Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #235
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
kajman o Rivers of Babylon - Boney M napisał(a):Tak jak w przypadku ABBA-y niedawno trafiasz w najbardziej przeze mnie lubiany utwór wykonawcy
Jako że Twoje wypowiedzi o tych dwóch wykonawcach są ze sobą sprzeczne, to bardzo bym się cieszyła, gdybyś to pisząc o ABBIE się pomylił, ale niestety obawiam się, że jednak nie chodzi Ci o Twoje ulubione utwory tych wykonawców. Icon_wink2 Szkoda.
kajman o Z synem w oknie - Stare Dobre Małżeństwo napisał(a):I to jest to. Jedyny wspólny utwór SDM w naszych topach.
U mnie staje się coraz bardziej aktualny, więc sądzę, że dalej będzie zyskiwał.
kajman napisał(a):Bardzo lubię tą płytę, ale nic z niej do mojego topu się nie załapało.
"tę".
["szanuj biernik" Icon_mrgreen ]

(20.10.2021 10:44 PM)wwas napisał(a):  mam w swoim zalążku parę piosenek świątecznych (chociaż nie za dużo) i jeżeli harmonogram ich przesłuchań wypadnie w kwietniu albo w lipcu, słucham z przyjemnością Icon_smile
Gdybym się zdecydowała ich posłuchać w ciągu roku, to też by mi sprawiło to przyjemność, ale jednak decyduję się zostawić tę przyjemność na grudzień. Icon_smile2
wwas napisał(a):Jeszcze jedną zbieżność mamy w poprzedniej dziesiątce (czyli, jeżeli się nie pomyliłem, mamy już 33), to "Zbawiony".
O, to bardzo miła niespodzianka. Icon_smile2 Tak w ogóle to wiem, że był Twój wątek z zalążkiem, a nie mogę go znaleźć... Icon_rolleyes
wwas napisał(a):W ogóle XI edycja NL, moja debiutancka, była dla mnie ogromnym przeżyciem muzycznym, co oczywiście ma swoje odzwierciedlenie: aż 19 przedstawicieli Icon_wink
O wow! No ta liczba robi wrażenie! Ja z mojej pierwszej, bardzo ważnej NL, czyli czwartej w kolejności, mam tylko trzy w TWC.

(20.10.2021 10:52 PM)Miszon napisał(a):  Niestety, zmartwię cię, ale nie za bardzo.
No tak... Ostatnie lata to rzeczywiście nie miały sprzyjających okoliczności. Ja myślałam tak bardziej ogólnie, po prostu życiowo. Jeśli chodzi o umiejętności, to jednak mielibyście duże szanse. W jednej części mojej rodziny jest bardzo rozbudowane kolędowanie, a kto nie umie grać, dostaje do ręki grzechotki różnego rodzaju, i tak się włącza. Obiektywnie rzecz biorąc bardzo zachęcająco to zawsze brzmi, ale subiektywnie z różnych względów już mi nie sprawia to takiej przyjemności jak kiedyś.
A po śmierci babci, a potem taty, a potem cioci u nas też pojawił się pewien utwór (będzie jeszcze wyżej), przy którym wszyscy płakaliśmy...

(20.10.2021 11:07 PM)Yacy napisał(a):  oj, to musiało być dawno Icon_wink2 od kilku lat jest tam 4-5 utworów. Icon_smile2
No widzisz, to kolejny argument za tym, żeby móc zobaczyć co się tam pozmieniało u Ciebie. Icon_wink2
Yacy o Can't You Feel It napisał(a):z jakiegoś chomika ściągnąłem, chyba w całkiem niezłej jakości, przy okazji mogę Ci podesłać.
No to jak będzie okazja, to chętnie. (jeśli nie szybciej, to może 15.03? Icon_wink2 ).

(21.10.2021 01:26 AM)ku3a napisał(a):  i aż trudno uwierzyć, ale to jedyny z tych utworów, które jest u mnie w topie!
O rety! Icon_razz A co to by było, gdyby "Sit Down" awansowało jeszcze o jedno miejsce? Mojego obecnego miejsca 50 na pewno nie masz w swoim TWC ani w propozycjach. Icon_razz
ku3a napisał(a):w kolejnym notowaniu o pojawienie się w tysiącu będzie jednak walczyć też Myslovitz, bo jest już od jakiegoś czasu dopisany do listy. a może i Boney M zostanie dopisane Icon_wink2.
No brzmi zaskakująco, ale bardzo cieszy. A paru kandydatów do wypadku z Twojego topu na wymianę to bym widziała. Icon_mrgreen

gioconda2 o Rivers of Babylon - Boney M napisał(a):bo to "wyssałam prawie z mlekiem matki", tzn. w jakimś okresie przedszkolnym leżałam pod telewizorem, a moja mam jakiś Sopot chyba i tak się zachwycała, że mi zostało na całe życie Icon_lol
Dokładnie o to mi chodziło. Icon_smile2 Ale z tego co piszesz, to na początku jednak dosyć statyczne pozy przy tej piosence przybierałaś. Icon_wink2
A ja tę piosenkę kojarzę też m.in. z Sylwestrami. Ale to z kiedyś, bo teraz to Sylwestry właśnie mało ruchome wybieram. Icon_mrgreen

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
23.10.2021 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 23.10.2021 12:00 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 904 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 528 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości