Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 157
Dołączył: Jul 2021
Post: #154
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Krzysztof Myszkowski urodził się w Złocieńcu, a studiował w Poznaniu, więc bardzo prawdopodobne.
Dzięki za drogowskaz. Doczytałam. Studiował pedagogikę, czyli na 99 % linia autobusowa 82 na trasie 2 akademiki humanistyczne (i po sąsiedzku 3 rolnicze) - Wydział Nauk Społecznych (a po drodze i Akademia Rolnicza) nie była mu obca. I to w 1 z tych akademików humanistycznych pomieszkiwał Piotr (syn Jacka) Różański, a kilka lat wcześniej i Grabaż. Czuję się świetnie w tak doborowym gronie współmieszkańców Icon_lol A to wszystko za sprawą pozycji SDM w Twoim topie Icon_lol

Również wolę ich wcześniejszą twórczość opartą "na Stachurze". Zapewne wpływ miały na to okoliczności poznania ich dorobku. Po raz pierwszy odtwórczo - młodzi ludzie piosenki Stachury na nutę SDM śpiewali na przeglądzie małych form teatralnych, na który to trafiłam jako nastolatka. A na pierwszy koncert SDM - wciągnęła mnie 3 lata później koleżanka. Pojechałyśmy autostopem (niedaleko z 10 km) z tzw. "szkoły dobrych żon". I weszłyśmy "za 1 uśmiech do ochroniarza". Takie to były czasy ... Icon_rolleyes
Yacy napisał(a):SAKSOFON. właściwie od zawsze.
+1
Choć u mnie to tylko bierna przyjemność słuchania. Mój oddech za słaby na taki instrument. Zazdroszczę Tobie i podziwiam Icon_smileIcon_smileIcon_smile!!!
13.10.2021 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - gioconda2 - 13.10.2021 11:06 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 784 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 492 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości