Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #173
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):W większości przypadków nie lubię wersji akustycznych piosenek...
Mnie też nie przekonują. Ale jak jest napisana na gitarę klasyczną, kontrabas czy/i fortepian to raczej bardzo lubię. Ogólnie wolę gitarę akustyczną od elektrycznej i (to już w ogóle) kontrabas od gitary elektrycznej.
Yacy napisał(a):obawiam się, że to nie jest jak z jazdą na rowerze
Ja się obawiam czy z tą jazdą na rowerze to na pewno tak jest. Obawiam się, że jakbym wsiadł na rower to mi by się za bardzo pojechać nie dało (pomijam już fakt, że rower by się pode mną załamał).
neon.ka napisał(a):szczerze powiedziawszy, znając Twoje upodobania, nie wiem, co Ty w tym początku słyszysz
Wydawało mi się, że znając mnie to jest oczywiste. To bydowanie przestrzeni dźwiękowej smakowite.
neon.ka napisał(a):A bywałeś na plenerówkach, na których to było śpiewane?
Nigdy tego nie słyszałem w innej wersji niż studyjna (i chyba nie chciałbym słyszeć).
neon.ka napisał(a):chociaż znacie chyba na sąsiednim forum pewne przypadki, które pokazują, że się tak da
Nie za bardzo. Owszem coś na podobieństwo widzę, ale nie znam artysty o imieniu Lady, a nazwisku Pank. Icon_wink
15.10.2021 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - kajman - 15.10.2021 07:54 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 935 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 539 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości