Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 159
Dołączył: Jul 2021
Post: #292
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Również dziękuję Ci za top. Prezentacja ostatniej 10 dopiero uświadomiła mi coś, czego wcześniej nie zauważyłam. A mianowicie ... nie wiedziałam, że jesteś aż taką fanką Myslovitz Icon_rolleyes Wcześniej jakoś tak było dużo urozmaicenia i to się mi nie rzuciło w oczy. Zatem warto było dotrwać do końca, by doznać olśnienia Icon_lol. Znam, bo trudno nie znać, ale ja nie aż tak.

A druga moja "refleksja globalna", to dziękuję za przypomnienie mi tylu różnych utworów, o których zapomniałam, że je znam Icon_rolleyes np., zwłaszcza w odniesieniu do Twojego drugiego "topowego zespołu" - SDM. I np. zgłoszona z inspiracji Twoim topem do 20 Classic "Z synem w oknie". Myślałam, że nie znam, a znam! I to bardzo dobrze!! Tylko tytułów nie pamiętałam!!! Przecież katowałam siebie zmasowanym odsłuchiwaniem płyty (wówczas na kasecie) "Czarny blues..." . Teraz rzuciłam tylko na spis piosenek i od razu mi się przypomniało, że wówczas moją ulubioną było "Malinowe lato". W wolnej chwili będę musiała sobie przypomnieć tamte czasy, czyli całą płytę.

I z pierwszej 5 też bym postawiła na "Forever Young", bo któż by nie chciał by tak było... choć nr 2 też mi się podoba.

Szkoda, że ten top się skończył Icon_sad na pocieszenie - ruszył top tadzia3 Icon_smile a tam też sporo widzę dla siebie.
31.10.2021 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - gioconda2 - 31.10.2021 01:31 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 985 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 543 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości