Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson - top
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
1. Black Or White

No i faktycznie na szczycie jest kolorowo, to znaczy czarno-biało Icon_wink2. "Black Or White" to pierwszy utwór Michaela który poznałem i widać, że na zawsze został tym pierwszym. Zapewne wcześniej słyszałem inne jego piosenki, ale nie wiedziałem, że to on. A tutaj wiedziałem - to ten legendarny Michael Jackson wydał nową płytę, to jest jego nowa piosenka. I znowu nie mogę nie wspomnieć o teledysku - ponownie klasyka gatunku, szczególnie w pełnej wersji, tej z rozwałką i z pumą na końcu. Michael z medium jakim są teledyski uczynił sztukę! I takim go najczęściej widzę w myślach jak go sobie przypominam - takiego uśmiechniętego jak był w tamtych czasach, w białej koszuli i czarnych spodniach.
Zawsze pozostanie Królem. Tak jak pisałem wcześniej, Elvis był Królem, ale to nie moje czasy. Madonna też jest Królową, ale różnica jest taka, że ona podąża za modą, dostosowuje się i tworzy produkty na miarę czasów. A Michael? On nie podążał za modą, to moda podążała za nim!
"Black Or White" - mój najulubieńszy ze wszystkich utwór Michaela!

A typowanie? Największe brawa dla Tadzia, który prawidłowo odgadł pierwsze miejsce, typując jeszcze przed 15. miejscem!! Dobrze odgadł też Tomekk, brawo! I jednak nie miałem racji pisząc, że "Who Is It" było jedynym utworem, który wszyscy typowaliście. Zwycięzcę też typowali wszyscy, zmyliło mnie to, że niektórzy przy drugim podejściu Icon_smile2. Gary, Tadzio, Yacy, saferłel, aaktt, Tomekk, furbul - dzięki że zechcieliście się pobawić w typowanie Icon_biggrin3. Myślę, że zwycięzców jest dwóch. Pierwszym jest Tomekk, który odgadł wszystkich w pierwszej piątce, a w dodatku 3 pozycje podał prawidłowo i tylko 2 zamienił miejscami!! Brawo!! Icon_biggrin3 A drugim zwycięzcą jest Tadzio, który odgadł 4 piosenki z piątki, ale typował przed 15. miejscem! Icon_biggrin3 I dla Yacego podziękowania za pokuszenie się o wytypowanie składu całej dziesiątki - udało się odgadnąć aż 8! Icon_biggrin3 I jeszcze raz podziękowania dla wszystkich za typowanie i pozostawiane komentarze!
30.08.2009 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Motyw teledysków pojawiał tu się nader często, więc dlatego pomyślałem, że tego zabraknąć nie mogło. Icon_smile2
30.08.2009 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
No i jeszcze płyty, ale nie w jakimś podsumowaniu punktów, które jest moim zdaniem bez sensu Icon_razz, tylko normalnie - które płyty najbardziej lubię.

1. Dangerous
2. HIStory: Past, Present and Future, Book I
3. Bad
4. Thriller
5. Blood On The Dancefloor
30.08.2009 01:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
A pełne wyniki topu są takie:

1. Black Or White
2. Who Is It
3. Smooth Criminal
4. Billie Jean
5. They Don't Care About Us
6. Remember The Time
7. Scream
8. Give In To Me
9. Bad
10. Beat It
11. Jam
12. Thriller
13. Smile
14. Dirty Diana
15. In The Closet
16. Blood On The Dance Floor
17. Dangerous
18. Man In The Mirror
19. Liberian Girl
20. Little Susie
21. We Are The World (demo)
22. Childhood
23. Leave Me Alone
24. The Girl Is Mine
25. You Rock My World
26. Don't Stop 'Til You Get Enough
27. I Just Can't Stop Loving You
28. Earth Song
29. Is It Scary
30. HIStory
31. Say Say Say
32. Cry
33. The Lost Children
34. Morphine
35. She's Out Of My Life
36. Come Together
37. Rock With You
38. 2000 Watts
39. Wanna Be Startin' Somethin'
40. Speechless
30.08.2009 01:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości