Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #66
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(27.09.2021 11:22 PM)Miszon napisał(a):  (ja zawsze pisałem La Lipuna Icon_wink ),
Icon_lolIcon_lolIcon_lol
Miszon napisał(a):nie wiem w sumie czy u kogokolwiek innego pojawiła się więcej niż jedna.
Tu więcej już też nie będzie (chociaż lubię słuchać ich płyt) - no i wszystkie spadły tym razem...

(28.09.2021 06:16 PM)kajman o (4) Njósnavélin - Sigur Rós napisał(a):  Z tej płyty wszystko mi się podobało więc na plus.
O, to jesteś lepszy niż ja. Mi najmniej się podobała (7), zaraz potem (5) (i właściwie mówienie, że mi się podobały, to zdecydowanie na wyrost), i generalnie z drugiej połówki płyty w topie nie mam nic, a z pierwszej to jeszcze nie powiem. Icon_wink2
I stawiam, że Tobie najbardziej się podobała (8).
kajman o Małym Księciu napisał(a):Ale jeszcze bardziej lubię i cenię piosenkę o jej autorze.
To zdradź co to za piosenka.

(28.09.2021 07:01 PM)gioconda2 napisał(a):  Takie, gdzie można trochę tupnąć nóżką i poskakać, czyli grzałeczki.
To np. Muse podpada pod tą definicję?
I u mnie jednak zdecydowanie przewaga tych łagodnych... Icon_smile2
gioconda2 napisał(a):niektórych moich wyborów nie powstydziłby się nawet naczelny metalowiec Icon_wink na forum lp3.
A wiesz, że na mycharts też mamy naczelnego metalowca? Icon_wink2
gioconda2 napisał(a):Na miejsce w moim TW (gdyby takowy powstał)
A może jest na to szansa?
gioconda2 o Małym Księciu napisał(a):A jeżeli chodzi o piosenkę, to moim ulubionym cytatem jest "bo jak miał w jednej kochać się/ gdy ujrzał park z tysiącem róż"
Ja całą uwielbiam ale przede wszystkim przez skojarzenie z pewnym wydarzeniem z mojego życia - opowiadałam już o nim, ale ponieważ Ciebie przy tym nie było, to przywołam je ponownie - kiedyś w Radiu Zet był taki konkurs, w którym można było zadzwonić i zaśpiewać wybraną piosenkę, a słuchacze głosowali na wykonanie, które im się najbardziej podobało. No i właśnie tak uczyniłam - moja wersja była z własnym podkładem granym na gitarze. A ponieważ to były czasy, gdy były jeszcze telefony przewodowe, nierzadko tarczowe, to musiałam mieć wsparcie rodziny, mama trzymała jedną słuchawkę przy moim uchu, a tata drugą przy pudle gitary. Icon_wink2. Nie wygrałam, ale wspomnienie mam ładne. Chociaż przy tym rozmowa z panem redaktorem, która się odbyła chwilę przed, to była tooootalna porażka. Icon_cool
gioconda2 o Żółte kalendarze - Piotr Szczepanik napisał(a):Zaskoczyłaś mnie tym wyborem.
Bardzo fajne wspomnienie masz z panem Piotrem. Icon_smile2
A czemu Cię zaskoczyłam? Moi rodzice też się w nim lubowali, a więc i ja razem z nim dorastałam. Icon_smile2

Tak w ogóle to mam taką refleksję - przy czym zaznaczę, że cieszę się ze wszystkich komentarzy i obecności każdego - że fajnie jest mieć przy prezentacji kogoś, kto nie zna moich wcześniejszych topów i obserwować, jak zaskakuje go wiele rzeczy, które dla innych nie są już żadną niespodzianką. Bardzo jestem ciekawa ile jeszcze zaskoczeń tu znajdziesz. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
28.09.2021 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 28.09.2021 11:26 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 104 082 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 573 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości