Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #86
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(01.10.2021 08:19 PM)kajman napisał(a):  Remedium do nich jak najbardziej należy i w moim topie było na miejscu 195. Ale 12 jej utworów cenię bardziej, a nieco wyżej jest u mnie ten utwór w wykonaniu Czerwonych Gitar.
Przyznam, że nawet chyba nie kojarzyłam, że taka wersja jest...
kajman o Twoja postać - Grzegorz Turnau napisał(a):Tutaj zdecydowanie bardziej preferuję pierwowzór.
O, to ja zdecydowanie nie, i o ile dobrze pamiętam, to wręcz go nie lubię.
A wersji Turnaua najlepiej się słuchało w autobusie nocnym z Centralnego na Natolin.

(01.10.2021 08:44 PM)inżynierek napisał(a):  a o Panu Lou wiele dobrego powiedzieć nie mogę w kontekście tego utworu.
Ja mogę powiedzieć to, że świetnie się przy nim świętowało w Brukseli obronę pracy doktorskiej szwagra ciotecznego. Icon_wink2 Jedząc przy tym żabie udka (wtedy jeszcze tak) - ale o tym też już pisałam kiedyś. Icon_wink2

Miszon napisał(a):
kajman o Ciągle szukam - Manitou napisał(a):Czy Ty tego nie zgłaszałaś na NL? Bo jeżeli to to, to mi się to podobało.
A nie Zbawiony?
Tak, raczej to był "Zbawiony". Chociaż ten kawałek też by się świetnie nadawał. Tzn. mógłby odnieść taki sam sukces, jak "Zbawiony", czyli żaden. Icon_lol
Ale w moim życiu mają pełny sukces, i to najważniejsze.
Miszon napisał(a):Bo mam wrażenie że poznałem ten kawałek na NL, mimo że wcześniej wielokrotnie go grałem, także na koncertach
Gdzie Wy graliście te koncerty? Chyba opowiadałeś, ale nie pamiętam...
A ja Manitou znam też właśnie z koncertów. Grali m.in. na koncercie na koniec Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej na Stegnach, na których udało się nam odnieść jakiś (jednorazowy Icon_smile2 ) sukces.

(01.10.2021 11:07 PM)gioconda2 napisał(a):  to jeden z moich ulubionych i jest to numer, którego nie powstydziłby się naczelny metalowiec z forum lp3, bo...tego naczelnego z Mycharts to jeszcze nie namierzyłam Icon_rolleyes słabo mój radar działa, że jeszcze go nie wychwycił Icon_lol
No może trochę mogłam zmylić tym, co napisałam, bo ku3a, którego mam na myśli, oprócz zespołów metalowych lubi też wiele innych gatunków, podczas gdy jolly skupia się jednak głównie na metalu (na zlocie jeśli już coś puszcza z telefonu, to zawsze jest to ten gatunek - ku mojemu utrapieniu Icon_cool). Niemniej jednak uważam, że na mycharts nie ma nikogo, kto by tak lubił i znał zespoły metalowe, jak Kuba.
Jeśli się mylę, to poprawcie mnie. Icon_smile2

A "Autystyczny" nie może się nie podobać - ma i melodię, i słowa, które wpasowują się we mnie bardzo dobrze.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
02.10.2021 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 02.10.2021 02:26 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 814 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 496 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości