75% składu wokalnego stanowią kobiety, to ten kawałek ma niezwykłą, "męską" energię, której tak bardzo ostatnio brakuje na Eurowizji... W dodatku bardzo się "podnieśli" pod względem performansu. O ile wcześniej wyglądali trochę jak zespół, który ma potencjał, ale prezentacją sceniczną kojarzyli się raczej z nowicjuszami, o tyle później wyrobili się na tyle, że ich występ na scenie był GENIALNY! Wszystko tam było na miejscu (aczkolwiek przyznam, że ja bym jeszcze bardziej podkręcił ten kawałek w stronę psychodelii - znaczy, nie w "psychodelic rock" Icon_razz2, ale dodałbym więcej pogłosów i innych tego typu efektów. No i tekst jest świetny i nawiązuje do ludowej legendy bretońskiej. Marzy mi się wykonanie tego numeru na wielkim stadionie, z pełnym instrumentarium na żywo i podkręconym brzmieniem, by był to prawdzwy rock tribal electro folk. Tak powinny wyglądać listy przebojów, a nie jak to g***o, które nam serwują (nawet, jeśli g***em nie jest... to i tak przy Fulenn jest Icon_razz2).
I, co prawda ciężko jest porównywać z całą masą eurowizyjnych chansonów francuskich, ale... mam poczucie, że to najlepszy francuski utwór eurowizyjny od co najmniej 20 latIcon_exclaimIcon_exclaimIcon_exclaim
I tylko żal, że po trzeciej z rzędu klapie wynikowej piosenki francuskiego języka mniejszościowego przed 2035 kolejnego kawałka w jednym z tych języków raczej nie doczekamy...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2022 07:36 PM przez prz_rulez.)
18.05.2022 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #106
RE: Eurovision Song Contest 2022
prz_rulez napisał(a):jakby muzyka była dla nich wyuczonymi schematami, a nie czymś, co wywołuje emocje
To na Eurowizji bywa coś, co wywołuje emocje? Negatywne to na pewno, ale innych nie dostrzegam.
prz_rulez napisał(a):szerokie macki
Oryginalne określenie. Słyszałem dotąd raczej o długich.
prz_rulez napisał(a):psychodelic rock
Albo rock psychodeliczny albo psychedelick rock. Takiego słowa jakiego użyłeś to nie ma.
18.05.2022 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #107
RE: Eurovision Song Contest 2022
Tak jeszcze dodam jedną rzecz... Jeśli chodzi o "Trenulețul", to jest to nowoczesna interpretacja mającej dziesiątki, jeśli nie kilka setek lat tradycji bałkańskiej muzyki weselnej. Publika na to zagłosowała, bo ona to CZUJEIcon_exclaim Jury teoretycznie powinno być "tymi mądrzejszymi", ale patrząc po składzie w niektórych krajach... Dominują tam zblazowane, schematyczne i, nierzadko, stronnicze ekipy. Zapewniam, że gdyby zasiadali tam etnolodzy i muzykolodzy, to wynik byłby zgoła inny.

P.S. Ach, muszę to jeszcze napisać... "River" Ochmana do dziś wywołuje u mnie ciaryIcon_exclaim No, ale jury wolało schematycznego astronautę oraz do bólu wyreżyserowaną Cornelię Jakobs (która nawet do końca finału nie była w stanie pozostać trzeźwa...).
18.05.2022 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
RE: Eurovision Song Contest 2022
kajman napisał(a):To na Eurowizji bywa coś, co wywołuje emocje?
Cóż za złośliwiec Icon_lol Tak samo ktoś mógłby powiedzieć o Twoim Dury Dada Icon_wink
kajman napisał(a):Oryginalne określenie. Słyszałem dotąd raczej o długich.
I długie, i szerokie Icon_razz2
kajman napisał(a):Albo rock psychodeliczny albo psychedelick rock. Takiego słowa jakiego użyłeś to nie ma.
Kajam się, KajmanieIcon_exclaim Rotfl
18.05.2022 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #109
RE: Eurovision Song Contest 2022
prz_rulez napisał(a):"River" Ochmana do dziś wywołuje u mnie ciary
A ja kompletnie nie pamiętam tego utworu.
18.05.2022 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #110
RE: Eurovision Song Contest 2022
prz_rulez napisał(a):Natomiast to, co jury zrobiło z Keiino jest już niewybaczalne i sprawiło, że eurowizyjne jury nigdy nie odzyska już mojego szacunku.
uwielbienia dla KEiiNO też nie rozumiem dla mnie to tylko guilty pleasure już "Monument" mi się bardziej podobało.Icon_lol

prz_rulez napisał(a):Zresztą, tegoroczne anulowanie wyników, nawet jeśli w tym konkretnym wypadku przesadzone, to daje do myślenia. Wystarczy popatrzeć na jakże obiektywne na przestrzeni lat głosowanie jurorów z Azerbejdżanu, Armenii, Mołdawii, Rumunii, Cypru czy Grecji...
jury azerskie jest wśród tych sześciu, których wyniki zostały anulowane. A co do par Rumunia-Mołdawia i Grecja-Cypr trudno, żeby na siebie nie głosowały jak mają wspólne rynki muzyczne i mieszkają tam praktycznie te same narody. Ukraińskie jury zagłosowało nie politycznie a polskie już tak i jak drama wylała się w sieci i nie tylko.

prz_rulez napisał(a):Minęło już trochę czasu i po tych paru dniach stwierdzam, że (moim zdaniem) najlepszym tegorocznym utworem jest... Fulenn!.
zgadzam się strasznie niedoceniony numer ale to niestety w dużym stopniu wina pozycji startowej. Czesi też sobie mogą pluć w brodę w półfinale mieli tyle samo punktów co Mołdawia a wylosowali co wylosowali i skończyło się fatalnie.Icon_rolleyes

kajman napisał(a):prz_rulez napisał(a):
"River" Ochmana do dziś wywołuje u mnie ciary

A ja kompletnie nie pamiętam tego utworu.
u mnie też nie wywoływało żadnych ciar dlatego nie jestem rozczarowany wynikiem ale nieobrazibym się gdybyśmy byli w Top10 zamiast Mołdawii.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2022 08:15 PM przez Szymek79.)
18.05.2022 08:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #111
RE: Eurovision Song Contest 2022
Szymek79 napisał(a):zgadzam się strasznie niedoceniony numer ale to niestety w dużym stopniu wina pozycji startowej. Czesi też sobie mogą pluć w brodę w półfinale mieli tyle samo punktów co Mołdawia a wylosowali co wylosowali i skończyło się fatalnie.
Naprawdę to, że piosenka jest wykonywana na początku ma jakiekolwiek znaczenie? To tak jakby twierdzić że Eurowizji słuchają tylko troglodyci i głosują na piosenki, które usłyszeli pod koniec, bo jeszcze je pamiętają.
A może potwierdza się teoria kajmana, że na tym festiwalu serwują nam flaki z olejem i nawet słuchacze (i oglądacze) na poziomie wybierają utwory z końcówki, bo (właśnie) jeszcze je pamiętają! Co w sumie i tak na jedno wychodzi. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
18.05.2022 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #112
RE: Eurovision Song Contest 2022
Szymek79 napisał(a):uwielbienia dla KEiiNO też nie rozumiem dla mnie to tylko guilty pleasure
W takim razie zapraszam do najnowszego wpisu w "Alle mine hits" Icon_wink
Szymek79 napisał(a):jury azerskie jest wśród tych sześciu, których wyniki zostały anulowane. A co do par Rumunia-Mołdawia i Grecja-Cypr trudno, żeby na siebie nie głosowały jak mają wspólne rynki muzyczne i mieszkają tam praktycznie te same narody.
No skoro takie "profesjonalne" to jury, to powinno stanąć ponad takimi kwestiami.
Szymek79 napisał(a):Ukraińskie jury zagłosowało nie politycznie a polskie już tak i jak drama wylała się w sieci i nie tylko.
No cóż, niektórzy to narzekają na upolitycznienie konkursu, ale tylko wtedy, kiedy im jest wygodnie Icon_wink
Szymek79 napisał(a):zgadzam się strasznie niedoceniony numer ale to niestety w dużym stopniu wina pozycji startowej. Czesi też sobie mogą pluć w brodę w półfinale mieli tyle samo punktów co Mołdawia a wylosowali co wylosowali i skończyło się fatalnie.Icon_rolleyes
Od lat zastanawiam się, czy pozycja startowa w ogóle ma jakiś wpływ, ale... Odnoszę wrażenie, że pozycje startowe Cornelii i Sama nie były przypadkiem i komuś bardzo zależało, żeby byli wysoko... Pozycje startowe nr 9-12 też budzą moje pewne podejrzenia.
Co do "Fulenn" - no cóż... Zgodnie z prawem Eurowizji, jeśli są dwie lub więcej piosenki w podobnej stylistyce, to prawie zawsze co najmniej jedna przerżnie z kretesem... I tak aż dziw, że dwie piosenki folkowe były w top 2 u publiki (nawet biorąc pod uwagę sytuację z Ukrainą).
Szymek79 napisał(a):u mnie też nie wywoływało żadnych ciar
U mnie to był taki dziwny rodzaj ciar, które pojawiały się "mimochodem" Icon_lol
W ogóle strasznie podobało mi się to, że Ochman nie robił żadnego show, tylko stawiał na to, co powinno być clue w konkursie muzycznym - na swój głos...
18.05.2022 09:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #113
RE: Eurovision Song Contest 2022
prz_rulez napisał(a):dwie piosenki folkowe były w top 2 u publiki (nawet biorąc pod uwagę sytuację z Ukrainą)
No cóż, na moje uszy to Ukraina miała najgorszy utwór Euro, a Francuzi też w czołówce największych gniotów.
prz_rulez napisał(a):stawiał na to, co powinno być clue w konkursie muzycznym - na swój głos
A mi się wydawało, że najważniejsza to jest muzyka.
18.05.2022 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #114
RE: Eurovision Song Contest 2022
prz_rulez napisał(a):Naprawdę to, że piosenka jest wykonywana na początku ma jakiekolwiek znaczenie?
chyba jednak ma nie bez powodu nikt w historii jeszcze nie wygrała z pozycji drugiej. Tutaj nie chodzi, że na początku bardziej chodzi o ustawienie utworów ale fakt jest taki, że w ostatnich latach wygrywają piosenki o numerach startowych 9-12 i 17-19, 21-24. Tak, że początek, środek i sama końcówka w ostatnim czasie są nie biorące.Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.05.2022 11:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #115
RE: Eurovision Song Contest 2022
(18.05.2022 08:13 PM)Szymek79 napisał(a):  [Ukraińskie jury zagłosowało nie politycznie a polskie już tak i jak drama wylała się w sieci i nie tylko.
zdaje się, że nie dowiemy się, jak głosowało polskie jurym czytałem że głosy polskiego jury (tak jak 6 innych krajów) zostało anulowane z powodu podejrzenia przekrętu i głosy naszego jury zostały ustawione przez jakiś algorytm (sic!). Co ciekawe, Rumunia której głosy też anulowano, ujawniła swoje prawdziwe głosy (m.in. dużo punktów dali Polsce), ale w trakcie konkursu odczytał je podobno jakiś gość z centrali, a polskie jury odczytało te komputerowe głosy jak gdyby nigdy nic, jakby to były prawdziwe.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.05.2022 11:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #116
RE: Eurovision Song Contest 2022
Miszon napisał(a):zdaje się, że nie dowiemy się, jak głosowało polskie jurym czytałem że głosy polskiego jury (tak jak 6 innych krajów) zostało anulowane z powodu podejrzenia przekrętu i głosy naszego jury zostały ustawione przez jakiś algorytm (sic!).
z tego co czytałem to tutaj nie było różnicy w 12-tce przynajmniej.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.05.2022 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #117
RE: Eurovision Song Contest 2022
Miszon napisał(a):ale w trakcie konkursu odczytał je podobno jakiś gość z centrali
To akurat było dlatego, że stracili połączenie na żywo z prezenterem, a show must go on.

Radio Epsilon
19.05.2022 12:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #118
RE: Eurovision Song Contest 2022
A tak w ogóle to niezła czujność, anulowano głosy sześciu państw, bo wyczuli przekręt? Niech no tylko sobie przypomnę komu Cypr dał 12 punktów...

Radio Epsilon
19.05.2022 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #119
RE: Eurovision Song Contest 2022
Cypr zawsze daje 12 Grecji, także SI się już tego nauczyła i nie uznaje za przekręt Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.05.2022 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #120
RE: Eurovision Song Contest 2022
EVENo napisał(a):A tak w ogóle to niezła czujność, anulowano głosy sześciu państw, bo wyczuli przekręt? Niech no tylko sobie przypomnę komu Cypr dał 12 punktów...
to chyba nie chodzi o dwunastkę bo o to pewnie nie było problemu tylko, że punktacje poszczególnych członków jury były zbyt zbieżne ze sobą.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.05.2022 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eurovision Song Contest Malmö 2024 Szymek79 49 663 Wczoraj 11:42 AM
Ostatni post: Szymek79
  Eurovision Song Contest Liverpool 2023 Szymek79 70 3 363 16.05.2023 08:05 PM
Ostatni post: Miszon
  American Song Contest Szymek79 12 668 12.05.2022 07:25 AM
Ostatni post: Szymek79
  Eurovision Song Contest 2021 Szymek79 129 4 746 20.06.2021 09:07 PM
Ostatni post: EVENo
  Eurovision Song Contest 2020 Szymek79 125 7 556 27.06.2020 08:27 PM
Ostatni post: Szymek79
  Eurovision Song Contest 2019 Szymek79 289 18 387 02.01.2020 04:23 AM
Ostatni post: tomas585
  Junior Eurovision Song Contest 2019 prz_rulez 11 1 410 25.11.2019 11:24 AM
Ostatni post: neo01
  Eurovision Song Contest 2018 Szymek79 343 39 871 03.01.2019 11:21 PM
Ostatni post: kolej_grzesiek
  Eurovision Song Contest 2017 Szymek79 244 43 375 08.09.2017 04:33 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Eurovision 2016 Szymek79 277 52 041 22.09.2016 09:20 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości