Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #272
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(27.10.2021 10:12 PM)neon.ka napisał(a):  
(27.10.2021 04:52 PM)Miszon napisał(a):  Na pewno była potem jeszcze jedna dyskoteka, albo andrzejkowa (jeśli ta pierwsza to Dzień Chłopaka), albo choinkowa (jeśli ta pierwsza to Andrzejki)
Rety, strasznie często mieliście te dyskoteki. U nas zdecydowanie nie było tak dobrze.
Przyznam, że faktycznie, w ósmej klasie bardzo często. Mieliśmy bardzo obrotną trójkę szkolną, czy jak tam się nazywało przedstawicielstwo uczniów w radzie szkoły Icon_smile . Z tego dwoje uczniów było z mojej klasy , w tym przewodnicząca, która obecnie prowadzi swój biznes gdzieś w Niemczech oraz koleżanka która w tej chwili działa we własnej lokalnej fundacji dla biednych dzieci (trzeci kolega niestety nie wiem co robi, nie widziałem się z nim jakoś 25 lat) i było tego sporo Icon_smile .
Niestety, za późno się zorientowałem, że dyskoteki są fajne, czego strasznie żałowałem i żałuje do dziś Icon_frown - ta na Dzień Chłopaka była pierwszą na której byłem od kilku lat, czyli od czasów najmłodszych klas, kiedy i tak głównie mnie interesowało ganianie się po szkole w stroju Zorro czy kowboja. Nie liczę pójścia, mocno zresztą przymuszonego przez tatę, w szóstej klasie: to nie miało sensu, siedziałem przez 2 godziny w kącie i nudziłem się, nie mogąc w dodatku znieść hałasu, po jakoś 2 godzinach męczarni poszedłem do domu. Po prostu z dzisiejszej perspektywy widzę, że nie byłem na to jeszcze gotowy. Muzyki która leciała nie znałem i nie rozumiałem, dziewczynami się nie interesowałem. Gdybym wtedy nie poszedł, pewnie bym poszedł w klasie siódmej, bo na przełomie października i listopada się pierwszy raz zakochałem i bytność na dyskotece mogła mieć sens Icon_wink . A tak to się zrazilem i czekałem jeszcze rok, w zasadzie trafiłem na tę dyskotekę jakoś totalnie nie pamiętam jakim cudem, chyba dlatego że mój najlepszy przyjaciel też postanowił zaryzykować i poszedł. A może po prostu dlatego, że mielismy BARDZO zgraną klasę i czułem podskórnie, że w tym ostatnim wspólnym roku chcę spędzać z tymi ludźmi jak najwięcej czasu?

PS. Kurde, znowu się rozgadałem, a to przecież nie mój temat, sorki za kolejny kobylasty post.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2021 11:55 PM przez Miszon.)
27.10.2021 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - Miszon - 27.10.2021 11:52 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 797 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 493 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości