Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #201
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Miejsca 72. w tej konkretnej wersji (a mi albumowa się absolutnie nie podoba) na youtubie nie ma, więc odnośnik jest do mojego zwierzaka.

080 . 096 . 186 . Czas przypływu - Edyta Bartosiewicz
[youtube]
079 . 090 . 257 . Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Püdelsi
[youtube]
078 . 057 . 048 . Robin (The Hooded Man) - Clannad
[youtube]
077 . NNN . NNN . Kocham cię kochanie moje - Maanam
[youtube]
076 . 084 . 130 . Americanos - Holly Johnson
[youtube]
075 . 080 . 090 . Don't Hold Back Your Love - Daryl Hall & John Oates
[youtube]
074 . 091 . 092 . Dancing Queen - ABBA
[youtube]
073 . 078 . NNN . Telephone Line - Electric Light Orchestra
[youtube]
072 . 062 . 049 . Czerwony notes, błękitny prochowiec (live Trójka 6.02.2003) - Myslovitz
[chomik]
071 . 079 . NNN . Beksa - Artur Rojek
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.10.2021 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 638
Dołączył: Jun 2007
Post: #202
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
O piosenkach jak już pisałem staram się nie za dużo pisać, ale Legend to dla mnie serial nr 1 ever.
18.10.2021 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #203
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Nie chciałam ich umieszczać oddzielnie
łee, nie podoba mi się takie coś Icon_razz. tak jak nigdy nie lubiłem na LP3 tego łączenia, "Cream" z "Gett Off" itd.
neon.ka napisał(a):ja chyba już bym się nie odważyła na pójście na ich koncert…
no pewnie, po co słuchać słabych rzeczy Icon_cool.

tutaj już ruchy może nie symboliczne, ale zdecydowanie spokojniejsze Icon_wink2.
nie licząc ogromnie wysokiego debiutu. i, co najciekawsze, debiutu utworu starego, a nie "nowości" z ostatnich lat.
tutaj najbardziej lubię Robina. ciekawe jakie wrażenie by serial teraz wywarł, gdybym zechciał obejrzeć go jeszcze raz...
ten utwór Püdelsów kojarzy mi się z wyjazdową Listą z rynku w Augustowie, gdzie robiłem konkurs dla słuchaczy i umieszczałem karteczki z tytułami utworów w różnych miejscach na rynku, a słuchacz który taką kartkę odnalazł mógł przyjść i zapowiedzieć piosenkę Icon_smile2. kartkę z tytułem tego utworu umieściłem w bramie wejściowej na podwórko przy rynku Icon_smile2.
18.10.2021 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 154
Dołączył: Jul 2021
Post: #204
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Twój top od poz. 100 nabiera rumieńców Icon_razz. Właściwie prawie wszystko jest atrakcyjne. Dołączę się do zachwytów nad Fasolkami, Bukowinami i Againe, ale największe zaskoczenia dla mnie (na plus) to:
Suburbia - PSB (miłe wspomnienie z przeszłości), Opowieść - Edyty (jakie to piękne!), Nie pytaj ... Ob. G.C (ważna, zgodzę się ze Stelką, który określa to alternatywnym hymnem Polski).
A w tej ostatniej odsłonie, to:
074 . 091 . 092 . Dancing Queen - ABBA
bije inne na głowę Icon_lol To taki samograj. Jak to słyszę, to wybiegam na parkiet Icon_lol mój nr 1 ABBy.
18.10.2021 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #205
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Kilka lat temu serial o Robin Hoodzie leciał na TV Puls. I wrażenie było takie trochę...
... po 3 odcinkach przestałem oglądać. Nie było tragedii, ale po co sobie psuć wspomnienia.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.10.2021 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #206
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Ciekawe czy w Twoim, czy w moim topie jest więcej piosenek z tego kręgu
Próbowałem nawet zacząć liczyć, ale już przy Annie Marii Jopek nabrałem wątpliwości, zaliczać ją czy nie, a potem było już tylko gorzej (Geppert? Demarczyk? Groniec? Prońko?). W sumie mam w swoim zalążku 288 utworów polskich (na 800 wszystkich), z czego przynajmniej co do połowy podobne wątpliwości można by mieć.

W najnowszej dziesiątce bezkonkurencyjne jest ELO - mój zdecydowany ich numer 1, poza tym blisko mojego zalążka także Maanam i Clannad.
19.10.2021 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #207
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(15.10.2021 07:32 PM)neon.ka napisał(a):  A ja myślę, że mógłbyś się zdziwić.
na 99% nie zdziwiłbym się. w struny jak byś nie uderzyła, gitara wyda dźwięk. perkusja czy klawisze podobnie Icon_razz ale z dętymi jest nieco inaczej. jeśli ktoś miał okazje spróbować zadąć w sax czy trąbkę to pewnie wie o czym piszę. Icon_wink2 zresztą była próba po 2 czy 3 latach od zakończenia szkoły. byliśmy na koncercie, który nasz orkiestra grała po warsztatach szkoleniowych. to były czasy przedcovidowe, wiec młodzi użyczyli nam instrumentów. po jednym prostym marszu zrezygnowaliśmy. ja i kolega, który grał na tubie. tylko jeden grał dłużej. ten od bębna Icon_razz kapelmistrz był w stanie wyłapać kogoś kto nie ćwiczył pomiędzy próbami czyli tydzień, a tu już tych tygodni minęło ok. 1500 Icon_eek Icon_lol

przejdźmy do spraw realnych Icon_wink2
a... jeszcze nie Icon_smile2
(15.10.2021 10:32 PM)Miszon napisał(a):  Ja wiem, że aby zagrać najtrudniejsze z utworów jakie grałem 20 kilka lat temu, to nawet pół roku ćwiczenia pewnie by nie pomogło.
ja to wiem nawet o tych prostszych Icon_razz

tuz przed setka najbardziej lubie INXS i Simply Red.

a w setce to na razie:
(17.10.2021 12:41 AM)neon.ka napisał(a):  097 . 102 . 125 . Suburbia - Pet Shop Boys
093 . 083 . 032 . Nie pytaj o Polskę - Obywatel G.C.
091 . 081 . 086 . Gloria - Stare Dobre Małżeństwo
3/10 to chyba nie tak źle Icon_wink2
a może jeszcze mógłbym wskazać Again i Sielankę.
(18.10.2021 04:19 PM)neon.ka napisał(a):  
„ku3a” napisał(a):"The Look of Love"... ciekawe czy w kolejnych topach będzie tylko zyskiwać...
Tym razem wiadomo co wpłynęło.
no tak od jakiegoś czasu nie słychać tego co tydzień Icon_frown
(18.10.2021 10:17 PM)neon.ka napisał(a):  078 . 057 . 048 . Robin (The Hooded Man) - Clannad
077 . NNN . NNN . Kocham cię kochanie moje - Maanam
Maanam debiutuje? wow! i to bardzo wysoko! Icon_smile2
Ciekawe to co pisze Miszon o serialu. Sam jakiś czas temu szukałem aby sobie przypomnieć. ale (na szczęście?) nie znalazłem. Mimo wszystko bym zaryzykował Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.10.2021 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #208
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Tzn. dało się oglądać, ale bywało nudnawo i lekko zalatywało Wiedźminem. Tym polskim Icon_wink .
Na pewno nie było tak, żebym odebrał jako nadal genialny serial. A bez oglądania tak odbierałem.

Co do trąbienia: tak, to trzeba umieć. Pamietam w sali w DK gdzie ćwiczyliśmy z zespołem w szafie znaleźliśmy tubę. Mimo wielu prób, nigdy nie udało się nam wydobyć z niej dźwięku, był to raczej gigantyczny stetoskop, z którego było słychać oddech Icon_lol .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
19.10.2021 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 070
Dołączył: Dec 2009
Post: #209
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):072 . 062 . 049 . Czerwony notes, błękitny prochowiec (live Trójka 6.02.2003) - Myslovitz
Czyli będą się tu także wersje pojawiać, a ciekawe na którym byłaby albumowa Icon_smile
W każdym razie to na pewno bardzo zacny kawałek i też świetnie mi się kojarzy z jakiejś wersji koncertowej, którą puszczał Stelka, więc całkiem możliwe, że to też ta.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2021 04:34 PM przez neo01.)
19.10.2021 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 638
Dołączył: Jun 2007
Post: #210
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
gioconda2 napisał(a):mój nr 1 ABBy
Ja w ogóle ich nie trawię, ale tego utworu nie lubię najbardziej. To jakby podsumowanie wszystkiego złego w ich twórczości. Z pozostałych Twoich ulubieńców tylko tą Edytę toleruję.
Yacy napisał(a):jeśli ktoś miał okazje spróbować zadąć w sax
Ja kiedyś próbowałem, ale żadnego dźwięku nie wydobyłem.
19.10.2021 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #211
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
ku3a o Fasolkach napisał(a):łee, nie podoba mi się takie coś Icon_razz. tak jak nigdy nie lubiłem na LP3 tego łączenia, "Cream" z "Gett Off" itd.
Ale tam nie było uzasadnienia dla łączenia, a tu jest. Icon_razz [i będzie jeszcze jedna taka sytuacja]
Ja też nie lubię takiego scalania, i na swojej obecnej liście raczej nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Możesz też sobie zasłonić tytuł "Bursztynek", i również będzie dobrze. Icon_smile2 Tzn. nadal to będzie tak samo wyrażało to, co mam na myśli.
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):ja chyba już bym się nie odważyła na pójście na ich koncert…
no pewnie, po co słuchać słabych rzeczy Icon_cool.
Wiesz, gdybym miała pewność, że oprócz tych nowszych słabych będą same dobre (czyt. te, które lubię Icon_wink2 ), to bym mogła się na to zdecydować. Ale niestety wśród tych dawniejszych też jest trochę, które oceniam niekoniecznie pozytywnie... (a zespół owszem tak Icon_wink2 )
ku3a napisał(a):ten utwór Püdelsów kojarzy mi się z wyjazdową Listą z rynku w Augustowie (...) kartkę z tytułem tego utworu umieściłem w bramie wejściowej na podwórko przy rynku Icon_smile2.
Ale super historia. Jak ją napisałeś, to przypomniało mi się, że faktycznie takie coś miało miejsce. Icon_smile2 A wtedy chyba jeszcze nie byłeś takim fanem łamigłówek, co? (chociaż nie do końca... bo przecież komentarze do Forumowej...) A jednak wyszło chcąc nie chcąc... Icon_cool

gioconda2 o Danicng Queen napisał(a):To taki samograj. Jak to słyszę, to wybiegam na parkiet Icon_lol mój nr 1 ABBy.
Mam tak samo. Icon_smile2 Będzie jeszcze kilka takich piosenek, które wywołują we mnie podobne odczucia.

(19.10.2021 11:48 AM)wwas napisał(a):  już przy Annie Marii Jopek nabrałem wątpliwości, zaliczać ją czy nie, a potem było już tylko gorzej (Geppert? Demarczyk? Groniec? Prońko?).
Z tych, co wymieniłeś, to ja bym zaliczyła AMJ, Geppert i Groniec.
wwas napisał(a):W sumie mam w swoim zalążku 288 utworów polskich (na 800 wszystkich)
Muszę policzyć jak to się układa u mnie - pierwszą myśl mam taką, że miałabym jednak trochę korzystniejszy wynik proporcjonalny dla wykonawców polskich niż Ty, ale może będę zaskoczona rzeczywistymi liczbami.

(19.10.2021 01:20 PM)Yacy napisał(a):  zresztą była próba po 2 czy 3 latach od zakończenia szkoły. (...) po jednym prostym marszu zrezygnowaliśmy.
hahaha. Icon_smile2 Ale i tak to świetny wynik przy graniu tak zupełnie bez przygotowania.
Niemniej - tak, rzeczywiście masz rację, że czym innym jest samo rozćwiczenie palców, a czym innym pojemność płuc.

(19.10.2021 04:33 PM)neo01 napisał(a):  
neon.ka napisał(a):072 . 062 . 049 . Czerwony notes, błękitny prochowiec (live Trójka 6.02.2003) - Myslovitz
Czyli będą się tu także wersje pojawiać, a ciekawe na którym byłaby albumowa Icon_smile
A poczytałeś, co napisałam we wstępie do tej dziesiątki? Icon_cool Otóż: "(a mi albumowa się absolutnie nie podoba)". No to stawiam, że byłaby poniżej miejsca 5000. Icon_wink2
neo01 napisał(a):W każdym razie to na pewno bardzo zacny kawałek i też świetnie mi się kojarzy z jakiejś wersji koncertowej, którą puszczał Stelka, więc całkiem możliwe, że to też ta.
Jeśli chciałbyś się przekonać, to wystarczy, że klikniesz na odnośnik poniżej tytułu tej piosenki. Icon_smile2 Możliwe jednak, że masz na myśli wersję z Panelu Trójki, bo też była bardzo ładna.

Odnośnie "Robin Hooda", to szukając na youtubie wersji do zalinkowania tutaj trafiłam na taki klip, w którym są ujęcia z tego serialu. Zobaczyłam krótki fragment i czym prędzej wyłączyłam, żeby właśnie nie ulec zbyt wielkiemu rozczarowaniu. Icon_wink2 Nie da się ukryć, że już sama jakość obrazu z tamtych czasów nieco odstręcza...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.10.2021 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 638
Dołączył: Jun 2007
Post: #212
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Z tych, co wymieniłeś, to ja bym zaliczyła AMJ, Geppert i Groniec.
Ja bym nie klasyfikował pod tym kątem artystów, lecz ich poszczególne utwory.
19.10.2021 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #213
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(19.10.2021 08:25 PM)neon.ka napisał(a):  Możliwe jednak, że masz na myśli wersję z Panelu Trójki, bo też była bardzo ładna.
czyli skąd? tzn. nie mogę teraz skojarzyć co to była za audycja. Icon_rolleyes

(19.10.2021 08:25 PM)neon.ka napisał(a):  Ja też nie lubię takiego scalania, i na swojej obecnej liście raczej nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
to tak jak ja, ale... Icon_wink2 w TWC mam taką jedną sytuację gdzie między utworami z jednej płyty jest łącznik, który bardzo z Gosią lubimy Icon_razz i pierwsze dwa lata były razem a potem znalazłem dla nich dwie osobne - kolejne pozycje Icon_razz /Strachy na Lachy - Jedna taka szansa na sto + Moralne salto/

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.10.2021 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 154
Dołączył: Jul 2021
Post: #214
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Yacy napisał(a):/Strachy na Lachy - Jedna taka szansa na sto + Moralne salto/
Uświadomiłeś mi nieuświadomione Icon_wink, bo ... faktycznie zgrabnie łączą się w całość, bo ... w Moralnym salcie jest takie piękne słowo "dominanta" , a w Szansie (1 na 100) też właściwie mamy pojęcie ze statystyki rodem Icon_lol Icon_wink
19.10.2021 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #215
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(19.10.2021 08:30 PM)kajman napisał(a):  Ja bym nie klasyfikował pod tym kątem artystów, lecz ich poszczególne utwory.
To to już chyba za gruba akcja by była. Jednak artyści mają jakiś swój główny nurt grania, i tym głównym bym się kierowała.

Yacy o Panelu Trójki napisał(a):czyli skąd? tzn. nie mogę teraz skojarzyć co to była za audycja. Icon_rolleyes
Była wieczorami, nie pamiętam czy bardzo regularnie. Zapraszany był gość, z którym na żywo przeprowadzana była rozmowa, a do tego był muzyczny gość, który swoim występem dzielił rozmowę na części. Wydaje mi się, że była tam zapraszana publiczność, znaczy się musiało się to odbywać w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Jednym z gości było właśnie Myslovitz.

(19.10.2021 08:25 PM)neon.ka napisał(a):  w TWC mam taką jedną sytuację gdzie między utworami z jednej płyty jest łącznik, który bardzo z Gosią lubimy Icon_razz i pierwsze dwa lata były razem a potem znalazłem dla nich dwie osobne - kolejne pozycje Icon_razz
A nie mogło zostać tak, jak było skoro tak to czułeś? Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.10.2021 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #216
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Znów jeden odnośnik do chomika.
I dużo wspomnień...

070 . 069 . 056 . Zbawiony - Manitou
[youtube]
069 . 068 . 102 . Przy ognisku nad Szczawniczkiem - Stare Dobre Małżeństwo
[chomik]
068 . 067 . 095 . Malinowe lato - Stare Dobre Małżeństwo
[youtube]
067 . 101 . 117 . Kolęda płynie z wysokości - Pospieszalscy
[youtube]
066 . 049 . 034 . Winter Games - David Foster
[youtube]
065 . 066 . 166 . Gadające głowy 80-06 - Myslovitz
[youtube]
064 . 063 . 050 . Maid of Orleans (The Waltz of Joan of Arc) - OMD
[youtube]
063 . 051 . 042 . Powrót ('Bandyta' soundtrack) - Michał Lorenc
[youtube]
062 . 074 . 066 . I'll Be There for You - Bon Jovi
[youtube]
061 . 039 . 029 . Czarno-czarny film - Jean Lubera & Piotr Nalepa
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.10.2021 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #217
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Z kolęd Pospieszalskich absolutnie rewelacyjna jest Jezusa narodzonego, w klimatach calypso. Graliśmy to w kościele, był szał Icon_smile .
O, jest też wspominany wcześniej Zbawiony - jak wysoko!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2021 11:15 PM przez Miszon.)
19.10.2021 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #218
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(19.10.2021 10:25 PM)neon.ka napisał(a):  Była wieczorami, nie pamiętam czy bardzo regularnie. Zapraszany był gość, z którym na żywo przeprowadzana była rozmowa
no przecież. Icon_smile2 dziękuję.
(19.10.2021 10:26 PM)neon.ka napisał(a):  067 . 101 . 117 . Kolęda płynie z wysokości - Pospieszalscy
bardzo lubię. i Najcieplejsze Święta. dwa miesiące i będzie można posłuchać Icon_wink2 tylko dwa miesiące...
(19.10.2021 10:26 PM)neon.ka napisał(a):  066 . 049 . 034 . Winter Games - David Foster
czyli Can't You Feel It Icon_cool Icon_lol u mnie w tym roku debiut, ale daleko...
(19.10.2021 10:26 PM)neon.ka napisał(a):  064 . 063 . 050 . Maid of Orleans (The Waltz of Joan of Arc) - OMD
i taką Orkiestrę to ja lubię. a nawet więcej Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.10.2021 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #219
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):A wtedy chyba jeszcze nie byłeś takim fanem łamigłówek, co?
ciężko powiedzieć co znaczy, że wtedy _jeszcze_ nie byłem. bo jestem od bardzo dawna, tylko że sporo lat ta część moich zainteresowań była w uśpieniu. ale gdy była okazja, to wychodziła na światło dzienne Icon_wink2.
19.10.2021 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 638
Dołączył: Jun 2007
Post: #220
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Jednak artyści mają jakiś swój główny nurt grania
No nie wszyscy i nawet ci, którzy mają, to nie tak do końca.
Widzę, że z klimatów poetycko-turystycznych zdecydowanie najbliżej Ci do SDM, a u mnie króluje Bukowina i Myśli, chociaż i SDM też bardzo cenię, ale ten nowszy. Na 22 utwory w moim topie tylko trzy wydane zostały przed 2000 (plus jeden w 2002, który też jest dla mnie starym SDM).
W dokładnie takich klimatach jest 51/679 mojego topu, ale jeżeli by rozpatrywać poetycko-liryczne to by dochodziło do połowy całości (może nawet więcej, zależy jak liczyć).
20.10.2021 07:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 102 999 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 127 920 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości