Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #242
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(23.10.2021 05:05 AM)inżynierek napisał(a):  (...) miałem się wieczorem znaleźć w Teatrze Rampa i słuchać spektaklu Eva, o Evie Cassidy właśnie. (...) Za duży dołek dostałem w tym tygodniu.
Szkoda, że tak się to zbiegło, bo myślę, że bardzo by Ci się mógł spodobać ten spektakl. (tzn. ja go nie widziałam, ale muzyka Evy jest na tyle piękna, że trudno byłoby z nią zrobić coś złego).

(23.10.2021 09:27 AM)ku3a napisał(a):  choć "Fields of Gold" na mojej liście było i do dziesiątki nawet doszło. jako jedyny utwór wykonywany przez Evę.
No ale nie znałeś całej dyskografii, więc jest spora szansa, że wynik mógłby być lepszy. Choć jej wersji jazzujących raczej bym się nie spodziewała u Ciebie, więc połowę repertuaru miałbyś z głowy przy poznawaniu. Icon_wink2
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):paru kandydatów do wypadku z Twojego topu na wymianę to bym widziała. Icon_mrgreen
nie martw się, ja z Twojego też Icon_mrgreen
No to jesteśmy umówieni. Icon_wink2

(23.10.2021 10:11 AM)Yacy napisał(a):  czy akurat "christmasy" się załapią to zależy ile pozycji przedstawię Icon_wink2
Tyle, żeby się załapały. Icon_razz
Yacy napisał(a):koniecznie szybciej, bo na początku lutego będą zimowe IO. David się wtedy może przydać Icon_smile2
Nie no, wtedy to muszę się wsłuchać w aktualną wersję hymnu, żeby nie było tak jak teraz, że na mojej liście cotygodniowej pojawia się piosenka olimpijska sprzed 25 lat, której kompletnie nie kojarzyłam (bo trudno mi jednak uwierzyć, że jej wcześniej w ogóle nie słyszałam Icon_wink2 ).
Yacy napisał(a):Mortas! wow. ja przymierzam do TWC inny utwór.
O, a jaki?

neo01 o Ballada dla okruszka - Raz, Dwa, Trzy napisał(a):Świetny kawałek, jeden z dwóch moich ulubionych z płyty (drugim są "Oczy tej małej").
O, to ja akurat "Oczy tej małej" to tak średnio lubię (i to zresztą niezależnie od wersji). A na tej konkretnie płycie pewnie gdzieś w połowie stawki by była. (ale dawno nie słuchałam, więc mogę się mylić).

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
24.10.2021 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 24.10.2021 12:12 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 104 039 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 556 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości