Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Ennio Morricone
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #161
RE: Mychartsowy Top Ennio Morricone
santosz napisał(a):kojarzony jest z filmem, podejrzewam, że jednym z bardziej znanych
Aczkolwiek ten fragment akurat kompletnie nie był przeze mnie kojarzony. Były tam dużo bardziej znane motywy, na czele z głównym.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.09.2021 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #162
RE: Mychartsowy Top Ennio Morricone
Też myślę, że Enniusz o wiele lepiej brzmi jako przygrywka do filmu, niż jako muzyka sama w sobie, zwłaszcza w takiej jednak nieco poszatkowanej formule. Ale jakoś na to "Contamination" nie zwróciłem uwagi akurat, chociaż faktycznie jest to nietypowa rzecz w tym zestawie i ciekawie wygląda jej zwycięstwo.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.09.2021 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #163
RE: Mychartsowy Top Ennio Morricone
neo01 napisał(a):Dla mnie to wielki szok, że to może się w ogóle komuś podobać.
Yacy napisał(a):... bo nie głosowaliście
I dopiero po tym komentarzu doszedłem do tego, że neo01 może pisać o zwycięzcy, a nie o całej twórczości Morricone.
AKT! napisał(a):ja tak miałem w sumie z dużą częścią tego zestawu, która pewnie broni się jako muzyka filmowa, ale poza tym kontekstem jawi się raczej jako ckliwa, jałowa lub generyczna
Ja miałem tak w zasadzie z całym zestawem. Większość tego brzmi mi jak mierna podróbka Vangelisa.
AKT! napisał(a):dzięki temu to najbardziej wyrazista rzecz tutaj
Mi wyrazisty wydał się chyba tylko mój zwycięzca (a i on nie do końca).
AKT! napisał(a):ja się odnoszę to tego, że kogoś szokuje, że tego można słuchać z przyjemnością
Akurat to rozumiem, chociaż mnie nie ruszyło. Może dlatego, że to brzmi mi raczej jako wstęp a nie jako normalny utwór.
AKT! napisał(a):jest ta lista parasocjologicznych obserwacji
Po prostu obserwacji, z którymi można się zgodzić lub nie. Przy czym z trollingiem to się raczej zdecydowanie nie zgadzam.
28.09.2021 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości