Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #258
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):nie planujesz w najblizszym czasie czwartego zalążka?
Hmm... Przyznam, że trochę mnie zachęciłaś, z tym że nie czwaty, tylko siódmy - powinien być gotowy jakoś w przyszłym roku. Jeżeli zachęcenie mi nie minie do tego czasu, kto wie...
neon.ka napisał(a):na którym miejscu podium jest u Ciebie CBOCNR?
W szóstej edycji też niespodziewanie jest to mój najwyższy SDM (16. miejsce, najlepsze w historii). Niespodziewanie, bo we wszystkich wcześniejszych to "Nie brookliński most" był wyżej (tym razem tylko na trzydziestym i jest to najgorsza pozycja ze wszystkich edycji, nie licząc pierwszej). Oprócz tego mam jeszcze na podium "Zbieg okoliczności łagodzących" (na 42.)

A tymczasem ostatnia dziesiątka to jedna z najlepszych, mamy w niej aż trzy zbieżności (Wilki, Dire Straits i Coldplay), a właściwie trzy i pół, bo dla tego utworu Adamiak to już zdecydowanie kwestia czasu.

Miszon napisał(a):półtora miesiąca później już bym tak nie zapamiętał, bo bym poznał na pierwszej edycji Trójkowego Topu.
Ja poznałem podczas XIV edycji i faktycznie, nie zapamiętałem (lepiej wbiło mi się w pamięć dopiero kiedy niedługo później zaczęliśmy słuchać w pracy Złotych Przebojów), za to szok, jak fatalna jest moja wiedza muzyczna, skoro nie kojarzę nawet drugiego miejsca, skłonił mnie do rozpoczęcia systematycznego nadrabiania i w sumie dzięki temu tu teraz jestem Icon_smile
25.10.2021 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - wwas - 25.10.2021 11:15 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 104 081 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 573 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości