Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #199
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(17.10.2021 11:01 PM)ku3a napisał(a):  a czemu dwie Fasolki razem?
One tak są razem od samego początku - to są moje dwie ulubione piosenki z dzieciństwa i czasu „Tika Taka” Icon_smile2, przy czym z każdym rokiem „Bursztynek” - z powodu swojej tematyki - zyskuje, bo wcześniej bardziej podobala mi się „Fantazja”. Nie chciałam ich umieszczać oddzielnie, bo to jest tak naprawdę bardziej uhonorowanie samego zespołu i tamtego czasu. Myśląc o Fasolkach zawsze mam te dwie piosenki blisko przy sobie.
„ku3a o Again” napisał(a):myślałem, że to taki wszechczasowy utwór, że jak już jest u kogoś tak bardzo wysoko, to nie będzie spadać, a na pewno nie tak mocno.
Wiesz, że jak na standardy mojego TWC to wcale nie jest tak mocno. Icon_smile2 Ja jednak nie mam z tym utworem jakichs jednostkowych (może poza takimi związanymi z forum LP3) wspomnień - w takim przypadku łatwiej spaść (choć przypadek Aerosmith zdawałby się przeczyć temu argumentowi). Ale mam wrażenie, że znajduje się coraz bliżej właściwego sobie miejsca, wiec może nastepnym razem będzie mniej oczek w dół. Bo przewiduje, że jednak ten kierunek się utrzyma.
„ku3a” napisał(a):"The Look of Love"... ciekawe czy w kolejnych topach będzie tylko zyskiwać...
Tym razem wiadomo co wpłynęło. Ale potem może być trudno, bo za plecami ma mnóstwo piosenek, które już teraz bym chciała, żeby były wyżej niż są.
„ku3a” napisał(a):"Jeszcze, jeszcze"... nieważne, że trochę spada. jest tak wysoko!
Szkoda, że nie da się dać tej piosence wsparcia koncertowych przeżyć. Bo ja chyba już bym się nie odważyła na pójście na ich koncert…
(17.10.2021 11:11 PM)kajman napisał(a):  Nie chodziło mi o Keane, a w ogóle z innej wypowiedzi dowiedziałem się, że nie chodzi o jeden utwór.
Dobra, nie mów do mnie zagadkami, bo nic nie rozumiem. Icon_wink2 Poprosze po polsku. / A ja w tamtej dziesiątce nie widzę nic, co mogłoby być dla Ciebie fatalne poza PSB i Obywatelem.
„kajman” napisał(a):Nuta z Ponidzia,
Dodalam Ci literkę „z”, bo nie wiem czy Ci przypadkiem uciekła, czy nie. Tą piosenkę tez lubię. Ale do topu się dostać nie ma żadnych szans…
(17.10.2021 11:28 PM)Miszon napisał(a):  Za to ten (ci?) Fancy kompletnie nie moje klimaty, nie rozumiem co w tym fajnego. No ale może to kwestia jakiegoś wspomnienia czy coś.
Dokladnie właśnie tak jest. Icon_smile2 Kolonie, zimowiska, „sekretna poczta” (nie pamietam już teraz jak to się dokładnie nazywało, ale polegało na tym, że każdy wybierał sobie numerek i można było pisac do siebie w czasie dyskotek liściki adresując je właśnie do konkretnego numerka i wrzucając do specjalnego pudełka. Wychowawcy rozdawali je kilkanaście razy w czasie dyskoteki. Taka kolonijna zabawa w „flirt”. Icon_wink2 Ktoś tez w to się bawił? Ktoś tez czekał na wywołanie swojego numerka? Ja zawsze na 22. Icon_razz).
(18.10.2021 12:51 AM)wwas napisał(a):  mam w swoim zalążku topu obie Bukowiny i Again, czyli jest to najlepsza pod tym względem dziesiątka od czasów tej z miejscami 430-421 Icon_smile
Ciekawe czy w Twoim, czy w moim topie jest więcej piosenek z tego kręgu (w sumie mam na myśli bardziej ten około_bukowinowy, znaczy poetycko liryczny).

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.10.2021 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 18.10.2021 04:19 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 915 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 528 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości