Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #36
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):co sądzisz o jej sąsiedzie w moim topie, czyli o "Miracle"? Bo dla mnie to dwa nierozłączne utwory.
I te teledyski... Motocykle i Dziki Zachód. Ach, jak ja chciałam się w takim miejscu znaleźć...
Akurat Santa Fe nie ma teledysku, przynajmniej oficjalnego, natomiast cała płyta była robiona pod jeden konkretny film, więc gdyby miał, to pewnie w podobnym klimacie Icon_wink (choć raczej bez motocykli, bo to faktycznie charakterystyczny segment video do Miracle)

Tutaj jednak muszę z przykrością stwierdzić, że choć Blaze Of Glory to poniekąd album koncepcyjny, to akurat Miracle i Santa Fe są dla mnie na totalnie odrębnych miejscach tego dzikiego zachodu. Jedna niewinna, słodka i beztroska, a druga dosadna, poważna i znacząca. No i głos Dżona w Santa Fe to jest absolutny szczyt jego możliwości - w takiej formie wokalnej nie był nigdy wcześniej, ani nigdy później. Wyciągnięcie tego utworu dzisiaj byłoby dla niego... cudem Icon_wink Miracle tymczasem mógłby dziś zaśpiewać nie tracąc przy tym zbytnio twarzy. Dla mnie to taka pioseneczka do pośpiewania, bez żadnych emocji czy też kunsztu.

Radio Epsilon
21.09.2021 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - EVENo - 21.09.2021 10:14 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 103 903 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 527 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości