Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson - top
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #41
 
1. Billie Jean
2. Black or White
3. Smooth Criminal
4. Who Is It?
5. They Don't Care About Us

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.08.2009 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Gary napisał(a):A czy "In the closet" to nie był ten teledysk co z taką dość roznegliżowaną babką tańczył? Icon_mrgreen
no ba, z Naomi Campbell Icon_mrgreen
29.08.2009 12:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #43
 
łe, wobec tego zmieniam swój typ:

1. Billie Jean
2. Black or White
3. Who Is It?
4. Smooth Criminal
5. They Don't Care About Us

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.08.2009 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
obstawiałbym jednak, że "Give In To Me" będzie tylko raz w zestawieniu Icon_wink2
29.08.2009 01:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #45
 
No tak, zmieniłem Icon_mrgreen Dzięki

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.08.2009 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #46
 
aaktt napisał(a):łe, wobec tego zmieniam swój typ:
Typujemy niemal identycznie Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.08.2009 01:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
dzięki za wszystkie typy Icon_smile2.

5. They Don't Care About Us

"You Are Not Alone" kompletnie mi nie podchodzi, "Earth Song" podoba się na tyle, że z dużym trudem załapało się do trzeciej dziesiątki. Dopiero czwarty singiel z "History" był tym co lubię najbardziej i dołączył do fantastycznego pierwszego singla - "Scream". I znowu ten rytm, to brzmienie, to bogactwo dźwięków! To jest to co u Michaela najbardziej mi się podoba. Jak to możliwe, że to się w ogóle nie starzeje?! I znowu teledyski, które dużo dodały. No właśnie, teledyski, obydwa, i cała otoczka wokół nich.
Furbul i aaktt prawidłowo odgadli piąte miejsce, brawo! Tomekk również odgadł, że "They Don't Care About Us" będzie w piątce i duże brawa dla Tadzia, które również to odgadł, ale typował przed pierwszą piętnastką!
29.08.2009 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Całkowicie zapomniałem o tym utworze.

Czekam na następne. Może lepiej mi poszło znawcowanie. Icon_smile2
29.08.2009 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
4. Billie Jean

Prawdopodobnie najbardziej znany utwór Michaela obok "Thrillera", najczęściej grany i najczęściej coverowany. I na pewno jeden z najlepszych! Klasyka i na pewno utwór do topu wszech czasów.
Brawa dla Tadzia za odgadnięcie czwartego miejsca! Brawa tym większe, że typowanie miało miejsce przed 15. miejscem! I brawa dla Tomkka za odgadnięcie! Poza tym aaktt, furbul i Gary po poprawce odgadli, że to będzie w piątce.
Została już tylko wielka trojka Icon_smile2.
29.08.2009 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Coś czuję, że minimum 2 z 3 pozostałych odgadnę. Icon_smile2
29.08.2009 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #51
 
Ojej, czyli "Billie" jednak nie na szczycie. Cóż.. szkoda Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.08.2009 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #52
 
Cytat:także przyszedłem do mojego byłego liceum, gdy Michael je odwiedzał i wtedy to w wyniki zbiegu okoliczności Michael przeszedł po pustym korytarzu 2 metry ode mnie, w towarzystwie ochroniarzy.
Uu... wypas wspomnienie, nie ma co! Hardzior! Icon_biggrin3

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
29.08.2009 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
To chyba "Heal The World" nie będzie...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.08.2009 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
3. Smooth Criminal

To przez kilka lat mój nr 1 Michaela, póki utwory z "Dangerous" się nie odleżały i nie upewniłem się, że przetrwały próbę czasu. Nie wiem co więcej mógłbym napisać o tym utworze, ponad to co pisałem o innych - o brzmieniu, rytmie, nie starzeniu się. Tyle że tutaj wszystko podoba mi się jeszcze bardziej!!
Brawa dla Yacego i furbula za trafienie trzeciego miejsca! W dodatku Yacy obstawiał przed pierwszą dziesiątką! To że "Smooth Criminal" będzie w piątce przewidzieli również Gary (obstawiając przed 15. miejscem!), aaktt (typując przed 7. miejscem) i Tomekk.
29.08.2009 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
No to chyba wszystko jasne.
A ja pokaże się dopiero jutro, albo późną nocą

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.08.2009 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
Ja się bardzo cieszę z tego 3 miejsca, chociaż moim nr 1 z "Bad" jest "Dirty Diana". Przy czym ja bardziej preferuję wersję maxi-singlową prawie 8 minutową (wiadomo - długas Icon_wink2 )
29.08.2009 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #57
 
ku3a napisał(a):5. They Don't Care About Us
no super - u mnie 3 niżej Icon_wink2
ku3a napisał(a):4. Billie Jean
Icon_eek2 u mnie ... zapomniałeś wymienić ten kawałek w top5, więc myślałem, że za nim nie przepadasz... Ale bardzo mnie cieszy ta moja pomyłka... Icon_smile2 Icon_lol Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.08.2009 06:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
2. Who Is It

Co uwielbiam w innych utworach Michaela to już kilka razy pisałem. A co uwielbiam w tym? Klimat! Przede wszystkim niesamowity klimat! I dziwię się, że niektórzy lubią kilkadziesiąt innych nagrań Michaela bardziej niż "Who Is It" Icon_wink2. Kilka razy już na forum, ostatnio przy kilku innych prywatnych topach Michaela, pisałem jak lubię ten utwór. Przy "In The Closet" napisałem, że było jednym z dwóch numerów które firma wydająca piracką kasetę którą kupiłem postanowiła nie umieścić na taśmie, bo nie wystarczyło miejsca. Drugim było... "Who Is It" Icon_mrgreen . Do dziś mam tę kasetę Icon_mrgreen . Choć nie słucham. Jeśli słucham, to z oryginalnej płyty, którą kupiłem kilka lat temu.
W typowaniu brawa przede wszystkim dla Tomkka, który prawidłowo odgadł pozycję Icon_smile2. Ale też brawa dla wszystkich pozostałych, bo wszyscy umieścili "Who Is It" w pierwszej piątce, widać wyraźnie pisałem jak bardzo to lubię Icon_mrgreen . Zresztą "Who Is It" jest jedynym utworem który wszyscy typowali w piątce!!
A co na pierwszym? Typowaliście różne rzeczy i rozwiązań może jeszcze być kilka Icon_wink2.
29.08.2009 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
No ja nie wyobrażam sobie, żeby na pierwszym miejscu nie było kolorowo. Icon_smile2
29.08.2009 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
#3 świetny! U mnie na bank w top 5 by było!

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
29.08.2009 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości