Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #262
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(25.10.2021 09:55 PM)kajman napisał(a):  Ogólnie Pietrzaka to staram się omijać.
Mnie generalnie tez do niego nie ciągnie (z tamtej płyty nie pamietam i nie kojarzę nic innego) ale nic nie poradzę na to, że on postanowił nie ominąć mnie…
kajman napisał(a):To ładnie sobie pojeździłaś. Mój wyjazd najbardziej na zachód (…) z pamiętanych to Szczecin (klika razy, ale się z dziewczyną rozstaliśmy i się skończyło).
A Ty tylko do dziewczyn jeździsz w różnych kierunkach? Icon_wink2
No trochę pojeździłam, z powodow lamiglowkowych byłam jeszcze w dwóch innych, a z powodow nielamiglowkowych w jeszcze jednym, ale w żadnym z tych wypadków nie było to już na zachód (ale i nie na wschód). Ale na zachód to najdalej byłam w Dublinie (m.in w czasie, gdy na forum LP3 był top U2 Icon_smile2). Ale teraz jeżdżę już tylko po Polsce. Nie lubię samolotów. Szkoda, bo jeszcze co najmniej Islandia czeka…
(25.10.2021 10:11 PM)Miszon napisał(a):  W tym przypadku tak. Dyskoteka na Dzień Chłopaka na Andrzejki.
Fuksem, bo półtora miesiąca później już bym tak nie zapamiętał, bo bym poznał na pierwszej edycji Trójkowego Topu.
Ale fajna historia. Czyli na Topie był drugi raz? Czy do tego czasu zdążyłeś już go przerobić na wszystkie strony? Icon_smile2
(25.10.2021 11:15 PM)wwas napisał(a):  Hmm... Przyznam, że trochę mnie zachęciłaś,
Brzmi dobrze, nawet bardzo dobrze. Chociaż to moje zachęcanie to takie średnio rozsądne, bo wszystkich zachęcam, a potem nie będę miała przestrzeni na komentowanie. To nieładnie.
wwas napisał(a):we wszystkich wcześniejszych to "Nie brookliński most" był wyżej
A to akurat tak średnio lubię. Chociaż tez się oczywiście śpiewało. Ale to już nie z mojej inicjatywy. Icon_wink2
Nie mam tej piosenki nawet w wyimaginowanym bardzo szerokim zbiorze potencjalnych kandydatów do debiutu. Nie wiem nawet czy w pierwszej pięćdziesiątce topu SDM by się pojawiła…
„wwas” napisał(a):Oprócz tego mam jeszcze na podium "Zbieg okoliczności łagodzących"
Lubie bardzo słowa. Nawet bardzo bardzo. Ale muzycznie coś mi tam nie pasuje…
„wwas” napisał(a):Ja poznałem podczas XIV edycji
To Listy tez w tamtych okolicach zacząłeś słuchać? (nie pamietam…)
A myśląc o Tobie mam poczucie jakbyś słuchał od zawsze. Icon_wink2 No w każdym razie od magicznego 1991 przynajmniej Icon_smile2 (Twojego wieku tez nie kojarzę Icon_razz)
(26.10.2021 03:53 PM)ku3a napisał(a):  jeśli chodzi o wyniki, to oczywiście najbardziej mi się rzuca w oczy wyraźny spadek BIA.
no niestety… ale możliwe, że tez jest już gdzieś blisko tych miejsc, na których się już raczej zatrzyma. Ma tego pecha, że nie wiąże się w mojej głowie z jakimś jednym konkretnym wydarzeniem, raczej z miłymi bardzo skojarzeniami.
(26.10.2021 04:38 PM)gioconda2 o Papa Dance napisał(a):  Też nie wszystkie zaskarbiły sobie moje łaski,
Z tych, które wymieniłaś, to miejsce 2. mam tez w topie i dosyć lubię tez Pocztówkę, a u mnie jeszcze się zmieściło Nietykalni w czwartej setce, no i Nasz Disneyland jest ok. Icon_smile2

I z tego, co piszesz wynika, że Listy zaczelas słuchać trochę wcześniej niż ja. I pewnie bez przerw, a ja przerwy miałam…

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
27.10.2021 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 27.10.2021 03:33 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 104 016 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 553 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości