Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 159
Dołączył: Jul 2021
Post: #62
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):No ciekawe, jakie u Ciebie oznaczają krwisto rockowe. I których by było więcej.
Takie, gdzie można trochę tupnąć nóżką i poskakać, czyli grzałeczki. Nie wiem, których byłoby najwięcej, bo nie robiłam swojego topu, ale niektórych moich wyborów nie powstydziłby się nawet naczelny metalowiec Icon_wink na forum lp3. Wspólnie dość wysoko jest u nas Luxtorpeda z Autystycznym. Ale to zespół, który lubi (chyba?) każdy?

Na miejsce w moim TW (gdyby takowy powstał) mogłyby liczyć Twoje pozycje: 308, 306, 304 (pewniak, bo kojarzący się z nastoletnimi wakacjami w Świnoujściu Icon_rolleyes), 302 i może 301, bo:
neon.ka napisał(a):Moje oczy są zielone
i nie przeszkadza mi, że i Zenek tak się nimi zauroczył Icon_lol
Raz Dwa Trzy to tez zespół z moich naj.
neon.ka napisał(a):279 . 287 . 147 . Mały książę - Kasia Sobczyk & Czerwono-Czarni
To również ważna dla mnie piosenka i lektura. Może nie naj, jak u kajmana, ale w czołówce. To jest książka, do której z wiekiem się dojrzewa i odnajduje nowe pokłady. Jako dziecko odbierałam wszystko dosłownie i nie zachwyciłam się aż tak. A w miarę upływu lat zobaczyłam "filozoficzną głębię". A jeżeli chodzi o piosenkę, to moim ulubionym cytatem jest "bo jak miał w jednej kochać się/ gdy ujrzał park z tysiącem róż" .
neon.ka napisał(a):275 . 228 . 308 . Żółte kalendarze - Piotr Szczepanik
A to piosenka z mojego dzieciństwa, albo raczej mojego młodszego o 7 lat brata. Ojciec m.in. śpiewał mu to "do kołyski", czyli bujając w wózku i próbując uśpić. Leciał całym Szczepanikiem i jeszcze kilkoma innymi (długo trwało usypianie). Zaskoczyłaś mnie tym wyborem.
neon.ka napisał(a):274 . 324 . 306 . Szparka sekretarka - Maryla Rodowicz
A to również mnie zaskoczyło, również wspomnienie (żartobliwe) z dzieciństwa (ale późniejszego).
neon.ka napisał(a):272 . 277 . NNN . Nie mam dla ciebie miłości - Skubas
A to kolejny pewniak do moich evergreenów Icon_cool
28.09.2021 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - gioconda2 - 28.09.2021 07:01 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 988 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 543 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości