Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 071
Dołączył: Dec 2009
Post: #241
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):046 . 061 . 043 . Ballada dla okruszka - Raz, Dwa, Trzy
Świetny kawałek, jeden z dwóch moich ulubionych z płyty (drugim są "Oczy tej małej").

WOLNE MEDIA!!!
23.10.2021 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #242
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(23.10.2021 05:05 AM)inżynierek napisał(a):  (...) miałem się wieczorem znaleźć w Teatrze Rampa i słuchać spektaklu Eva, o Evie Cassidy właśnie. (...) Za duży dołek dostałem w tym tygodniu.
Szkoda, że tak się to zbiegło, bo myślę, że bardzo by Ci się mógł spodobać ten spektakl. (tzn. ja go nie widziałam, ale muzyka Evy jest na tyle piękna, że trudno byłoby z nią zrobić coś złego).

(23.10.2021 09:27 AM)ku3a napisał(a):  choć "Fields of Gold" na mojej liście było i do dziesiątki nawet doszło. jako jedyny utwór wykonywany przez Evę.
No ale nie znałeś całej dyskografii, więc jest spora szansa, że wynik mógłby być lepszy. Choć jej wersji jazzujących raczej bym się nie spodziewała u Ciebie, więc połowę repertuaru miałbyś z głowy przy poznawaniu. Icon_wink2
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):paru kandydatów do wypadku z Twojego topu na wymianę to bym widziała. Icon_mrgreen
nie martw się, ja z Twojego też Icon_mrgreen
No to jesteśmy umówieni. Icon_wink2

(23.10.2021 10:11 AM)Yacy napisał(a):  czy akurat "christmasy" się załapią to zależy ile pozycji przedstawię Icon_wink2
Tyle, żeby się załapały. Icon_razz
Yacy napisał(a):koniecznie szybciej, bo na początku lutego będą zimowe IO. David się wtedy może przydać Icon_smile2
Nie no, wtedy to muszę się wsłuchać w aktualną wersję hymnu, żeby nie było tak jak teraz, że na mojej liście cotygodniowej pojawia się piosenka olimpijska sprzed 25 lat, której kompletnie nie kojarzyłam (bo trudno mi jednak uwierzyć, że jej wcześniej w ogóle nie słyszałam Icon_wink2 ).
Yacy napisał(a):Mortas! wow. ja przymierzam do TWC inny utwór.
O, a jaki?

neo01 o Ballada dla okruszka - Raz, Dwa, Trzy napisał(a):Świetny kawałek, jeden z dwóch moich ulubionych z płyty (drugim są "Oczy tej małej").
O, to ja akurat "Oczy tej małej" to tak średnio lubię (i to zresztą niezależnie od wersji). A na tej konkretnie płycie pewnie gdzieś w połowie stawki by była. (ale dawno nie słuchałam, więc mogę się mylić).

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
24.10.2021 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 071
Dołączył: Dec 2009
Post: #243
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Umknął mi gdzieś ten Mortas, pewnie dlatego że był na zielono Icon_razz2
To na pewno bardzo zaskakujący wybór i szczególnie jego pozycja. Ja pewnie wybrałbym "Dom" z ich repertuaru, jeśli już, chociaż, po początkowym dobrym wrażeniu, jednak nie trafiła do mnie ta muzyka.

WOLNE MEDIA!!!
24.10.2021 12:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #244
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
040 . NNN . NNN . Byle było tak - Krzysztof Krawczyk
[youtube]
039 . 045 . 059 . Naj story - Papa Dance
[youtube]
038 . 042 . 052 . You Win Again - Bee Gees
[youtube]
037 . 032 . 030 . Chariots of Fire - Vangelis
[youtube]
036 . 034 . 041 . Going Home (Theme of the Local Hero) - Mark Knopfler
[youtube]
035 . 031 . 018 . (I've Had) The Time of My Life - Bill Medley & Jennifer Warnes
[youtube - video prosto z filmu :-) (choć niestety trochę urwane)]
034 . 020 . 014 . Gabriel - Lamb
[youtube]
033 . 114 . NNN . How Great Is Our God - Chris Tomlin
[youtube]
032 . 040 . 091 . Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
[youtube]
031 . 037 . 040 . Don't Dream It's Over - Paul Young
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
24.10.2021 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #245
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
czyli jednak jest kolejna nowość. no ale chyba to już najwyższa?... Icon_rolleyes
tutaj moje ulubione to "The Time of My Life" i "Going Home".
Chris Tomlin z wielkim skokiem, a Lamb z dotkliwym spadkiem. coraz większe emocje Icon_smile2.
24.10.2021 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 071
Dołączył: Dec 2009
Post: #246
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Noo, coraz bardziej grubo się tu dzieje Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
24.10.2021 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #247
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
środkowa czwórka rządzi! ze wskazaniem na Marka Icon_wink2
no i - dzięki temu, że często u nas słyszę Icon_wink2 - Tomek Makowiecki.

NNN na 40! wow.

(24.10.2021 12:12 PM)neon.ka napisał(a):  O, a jaki?
DOM.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.10.2021 01:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 496
Dołączył: Aug 2008
Post: #248
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Hah, nieźle z tym Krawczykiem! Icon_smile2
Tomlin? Pierwsze słyszę nazwisko.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
24.10.2021 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #249
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
O, moi ulubieni Bee. Icon_smile
24.10.2021 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 154
Dołączył: Jul 2021
Post: #250
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Krzysztof Krawczyk i Tomek Makowiecki ++, ale za to:
neon.ka napisał(a):039 . 045 . 059 . Naj story - Papa Dance
Kocham Panią Serce, Pani neon.ko! Wszystko!
Serce
24.10.2021 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #251
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Tak w ogóle to wiem, że był Twój wątek z zalążkiem, a nie mogę go znaleźć...
http://forum.sebastos.pl/viewtopic.php?f=221&t=17130

W najnowszej dziesiątce mamy wspólnego Vangelisa (chociaż u mnie wyżej jest 1492). Poza tym mam u siebie pięć utworów Bee Geesów, ale tego akurat nie (choć niewątpliwie też lubię).

A w poprzedniej - wreszcie udało Ci się trafić jedno z mojej pierwszej trójki SDM. Bardzo się cieszę! Icon_smile Mam tylko trochę wątpliwości, czy trzydzieści miejsc, które zostały do końca, wystarczy, żeby załapały się jeszcze pozostałe dwa...
25.10.2021 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #252
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):031 . 037 . 040 . Don't Dream It's Over - Paul Young
Orginał będzie wyżej?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
25.10.2021 11:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #253
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(24.10.2021 01:23 PM)ku3a napisał(a):  czyli jednak jest kolejna nowość. no ale chyba to już najwyższa?... Icon_rolleyes
Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć, ale skoro ten temat się pojawił, to napiszę, że w 2013 roku była nowość na 12 miejscu. Która była ewidentnym brakiem z poprzednich topów.
„ku3a” napisał(a):coraz większe emocje Icon_smile2.
To prawda. I już mi smutno, że to się zaraz skończy. Wspomnienia, i skojarzenia, i osoby odpłyną znowu gdzieś w przestrzeń…
Chociaż wiem, że dla Was większe emocje z powodu skoku z miejsca 300 na 5. Ale nie obiecuję. Icon_wink2

(24.10.2021 01:37 PM)neo01 napisał(a):  Noo, coraz bardziej grubo się tu dzieje Icon_wink
Ale że co - ruchy nie takie, czy za bardzo tanecznie się zrobiło? Icon_wink2

(24.10.2021 01:53 PM)Yacy napisał(a):  no i - dzięki temu, że często u nas słyszę Icon_wink2 - Tomek Makowiecki.
O, to może będzie miało dobry wpływ na Twój top. Icon_razz
„Yacy” napisał(a):
(24.10.2021 12:12 PM)neon.ka napisał(a):  O, a jaki?
DOM.
Też mi się podoba. Chociaż wtedy, kiedy moje uszy słuchały mojej nowości, to nie było subiektywnej możliwości, by usłyszały, że na tej płycie są jeszcze jakieś inne piosenki.

(24.10.2021 02:26 PM)Miszon napisał(a):  Hah, nieźle z tym Krawczykiem! Icon_smile2
Tomlin? Pierwsze słyszę nazwisko.
Krawczyk to tez ewidentny brak z poprzednich topów. Wtedy, kiedy poznawałam te piosenki, to na naszych rodzinnych uroczystościach jeszcze się spędzało sporo czasu na tańczeniu. Icon_smile2 Także w tym mieszkaniu, w którym teraz mieszkam. Ale młode pokolenie już potem nie kontynuowało tego zwyczaju. Szkoda.
A Chris Tomlin to wykonawca chrześcijański. Tak naprawdę, to w moim topie najwłaściwszą wersją tej piosenki byłoby wykonanie dzieci (w tym T.) z przedszkola w czasie spotkania Bożonarodzeniowego w 2016 lub 2017 roku, oczywiście po polsku. Po prostu rozpłynęło mnie wtedy… (tak, wiem, że powinnam napisać inaczej Icon_smile2). No ale nie mając do niej dostępu i szukając najładniejszej innej wersji, trafiłam na tą i urzekła mnie mocno. Ale pomimo, że to głos dorosłego, to przed oczami mam obraz dzieci. Icon_smile2

(24.10.2021 02:34 PM)inżynierek napisał(a):  O, moi ulubieni Bee. Icon_smile
Moi też. Icon_smile2 (chyba to już nie będzie za dużym spojlerem, gdy to napiszę)

(24.10.2021 02:46 PM)gioconda2 napisał(a):  za to:
neon.ka napisał(a):039 . 045 . 059 . Naj story - Papa Dance
Kocham Panią Serce, Pani neon.ko! Wszystko!
Serce
Icon_biggrin3 A jak u Ciebie z innymi piosenkami spółki Pawła? Bo u mnie to tak średnio… lubię jeszcze kilka ale są tez takie, które w ogóle mi się nie podobają…

(25.10.2021 11:18 AM)wwas napisał(a):  http://forum.sebastos.pl/viewtopic.php?f=221&t=17130
O, dzięki bardzo - nic dziwnego, że tu nie mogłam znaleźć. Zaraz sobie poczytam, a patrząc na rok publikacji - nie planujesz w najblizszym czasie czwartego zalążka? Icon_smile2
„wwas” napisał(a):A w poprzedniej - wreszcie udało Ci się trafić jedno z mojej pierwszej trójki SDM. Bardzo się cieszę! Icon_smile
Tego, że to będzie jedna z tych trzech, byłam pewna. Ale miałam tez świadomość, że wszystkich trzech nie osiągniemy, bo jest to mój ulubiony SDM… Jako że jeszcze nie wgryzłam się w Twój zalążek, to mogę zadać pytanie - na którym miejscu podium jest u Ciebie CBOCNR?

(25.10.2021 11:33 AM)dziobaseczek napisał(a):  
neon.ka napisał(a):031 . 037 . 040 . Don't Dream It's Over - Paul Young
Orginał będzie wyżej?
Nie będzie, bo nie wchodziłam w jego trakcie do studia Trójki podczas notowania numer 500. Icon_razz

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2021 01:20 PM przez neon.ka.)
25.10.2021 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 071
Dołączył: Dec 2009
Post: #254
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Ale że co - ruchy nie takie, czy za bardzo tanecznie się zrobiło?
Bardziej to drugie Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
25.10.2021 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #255
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Tym razem we wstępie do topu tego nie napisałam ale poprzednim razem uprzedzałam, że mój top jest topem miłym, lekkim i przyjemnym... Icon_wink2

***
W pierwszej trzydziestce troszkę pokomentuję...

030 . 018 . 010 . Abba Pater - Jan Paweł II
[youtube]
029 . 033 . 039 . The Scientist - Coldplay
[youtube]
028 . 028 . 024 . Zanosi się na noc - Elżbieta Adamiak
[youtube]
027 . 017 . 007 . Brothers in Arms - Dire Straits
[youtube]

Czy dużo macie takich piosenek, przy których słuchaniu możecie dokładnie odtworzyć, gdzie staliście/siedzieliście/leżeliście/szliście/whatever, jakie kolory, przedmioty Was otaczały kiedy słuchaliście ich po raz pierwszy? To jest jedna z takich piosenek, i w zasadzie przez pewien okres te okoliczności były za każdym razem niezmienne.
026 . 025 . 020 . Nadzieja - Jan Pietrzak
[youtube]

025 . 024 . 033 . Sekrety i kłamstwa - Myslovitz
[youtube]

A to jeden z kilku utworów, w czasie których automatycznie zawsze w tym samym momencie zamykam oczy i wstrzymuję oddech, bo słowa/dźwięki mają tam dla mnie tak silny ładunek emocjonalny.
024 . 035 . 047 . Eli lama Sabachtani - Wilki
[youtube]

To kolejna piosenka poznana przeze mnie w kościele protestanckim jako śpiewana po polsku. Ale takich wersji nie ma nagranych. Więc ja sobie z wersjami angielskimi śpiewam w naszym języku. Icon_smile2 Przypominając sobie moje przygotowania do chrztu w wieku dorosłym. Icon_smile2
023 . 022 . NNN . Love on the Line - Hillsong Worship
[youtube]

Zebrało się dużo odniesień religijnych w tej dziesiątce. Europejskie Spotkania Młodych - Paryż 1994, Wrocław 1995, Stuttgard 1996, Wiedeń 1997, Warszawa 1999, Barcelona 2000 i Poznań 2009. W tych uczestniczyłam. Wyciszenie, uspokojenie. Zwykle wybierałam z nut śpiewanie altem. Dużo dobra wewnętrznego, ale nawet szum rur klimatyzacyjnych z hal podczas modlitw mam też bardzo wyraźnie w pamięci. Icon_smile2
022 . 021 . 025 . In manus tuas, Pater / Śpiewaj Panu - Chór Taizé
[youtube]
[youtube]

021 . 027 . 038 . Souvenir - OMD
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.10.2021 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #256
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):028 . 028 . 024 . Zanosi się na noc - Elżbieta Adamiak
Jak pisałem nic z tej płyty nie było w moim topie, ale wersja oryginalna tego utworu była na 189.
neon.ka napisał(a):026 . 025 . 020 . Nadzieja - Jan Pietrzak
Ogólnie Pietrzaka to staram się omijać.
neon.ka napisał(a):024 . 035 . 047 . Eli lama Sabachtani - Wilki
A to u mnie na 378. Nr 3 Wilków.
neon.ka napisał(a):Paryż 1994, Wrocław 1995, Stuttgard 1996, Wiedeń 1997, Warszawa 1999, Barcelona 2000 i Poznań 2009
To ładnie sobie pojeździłaś. Mój wyjazd najbardziej na zachód to ponoć Międzyzdroje (miałem 3 lata, więc nie pamiętam), a z pamiętanych to Szczecin (klika razy, ale się z dziewczyną rozstaliśmy i się skończyło).
25.10.2021 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 496
Dołączył: Aug 2008
Post: #257
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Cytat:027 . 017 . 007 . Brothers in Arms - Dire Straits
[youtube]

Czy dużo macie takich piosenek, przy których słuchaniu możecie dokładnie odtworzyć, gdzie staliście/siedzieliście/leżeliście/szliście/whatever, jakie kolory, przedmioty Was otaczały kiedy słuchaliście ich po raz pierwszy?
W tym przypadku tak. Dyskoteka na Dzień Chłopaka na Andrzejki.
Fuksem, bo półtora miesiąca później już bym tak nie zapamiętał, bo bym poznał na pierwszej edycji Trójkowego Topu.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
25.10.2021 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #258
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):nie planujesz w najblizszym czasie czwartego zalążka?
Hmm... Przyznam, że trochę mnie zachęciłaś, z tym że nie czwaty, tylko siódmy - powinien być gotowy jakoś w przyszłym roku. Jeżeli zachęcenie mi nie minie do tego czasu, kto wie...
neon.ka napisał(a):na którym miejscu podium jest u Ciebie CBOCNR?
W szóstej edycji też niespodziewanie jest to mój najwyższy SDM (16. miejsce, najlepsze w historii). Niespodziewanie, bo we wszystkich wcześniejszych to "Nie brookliński most" był wyżej (tym razem tylko na trzydziestym i jest to najgorsza pozycja ze wszystkich edycji, nie licząc pierwszej). Oprócz tego mam jeszcze na podium "Zbieg okoliczności łagodzących" (na 42.)

A tymczasem ostatnia dziesiątka to jedna z najlepszych, mamy w niej aż trzy zbieżności (Wilki, Dire Straits i Coldplay), a właściwie trzy i pół, bo dla tego utworu Adamiak to już zdecydowanie kwestia czasu.

Miszon napisał(a):półtora miesiąca później już bym tak nie zapamiętał, bo bym poznał na pierwszej edycji Trójkowego Topu.
Ja poznałem podczas XIV edycji i faktycznie, nie zapamiętałem (lepiej wbiło mi się w pamięć dopiero kiedy niedługo później zaczęliśmy słuchać w pracy Złotych Przebojów), za to szok, jak fatalna jest moja wiedza muzyczna, skoro nie kojarzę nawet drugiego miejsca, skłonił mnie do rozpoczęcia systematycznego nadrabiania i w sumie dzięki temu tu teraz jestem Icon_smile
25.10.2021 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #259
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Czy dużo macie takich piosenek, przy których słuchaniu możecie dokładnie odtworzyć, gdzie staliście/siedzieliście/leżeliście/szliście/whatever, jakie kolory, przedmioty Was otaczały kiedy słuchaliście ich po raz pierwszy?
trochę ich jest, nie wiem czy dużo. przy czym może niekoniecznie gdy po raz pierwszy, ale po prostu jakieś jedno konkretne odsłuchiwanie. czasem pierwsze, ale nie zawsze.

jeśli chodzi o wyniki, to oczywiście najbardziej mi się rzuca w oczy wyraźny spadek BIA.
i kto komu bronił, żeby Coldplay tak grał na dalszym etapie kariery? musieli iść w tę popową papkę? Icon_rolleyes
Wilki mają kilka utworów, które znacznie bardziej lubię, choć całościowo ELS odbieram pozytywnie.
26.10.2021 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 154
Dołączył: Jul 2021
Post: #260
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):A jak u Ciebie z innymi piosenkami spółki Pawła? Bo u mnie to tak średnio… lubię jeszcze kilka ale są tez takie, które w ogóle mi się nie podobają…
Też nie wszystkie zaskarbiły sobie moje łaski, mocne podium to: 1. Naj story, 2. Nietykalni, 3. Ocean wspomnień. Dalej: 4. Pocztówka z wakacji, 5. Panorama Tatr, 6. Kamikadze wróć i Nasz Disneyland (choć mogłabym utożsamiać się z podmiotem westchnień...to dopiero 7m. ) Reszta już jest w stanach średnich lub niskich.
Od "Naj story" zaczęło się moje regularne słuchanie LP3. To był zespół, w którym kochały się wówczas nastolatki. Później nie słuchałam ich przez jakieś 15-20 lat, aż... trafiłam na miejskiego Sylwestra i ... okazało się, że znam wszystkie teksty, a nogi same mi pląsały i poczułam się ponownie jak 15 latka. Cudowne przeniesienie w czasie...
a z ostatniej porcji Twojego topu, to słabe właściwości przenoszenia w czasie ma dla mnie tylko OMD, silnych mocy w tej 10 brak Icon_sad
neon.ka napisał(a):027 . 017 . 007 . Brothers in Arms - Dire Straits
Nie wiem dlaczego, ale nie znoszę. Właściwie od początku.
26.10.2021 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 090 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 005 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości