Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #211
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
ku3a o Fasolkach napisał(a):łee, nie podoba mi się takie coś Icon_razz. tak jak nigdy nie lubiłem na LP3 tego łączenia, "Cream" z "Gett Off" itd.
Ale tam nie było uzasadnienia dla łączenia, a tu jest. Icon_razz [i będzie jeszcze jedna taka sytuacja]
Ja też nie lubię takiego scalania, i na swojej obecnej liście raczej nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Możesz też sobie zasłonić tytuł "Bursztynek", i również będzie dobrze. Icon_smile2 Tzn. nadal to będzie tak samo wyrażało to, co mam na myśli.
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):ja chyba już bym się nie odważyła na pójście na ich koncert…
no pewnie, po co słuchać słabych rzeczy Icon_cool.
Wiesz, gdybym miała pewność, że oprócz tych nowszych słabych będą same dobre (czyt. te, które lubię Icon_wink2 ), to bym mogła się na to zdecydować. Ale niestety wśród tych dawniejszych też jest trochę, które oceniam niekoniecznie pozytywnie... (a zespół owszem tak Icon_wink2 )
ku3a napisał(a):ten utwór Püdelsów kojarzy mi się z wyjazdową Listą z rynku w Augustowie (...) kartkę z tytułem tego utworu umieściłem w bramie wejściowej na podwórko przy rynku Icon_smile2.
Ale super historia. Jak ją napisałeś, to przypomniało mi się, że faktycznie takie coś miało miejsce. Icon_smile2 A wtedy chyba jeszcze nie byłeś takim fanem łamigłówek, co? (chociaż nie do końca... bo przecież komentarze do Forumowej...) A jednak wyszło chcąc nie chcąc... Icon_cool

gioconda2 o Danicng Queen napisał(a):To taki samograj. Jak to słyszę, to wybiegam na parkiet Icon_lol mój nr 1 ABBy.
Mam tak samo. Icon_smile2 Będzie jeszcze kilka takich piosenek, które wywołują we mnie podobne odczucia.

(19.10.2021 11:48 AM)wwas napisał(a):  już przy Annie Marii Jopek nabrałem wątpliwości, zaliczać ją czy nie, a potem było już tylko gorzej (Geppert? Demarczyk? Groniec? Prońko?).
Z tych, co wymieniłeś, to ja bym zaliczyła AMJ, Geppert i Groniec.
wwas napisał(a):W sumie mam w swoim zalążku 288 utworów polskich (na 800 wszystkich)
Muszę policzyć jak to się układa u mnie - pierwszą myśl mam taką, że miałabym jednak trochę korzystniejszy wynik proporcjonalny dla wykonawców polskich niż Ty, ale może będę zaskoczona rzeczywistymi liczbami.

(19.10.2021 01:20 PM)Yacy napisał(a):  zresztą była próba po 2 czy 3 latach od zakończenia szkoły. (...) po jednym prostym marszu zrezygnowaliśmy.
hahaha. Icon_smile2 Ale i tak to świetny wynik przy graniu tak zupełnie bez przygotowania.
Niemniej - tak, rzeczywiście masz rację, że czym innym jest samo rozćwiczenie palców, a czym innym pojemność płuc.

(19.10.2021 04:33 PM)neo01 napisał(a):  
neon.ka napisał(a):072 . 062 . 049 . Czerwony notes, błękitny prochowiec (live Trójka 6.02.2003) - Myslovitz
Czyli będą się tu także wersje pojawiać, a ciekawe na którym byłaby albumowa Icon_smile
A poczytałeś, co napisałam we wstępie do tej dziesiątki? Icon_cool Otóż: "(a mi albumowa się absolutnie nie podoba)". No to stawiam, że byłaby poniżej miejsca 5000. Icon_wink2
neo01 napisał(a):W każdym razie to na pewno bardzo zacny kawałek i też świetnie mi się kojarzy z jakiejś wersji koncertowej, którą puszczał Stelka, więc całkiem możliwe, że to też ta.
Jeśli chciałbyś się przekonać, to wystarczy, że klikniesz na odnośnik poniżej tytułu tej piosenki. Icon_smile2 Możliwe jednak, że masz na myśli wersję z Panelu Trójki, bo też była bardzo ładna.

Odnośnie "Robin Hooda", to szukając na youtubie wersji do zalinkowania tutaj trafiłam na taki klip, w którym są ujęcia z tego serialu. Zobaczyłam krótki fragment i czym prędzej wyłączyłam, żeby właśnie nie ulec zbyt wielkiemu rozczarowaniu. Icon_wink2 Nie da się ukryć, że już sama jakość obrazu z tamtych czasów nieco odstręcza...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.10.2021 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 19.10.2021 08:25 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 829 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 507 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości