Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Top 30 - Notowanie 260
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 260
Zgadza się. Ten temat od kilku lat otwierany jest zarówno tu jak i tam i zarówno tu i tam.
06.09.2021 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 134
Dołączył: Jul 2021
Post: #42
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 260
chris975 napisał(a):Tzn?
Bo aż przejrzałem regulamin listy i nie widziałem tam nic o możliwości dodawania innych głosów niż tych publikowane w tym temacie
+1
Dziwny zwyczaj.
Uważam, że tu powinny być liczone głosy tylko tu oddane.
A Sebastos niech sobie robi podsumowania głosów tam oddanych.
Przecież to są dwa różne fora!
I chyba nie musimy skakać tu i tam, aby zorientować się jak przebiegło głosowanie i co zostało zgłoszone do nowości.
A takie rozbicie niejako to wymusza.
Nie jestem zainteresowana Sebastosem i tam nie zaglądam. Czasami też się dziwię skąd takie wyniki i propozycje w zestawie.
Zwyczajowa praktyka niesie brak przejrzystości i jasności dla osób, które nie są świadome i/lub nie chcą zaglądać do Seby.
09.09.2021 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 260
gioconda2 napisał(a):Uważam, że tu powinny być liczone głosy tylko tu oddane.
No cóż, w tym miejscu zdecydowanie się różnimy.
chris975 napisał(a):nie widziałem tam nic o możliwości dodawania innych głosów niż tych publikowane w tym temacie
Temat jest ten sam tylko na różnych forach.
gioconda2 napisał(a):A Sebastos niech sobie robi podsumowania głosów tam oddanych.
To już wtedy byłyby zupełnie inne listy.
gioconda2 napisał(a):Przecież to są dwa różne fora!
Od pewnego czasu zaprzyjaźnione. Są osoby, które udzielają się na obydwu forach.
gioconda2 napisał(a):I chyba nie musimy skakać tu i tam, aby zorientować się jak przebiegło głosowanie
Jeżeli zależy Ci na śledzeniu wyników głosowania to faktycznie musiałabyś zaglądać i tu i tam.
gioconda2 napisał(a):co zostało zgłoszone do nowości
Wszystkie zgłoszone tam nowości są prezentowane na tym forów łącznie z video. Więc akurat w tej sprawie skakać nigdzie nie musisz. A ostatecznie przebieg głosowania uwidacznia się w wynikach, które są publikowane.
gioconda2 napisał(a):Nie jestem zainteresowana Sebastosem i tam nie zaglądam.
Nikt Ci tego nie nakazuje. Ale zabawa jest wspólna i uważam, że to bardzo dobrze. Sporo wysiłku trzeba było swego czasu włożyć żeby doprowadzić do tego, żeby zabawy obejmowały obydwa fora. Nota bene uważam że czym więcej osób głosuje tym wyniki są bardziej reprezentatywne.
09.09.2021 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #44
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 260
Żal Billie, ale teraz trzeba się postarać, by podobny los nie spotkał Lorde Icon_rolleyes
11.09.2021 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #45
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 260
Przecież Sebastos to po prostu odłamek mycharts, i jest tak od wielu lat. Nie wiem, czemu te kilka osób, co tam zostało, nie przeszło po prostu na mycharts, bo poza tymi plebiscytami, to tam już zupełnie nic się nie dzieje.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2021 08:47 PM przez Dobromiera.)
11.09.2021 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #46
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 260
Może oni uwielbiają być na uboczu, bo to są dusze niepokorne? Icon_rolleyes
A czy wrócę do tej listy, tego jeszcze nie wiem, gdyż połowa jej repertuaru kompletnie mnie nie przekonuje?!

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.09.2021 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości