Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sting - If On A Winter's Night...
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
Może Tobie potrzeba rockowego łomotu, żeby czuć się spełnionym, ale mi taka tematyka nie tylko nie przeszkadza, co bardzo odpowiada!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.09.2009 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
aaktt napisał(a):rockowego łomotu

Co za bolesne uogólnienie Icon_wink2 Myślisz, że łomot a'la Sleepytime mnie satysfakcjonuje Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2009 03:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Sleepytime nie nazwałbym łomotem, chodziło mi ogólnie o rockową nutę z alternatywnym zacięciem w stylu Sunset Rubdown.

Ja nie potrzebuję takich bajerów, muzyka może być spokojna, bez fajerwerków, ale jeśli będzie dobrze zaaranżowana i przekonywająca klimatycznie i emocjonalnie, to to kupuję. Sting wg mnie spełnia bez zarzutu punkty dotyczące klimatu i aranżacji, więc nie wiem dlaczego miałbym skreślać ten projekt, tym bardziej, że zarówno zimę, jak i folk, jak i świąteczne pastorałki, jak i ludowe opowieści - lubię Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.09.2009 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
aaktt napisał(a):muzyka może być spokojna, bez fajerwerków, ale jeśli będzie dobrze zaaranżowana i przekonywająca klimatycznie i emocjonalnie, to to kupuję.

Dla mnie znajdzie się miejsce i na łomot od Sunset i na właśnie tego rodzaju granie. Problem w tym, że trzeba mieć spore umiejętności, żeby w dzisiejszych czasach przekonać mnie czymś z natury prostym.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2009 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
Co kto lubi - ja wolę rzeczy proste, nawet minimalistyczne, niż niepotrzebnie udziwniane. Wspaniałym przykładem tych drugim jest nowy Muse, gdzie znajdziemy wszystko... i nic!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.09.2009 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #26
 
aaktt napisał(a):Co kto lubi - ja wolę rzeczy proste, nawet minimalistyczne, niż niepotrzebnie udziwniane. Wspaniałym przykładem tych drugim jest nowy Muse, gdzie znajdziemy wszystko... i nic!

to jest temat o stingu an ie o muse
26.09.2009 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
aaktt napisał(a):ja wolę rzeczy proste, nawet minimalistyczne, niż niepotrzebnie udziwniane.
I czasem naprawdę ciekawe rzeczy dla mnie wynajdujesz. Z drugiej strony lubisz momentami granie banalne do bólu. Twój top doskonale pokazuje chyba to, o czym piszesz Icon_wink I znajduję tam różne piosenki.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2009 04:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
bugman napisał(a):
aaktt napisał(a):Co kto lubi - ja wolę rzeczy proste, nawet minimalistyczne, niż niepotrzebnie udziwniane. Wspaniałym przykładem tych drugim jest nowy Muse, gdzie znajdziemy wszystko... i nic!

to jest temat o stingu an ie o muse
Może bym i coś odpisał, gdybym umiał rozszyfrować c od mnei naoisales Icon_wink2

saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):ja wolę rzeczy proste, nawet minimalistyczne, niż niepotrzebnie udziwniane.
I czasem naprawdę ciekawe rzeczy dla mnie wynajdujesz. Z drugiej strony lubisz momentami granie banalne do bólu. Twój top doskonale pokazuje chyba to, o czym piszesz Icon_wink I znajduję tam różne piosenki.
Trochę lubię banały, z nich w końcu składa się nasze życie. Cieszę się, że rozumiesz o co mi chodzi Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.09.2009 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #29
 
Do zapoznania się z płytą zapraszam na mojego CHOMIKA do folderu Stingomaniak
11.10.2009 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
Ja już słyszałem i jest taka, na jaką miałem nadzieję!
Póki co jeszcze jesień w pełni, ale mam nadzieję, że szybko spadnie śnieg i będę mógł się delektować jej dźwiękami w sprzyjających warunkach pogodowych, bo bardzo chciałbym uchwycić ten magiczny klimat opisywany przez Stinga w audycji Kydryńskiego Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2009 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #31
 
bugman napisał(a):
aaktt napisał(a):Można, ale w miarę konstruktywnie.

a to nie blyo konstrultywne?piosenki sa senne, nudne, bezbarwne. co mozna wiecej napisac ?

sting potrafi pisac piekne piosenki chocby wszystkim znane fragile czy shape of my heart. a ot co teraz tworzy w ogole mi sie nie podoba
niestety zgadzam sie.sluchanie tej płyty to męczarnia,straszna barwa głosu,nuda aż dziw ze sie niezle sprzedaje....a szkoda bo fajne rzeczy stworzyl kiedysIcon_sad
14.11.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sting - The Bridge Szymek79 6 391 12.02.2022 12:03 PM
Ostatni post: Szymek79
  Katie Melua feat. Gori Women's Choir - In Winter Szymek79 1 621 08.09.2016 02:08 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Secret Garden - Winter Poem prz_rulez 0 800 17.12.2011 11:01 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Różni Wykonawcy: A Taste of Kandi Winter 2012 Tom_Bonsz 8 2 690 15.12.2011 09:19 PM
Ostatni post: Tom_Bonsz
  Sting - 25 Years Szymek79 0 755 27.09.2011 08:01 PM
Ostatni post: Szymek79
  Memories Of Machines - Warm Winter (05.2011) pabloyd 0 887 21.03.2011 09:40 PM
Ostatni post: pabloyd
  U.N.K.L.E - Where Did The Night Fall: Another Night Out bugman 0 1 057 05.03.2011 10:35 PM
Ostatni post: bugman
  Scorpions - Sting in the Tail Yoda 0 669 25.02.2010 12:07 PM
Ostatni post: Yoda

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości