Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #261
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
gioconda2 napisał(a):Nie wiem dlaczego, ale nie znoszę. Właściwie od początku.
Ja wprawdzie mogę robić wrażenie, że jestem wrogiem tego utworu, ale to dlatego, że jego zwycięstwa w TWC są dla mnie niezrozumiałe. Ale ogólnie uważam go za umiarkowanie dobry (chociaż w dorobku zespołu jest chyba więcej tych utworów, które cenię więcej niż tych, które mniej).
26.10.2021 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #262
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(25.10.2021 09:55 PM)kajman napisał(a):  Ogólnie Pietrzaka to staram się omijać.
Mnie generalnie tez do niego nie ciągnie (z tamtej płyty nie pamietam i nie kojarzę nic innego) ale nic nie poradzę na to, że on postanowił nie ominąć mnie…
kajman napisał(a):To ładnie sobie pojeździłaś. Mój wyjazd najbardziej na zachód (…) z pamiętanych to Szczecin (klika razy, ale się z dziewczyną rozstaliśmy i się skończyło).
A Ty tylko do dziewczyn jeździsz w różnych kierunkach? Icon_wink2
No trochę pojeździłam, z powodow lamiglowkowych byłam jeszcze w dwóch innych, a z powodow nielamiglowkowych w jeszcze jednym, ale w żadnym z tych wypadków nie było to już na zachód (ale i nie na wschód). Ale na zachód to najdalej byłam w Dublinie (m.in w czasie, gdy na forum LP3 był top U2 Icon_smile2). Ale teraz jeżdżę już tylko po Polsce. Nie lubię samolotów. Szkoda, bo jeszcze co najmniej Islandia czeka…
(25.10.2021 10:11 PM)Miszon napisał(a):  W tym przypadku tak. Dyskoteka na Dzień Chłopaka na Andrzejki.
Fuksem, bo półtora miesiąca później już bym tak nie zapamiętał, bo bym poznał na pierwszej edycji Trójkowego Topu.
Ale fajna historia. Czyli na Topie był drugi raz? Czy do tego czasu zdążyłeś już go przerobić na wszystkie strony? Icon_smile2
(25.10.2021 11:15 PM)wwas napisał(a):  Hmm... Przyznam, że trochę mnie zachęciłaś,
Brzmi dobrze, nawet bardzo dobrze. Chociaż to moje zachęcanie to takie średnio rozsądne, bo wszystkich zachęcam, a potem nie będę miała przestrzeni na komentowanie. To nieładnie.
wwas napisał(a):we wszystkich wcześniejszych to "Nie brookliński most" był wyżej
A to akurat tak średnio lubię. Chociaż tez się oczywiście śpiewało. Ale to już nie z mojej inicjatywy. Icon_wink2
Nie mam tej piosenki nawet w wyimaginowanym bardzo szerokim zbiorze potencjalnych kandydatów do debiutu. Nie wiem nawet czy w pierwszej pięćdziesiątce topu SDM by się pojawiła…
„wwas” napisał(a):Oprócz tego mam jeszcze na podium "Zbieg okoliczności łagodzących"
Lubie bardzo słowa. Nawet bardzo bardzo. Ale muzycznie coś mi tam nie pasuje…
„wwas” napisał(a):Ja poznałem podczas XIV edycji
To Listy tez w tamtych okolicach zacząłeś słuchać? (nie pamietam…)
A myśląc o Tobie mam poczucie jakbyś słuchał od zawsze. Icon_wink2 No w każdym razie od magicznego 1991 przynajmniej Icon_smile2 (Twojego wieku tez nie kojarzę Icon_razz)
(26.10.2021 03:53 PM)ku3a napisał(a):  jeśli chodzi o wyniki, to oczywiście najbardziej mi się rzuca w oczy wyraźny spadek BIA.
no niestety… ale możliwe, że tez jest już gdzieś blisko tych miejsc, na których się już raczej zatrzyma. Ma tego pecha, że nie wiąże się w mojej głowie z jakimś jednym konkretnym wydarzeniem, raczej z miłymi bardzo skojarzeniami.
(26.10.2021 04:38 PM)gioconda2 o Papa Dance napisał(a):  Też nie wszystkie zaskarbiły sobie moje łaski,
Z tych, które wymieniłaś, to miejsce 2. mam tez w topie i dosyć lubię tez Pocztówkę, a u mnie jeszcze się zmieściło Nietykalni w czwartej setce, no i Nasz Disneyland jest ok. Icon_smile2

I z tego, co piszesz wynika, że Listy zaczelas słuchać trochę wcześniej niż ja. I pewnie bez przerw, a ja przerwy miałam…

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
27.10.2021 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #263
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Ale fajna historia. Czyli na Topie był drugi raz? Czy do tego czasu zdążyłeś już go przerobić na wszystkie strony?
Na pewno była potem jeszcze jedna dyskoteka, albo andrzejkowa (jeśli ta pierwsza to Dzień Chłopaka), albo choinkowa (jeśli ta pierwsza to Andrzejki).
I to był drugi raz, kiedy słyszałem. Na Topie słyszałem po raz trzeci i wtedy sobie nagrałem Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
27.10.2021 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #264
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):A Ty tylko do dziewczyn jeździsz w różnych kierunkach?
Nie tylko, co więcej w czasach jak jeszcze interesowałem się dziewczynami poza tym jednym przypadkiem daleko nie jeździłem (wydaje mi się, że rekord to Olsztyn, a na pewno w czołówce także Płock). A częściej jeżdżę w innych celach (chociaż w kilkunastu ostatnich latach to wszystkie wyjazdy w mniejszym lub większym stopniu związane były z LP3; no zdarzały mi się też rodzinne).
neon.ka napisał(a):nie było to już na zachód (ale i nie na wschód)
Mój najdalszy to właśnie taki.
neon.ka napisał(a):A myśląc o Tobie mam poczucie jakbyś słuchał od zawsze.
Ja zdecydowanie mam inne.
neon.ka napisał(a):No w każdym razie od magicznego 1991 przynajmniej
A był już wtedy na świecie?
27.10.2021 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #265
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Ma tego pecha, że nie wiąże się w mojej głowie z jakimś jednym konkretnym wydarzeniem
w mojej też się nie wiąże, a nie przeszkadza to osiągać w miarę sensownych rezultatów Icon_wink2. powiedziałbym nawet, że się cieszę, że się nie wiąże, bo dzięki temu jest uniwersalne.
27.10.2021 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #266
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(27.10.2021 04:52 PM)Miszon napisał(a):  Na pewno była potem jeszcze jedna dyskoteka, albo andrzejkowa (jeśli ta pierwsza to Dzień Chłopaka), albo choinkowa (jeśli ta pierwsza to Andrzejki)
Rety, strasznie często mieliście te dyskoteki. U nas zdecydowanie nie było tak dobrze.

(27.10.2021 04:57 PM)kajman napisał(a):  
neon.ka napisał(a):nie było to już na zachód (ale i nie na wschód)
Mój najdalszy to właśnie taki.
Na wschód rozumiem? To jak daleko?

(27.10.2021 05:37 PM)ku3a napisał(a):  powiedziałbym nawet, że się cieszę, że się nie wiąże, bo dzięki temu jest uniwersalne.
No na pewno jest dzięki temu bliżej obiektywności.
Rozumiem podejście, ale fakt jest taki, że u mnie te konkretne skojarzenia zdecydowanie windują piosenki.
I tak teraz spojrzałam, że BIA jest najwyższą piosenką w moim TWC bez takich skojarzonych wydarzeń!

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
27.10.2021 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #267
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Na wschód rozumiem?
Tak jak napisałaś ani zachód ani wschód.
neon.ka napisał(a):To jak daleko?
W zasadzie to Piryn, ale z powodu tropikalnych (porwało nam tropik w namiocie) przygód spędziliśmy trochę czasu bodajże w Warnie.
neon.ka napisał(a):u mnie te konkretne skojarzenia zdecydowanie windują piosenki
My jesteśmy na skrajnościach, a ku3a tak pośrodku.
27.10.2021 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #268
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
A na ostatnich dźwiękach tej piosenki odzywa się głos Pawła Kostrzewy mówiący "Dobry wieczór Państwu. Rozpoczynamy tę noc wspomnień po 1000. notowaniu LP3..."
020 . 015 . 021 . Nothing Compares 2U - Sinead O'Connor
[youtube]

Tę i kolejną piosenkę słyszałam wcześniej już wiele razy, ale wykonanie na koncercie z okazji zlotu fanklubu Myslovitz w Katowicach w 2002 roku nie równa się z żadnym innym... Słysząc zwłaszcza moje miejsce 19 zawsze wspomina się we mnie cała tamta podróż...
019 . 014 . 013 . Pocztówka z lotniska - Myslovitz
[youtube]

Z każdym rokiem umieram przy tej piosence coraz bardziej. (nie...)
018 . 023 . 023 . Chciałbym umrzeć z miłości - Myslovitz
[youtube]

017 . 016 . 022 . The Lady in Red - Chris De Burgh
[youtube]
016 . NNN . NNN . Mała piosenka o tęsknieniu - Cisza Jak Ta
[youtube]

Moja najukochańsza kołysanka, którą puszczałam małemu T. Wtedy jej słowa były przyszłością. Teraz już są co najmniej teraźniejszością...
015 . 029 . 089 . Cukrowa wata - Tata Śpiewa
[youtube]

014 . 019 . 016 . Dzień jeden w roku - Czerwone Gitary
[youtube]
013 . 012 . 019 . Sacrifice - Elton John
[youtube]
012 . 011 . 015 . Śpij mój śnie - Wilki
[youtube]

Wczoraj na koncercie Radia 357 dałam Niedźwiedziowi kartkę z podziękowaniami. M.in. napisałam tam "Dziękuję, że w czasie 500. Notowania LP3 mogłam z Panem zapowiedzieć piosenkę (Everything I Do) I Do It For You".
011 . 013 . 017 . (Everything I Do) I Do It for You - Bryan Adams
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
27.10.2021 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #269
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
To, co znam to bardzo dobrze się w większości prezentuje.
27.10.2021 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #270
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):To Listy tez w tamtych okolicach zacząłeś słuchać? (nie pamietam…)
Nawet trochę później, to był kolejny etap nadrabiania zaległości muzycznych.
neon.ka napisał(a):A myśląc o Tobie mam poczucie jakbyś słuchał od zawsze.
Nie mam pojęcia, z czego to poczucie może wynikać, ale rozumiem, że to coś pozytywnego, tak więc miło mi.
kajman napisał(a):A był już wtedy na świecie?
Wiem, że często bywam dość mocno odmładzany (a raczej bywałem, bo ostatnio zdarza się to jakby trochę rzadziej), ale mimo wszystko bez przesady...

A w najnowszej dziesiątce dość standardowo postawię na Sinéad, z tym że utwór musiał się bardzo długo przedzierać, zanim trafił do mojego zalążka (i nie był pierwszym jej utworem, który się tam znalazł).
27.10.2021 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #271
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
napiszę tylko, że nie rozumiem nowości w topie wszech czasów w najlepszej dwudziestce i na tym poprzestanę w tym temacie Icon_wink2.

"Nothing Compares 2u", "Chciałbym..." - również tak bardzo "moje" utwory. choć "Twoje" bardziej, bo u Ciebie wyżej Icon_smile2.
i nawet z "Everything I Do" mnie wyprzedziłaś. o jedno oczko! Icon_wink2 mimo że w poprzednich edycjach naszych topów to u mnie był o oczko wyżej Icon_wink2.
"Lady in Red" też uwielbiam, a o "Śpij mój śnie" jak zwykle zapomniałem, że tak uwielbiasz. ja bardzo lubię, podobnie jak i całe "Acousticus Rockus".
27.10.2021 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #272
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(27.10.2021 10:12 PM)neon.ka napisał(a):  
(27.10.2021 04:52 PM)Miszon napisał(a):  Na pewno była potem jeszcze jedna dyskoteka, albo andrzejkowa (jeśli ta pierwsza to Dzień Chłopaka), albo choinkowa (jeśli ta pierwsza to Andrzejki)
Rety, strasznie często mieliście te dyskoteki. U nas zdecydowanie nie było tak dobrze.
Przyznam, że faktycznie, w ósmej klasie bardzo często. Mieliśmy bardzo obrotną trójkę szkolną, czy jak tam się nazywało przedstawicielstwo uczniów w radzie szkoły Icon_smile . Z tego dwoje uczniów było z mojej klasy , w tym przewodnicząca, która obecnie prowadzi swój biznes gdzieś w Niemczech oraz koleżanka która w tej chwili działa we własnej lokalnej fundacji dla biednych dzieci (trzeci kolega niestety nie wiem co robi, nie widziałem się z nim jakoś 25 lat) i było tego sporo Icon_smile .
Niestety, za późno się zorientowałem, że dyskoteki są fajne, czego strasznie żałowałem i żałuje do dziś Icon_frown - ta na Dzień Chłopaka była pierwszą na której byłem od kilku lat, czyli od czasów najmłodszych klas, kiedy i tak głównie mnie interesowało ganianie się po szkole w stroju Zorro czy kowboja. Nie liczę pójścia, mocno zresztą przymuszonego przez tatę, w szóstej klasie: to nie miało sensu, siedziałem przez 2 godziny w kącie i nudziłem się, nie mogąc w dodatku znieść hałasu, po jakoś 2 godzinach męczarni poszedłem do domu. Po prostu z dzisiejszej perspektywy widzę, że nie byłem na to jeszcze gotowy. Muzyki która leciała nie znałem i nie rozumiałem, dziewczynami się nie interesowałem. Gdybym wtedy nie poszedł, pewnie bym poszedł w klasie siódmej, bo na przełomie października i listopada się pierwszy raz zakochałem i bytność na dyskotece mogła mieć sens Icon_wink . A tak to się zrazilem i czekałem jeszcze rok, w zasadzie trafiłem na tę dyskotekę jakoś totalnie nie pamiętam jakim cudem, chyba dlatego że mój najlepszy przyjaciel też postanowił zaryzykować i poszedł. A może po prostu dlatego, że mielismy BARDZO zgraną klasę i czułem podskórnie, że w tym ostatnim wspólnym roku chcę spędzać z tymi ludźmi jak najwięcej czasu?

PS. Kurde, znowu się rozgadałem, a to przecież nie mój temat, sorki za kolejny kobylasty post.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2021 11:55 PM przez Miszon.)
27.10.2021 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #273
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
W topie Wilków nie zwróciłem uwagi na Śpij mój śnie Icon_eek W wolnej chwili odsłucham. Icon_wink
28.10.2021 06:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #274
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):I z tego, co piszesz wynika, że Listy zaczelas słuchać trochę wcześniej niż ja. I pewnie bez przerw, a ja przerwy miałam…
Już to kiedyś pisałam w innym miejscu ... Przypadkowo mój starszy brat trafił w radyjku na "Naj story". Za chwilę kończyła się audycja (było na podium) i usłyszeliśmy co to za radio i że zapraszamy za tydzień. Nasi rodzice byli raczej "Jedynkowi", Trójkę odkryliśmy sami. W ten sposób zaczęliśmy słuchać Listy, bo chcieliśmy się dowiedzieć, jak będzie za tydzień. I tak od kwietnia 1986 przez 5 lat to były moje najbardziej intensywne lata z Listą, bo związane z prowadzeniem zeszytów. Później i u mnie nastąpiła przerwa, bo te akademiki, o których pisałam wcześniej były ciekawsze, a i radia tam nie było na stanie, albo nie było używane? W obiegu były raczej kasety. Do regularnego słuchania wróciłam, jak wyszłam z życia akademickiego, zaopatrzyłam się w radioodbiornik i zaczęłam mieć warunki by słuchać. Przerwa trwała może nawet 10 lat? A jak wróciłam, to już był internet i motywacji do zapisywania nie było. A szkoda, bo własne notatki, to własne notatki.

neon.ka napisał(a):020 . 015 . 021 . Nothing Compares 2U - Sinead O'Connor
To było jeszcze w domowych czasach. Jak to leciało w trakcie Listy, to za każdym razem wyobrażałam sobie, że to ja śpiewam schodząc po ogromnie wysokich schodach na dużą scenę...
neon.ka napisał(a):017 . 016 . 022 . The Lady in Red - Chris De Burgh
W mojej szafie ogrom czerwieni był od zawsze a i pewna taneczność, to jak ma mi się nie podobać?
neon.ka napisał(a):014 . 019 . 016 . Dzień jeden w roku - Czerwone Gitary
O magii tego utworu przypomniały mi występy w przedszkolu. Wzruszające, gdy śpiewają to tak małe dzieci.
28.10.2021 08:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #275
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Cytat:A jak wróciłam, to już był internet i motywacji do zapisywania nie było. A szkoda, bo własne notatki, to własne notatki.
Miałem to samo. Wróciłem po kilku latach przerwy, znalazłem lp3.pl i już nie widziałem sensu dalej korzystać z zeszytów.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.10.2021 08:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #276
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
ku3a napisał(a):nie rozumiem nowości w topie wszech czasów w najlepszej dwudziestce
A ja nie rozumiem co tutaj może dziwić. Skoro ktoś uważa, że tylko kilkanaście utworów jest od niego lepszych to ustawia go w pierwszej dwudziestce.
gioconda2 napisał(a):A szkoda, bo własne notatki, to własne notatki.
Ja prowadziłem od pierwszej listy do ostatniej. W końcówce to było ewidentnie pomocniczo, bo wszystko przenosiłem na płachty papieru z liczbami i do kompa.
gioconda2 napisał(a):O magii tego utworu przypomniały mi występy w przedszkolu.
Ja w przedszkolu nie występowałem, mój syn także (był totalnym odludkiem, praktycznie z nikim się nie kolegował i tak do drugiej klasy liceum).
28.10.2021 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #277
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Czerwone Gitary to śpiewały w przedszkolu współczesne przedszkolaki tuż przed zamknięciem pandemicznym, czyli tak gdzieś w sezonie 2018/19 i 2019/20. wówczas jeszcze zapraszano rodziny na występy.
Za moich przedszkolnych czasów takiego repertuaru nie wykonywaliśmy. Zaskoczyło mnie zatem (pozytywnie), to co usłyszałam jako gość na występach dziecięcych. I dzieciom to się podobało, co śpiewają.
28.10.2021 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #278
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):012 . 011 . 015 . Śpij mój śnie - Wilki
I to jest utwór, na który w dwudziestce czekałem, super Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
28.10.2021 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #279
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Chyba nigdy go nie słyszałem. Jak mniemam to nie wyszło na studyjnej płycie.
28.10.2021 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #280
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Nie, był tylko na koncertówce "Acousticus Rocus" i chyba też był singiel, ale ze słabszą wersją.
Natomiast kiedyś zaproponowałem go w naszym Klasyku, więc może jednak słyszałeś Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2021 08:12 PM przez neo01.)
28.10.2021 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 102 061 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 127 048 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości