Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #229
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
kajman napisał(a):Ja bym nie klasyfikował pod tym kątem artystów, lecz ich poszczególne utwory.
Też tak w sumie uważam, pytanie "zaliczać ją czy nie" w kontekście Annie Marii Jopek, to skrócona wersja: "czy któreś spośród jej 9 utworów w moim zalążku zaliczać, czy nie". W ogóle wydaje mi się, że wszystkie wymienione przeze mnie wykonwaczynie miały w swoim dorobku utwory mniej i bardziej wpisujące się w ten nurt (choć nie zawsze i jedne i drugie są u mnie w zalążku; może Demarczyk była pod tym względem najmniej zróżnicowana).
neon.ka napisał(a):Jeśli lubisz słuchać piosenek świątecznych w ciągu roku, to super
Ja też bardzo lubię, mam w swoim zalążku parę piosenek świątecznych (chociaż nie za dużo) i jeżeli harmonogram ich przesłuchań wypadnie w kwietniu albo w lipcu, słucham z przyjemnością Icon_smile

"U studni" oczywiście w moim zalążku jest, ale nie jest to jeden z tych trzech najwyższych SDM, o których wspominałem (zostało już coraz mniej miejsc, więc powoli zaczynam się o nie obawiać...). Jeszcze jedną zbieżność mamy w poprzedniej dziesiątce (czyli, jeżeli się nie pomyliłem, mamy już 33), to "Zbawiony". W ogóle XI edycja NL, moja debiutancka, była dla mnie ogromnym przeżyciem muzycznym, co oczywiście ma swoje odzwierciedlenie: aż 19 przedstawicieli Icon_wink
20.10.2021 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - wwas - 20.10.2021 10:44 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 104 046 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 558 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości