Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #172
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Obiecuję przesłuchać wszystkie przykłady z klarnetem, bo bardzo jestem zainteresowana tematem. Tylko chyba już po skończeniu topu. Ale na pewno.

(14.10.2021 09:34 AM)ku3a napisał(a):  jaki piękny skok "Always"! Icon_biggrin3
A ja mam nadzieję, że już mi następnym razem nic głupiego nie strzeli do głowy i żadnych niespodziewanych ruchów nie będzie... (nie rozumiem tamtych swoich topów, naprawdę Icon_wink2 )

(14.10.2021 09:56 AM)Yacy napisał(a):  ja bym się nie spodziewał, że sama lubisz bas Icon_smile2 szybciej gitarę akustyczną na przykład Icon_smile2
O, to akurat na odległym miejscu instrument. W większości przypadków nie lubię wersji akustycznych piosenek...
Yacy o Cry To Me napisał(a):przesłuchałem teraz raz jeszcze i dalej nie kojarzę Icon_wink2
W takim razie zachęcam do zrobienia popcornu i obejrzenia filmu jeszcze raz. Icon_smile2
Yacy napisał(a):od ostatniego wydobycia przeze mnie dźwięku z saxu minęło prawie 30 lat Icon_eek (...) obawiam się, że to nie jest jak z jazdą na rowerze Icon_wink2
A ja myślę, że mógłbyś się zdziwić. Chwila dłuższa, czy krótsza (kilkudniowa czy kilkugodzinna) rozgrzewki i mógłbyś nieźle śmignąć. Icon_smile2
Chociaż tu to specem jest Miszon, więc może potwierdzi jednak Twoją wersję.

kajman o Don't Give Up - Peter Gabriel & Kate Bush napisał(a):W owych czasach oglądałem jeszcze teledyski i uważam, że ten jest absolutnie genialny i nic lepszego stworzyć się nie da.
barb42 na pewno by Ci przyklasnęła. Basia jest w ogóle moim równorzędnym skojarzeniem z tą piosenką razem ze skojarzeniem z koncertem charytatywnym emitowanym wiele lat temu w TV. A do niedawna miałam tylko to drugie. Icon_smile2
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):No i nadal byłabym za tym, żeby początek z niej wywalić.
Dla mnie najlepszy fragment to ten do wejścia wokalu.
Nie spodziewałam się, że napiszesz coś innego. Icon_wink2 Moim zdaniem ten początek jest nudny i szczerze powiedziawszy, znając Twoje upodobania, nie wiem, co Ty w tym początku słyszysz.
kajman o Wielka woda - Maryla Rodowicz napisał(a):Utwór był bardzo blisko mojego topu i bardzo możliwe że jeżeli będzie kolejna edycja to się w nim znajdzie.
A bywałeś na plenerówkach, na których to było śpiewane? Przez wszystkie obecne tam gardła. Icon_smile2 Ręka do góry, kto bywał? Icon_wink2

wwas o Z miłością - SDM napisał(a):Podoba mi się, ale sądząc po pierwszym przesłuchaniu, moja czołówka SDM to nie będzie
A mnie w tej piosence pociąga akurat bardzo duża różnorodność instrumentalna (pomimo tego, co pisałam o moich upodobaniach w tym temacie).

neo01 o Nic nie zmieniać - happysad napisał(a):Nieco zaskakujący wybór z ich dorobku, ale też bardzo lubię Icon_smile
Identyfikuję się z niektórymi elementami tej piosenki po prostu...

gioconda2 o Warszawa - T. Love napisał(a):Tak nisko? Myślałam, że mieszkańcy tego miasta stawiają to wyżej w swojej hierarchii, że to cos jak hymn nr 2 Icon_wink (po Niemenie, który rozlega się na Łazienkowskiej).
To trochę tak, jakby umieszczać na swoich listach przebojów piosenki tylko ze względu na nazwisko wykonawcy Icon_wink2 (chociaż znacie chyba na sąsiednim forum pewne przypadki, które pokazują, że się tak da Icon_mrgreen )

(15.10.2021 09:30 AM)kajman napisał(a):  Organy Hamonda. Rzadko się zdarza, że się wpasowują w utwór i tylko przeszkadzają
Też ich nie lubię.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
15.10.2021 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 15.10.2021 07:32 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 795 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 493 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości