Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 867 - 21.10.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Yacy napisał(a):A tak wierzyłem w BOSSa Icon_frown
teraz to juz raczej na pierwszym nie bedzie...
Yacy napisał(a):Po prostu nr 1 to nie moja muzyka, a naprawdę próbowałem Icon_wink2
tak wiec dziekuje za probowanie Icon_smile2
Yacy napisał(a):zastanawia ostatnie miejsce Marka. Bo ja za dużo nie słucham tej płyty i jakoś mnie do niej nie ciągnie, a od porzednich nie mogłem sie uwolnic przez długie tygodnie.
mam podobne odczucia... Slucham tego ze 2 razy w tygodniu, ale wciaz dlatego, ze mam nadzieje, ze nastepne przesluchanie cos ruszy. Ciagle brakuje bardzo duzo do tego, bym mogl powiedziec, ze plyta spelnila moje oczekiwania.
24.10.2007 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):
drwycior napisał(a):Ale misie uczepili Radka na mojej liscie,to ja sie tez uczepie -
Icon_wink2
drwycior napisał(a):Ciekawy fakt zauwazylem ze plyta Iry wysoko(tydzien temu na 3) ale singiel reprezentatywny tylko 1,i to moim zdaniem nienajlepszy Icon_wink2
ale chodzi Ci, ze oficjalny singiel jest nienajlepszy, czy reprezentant plyty na mojej liscie jest nienajlepszy?

Chodzilo mi o to ze wysoka pozycja plyty nie ma odzwierciedlenia w zestawie singli.Lub powiedzmy - ma slabe odzwierciedlenie.

https://radio-orbit.pl/
27.10.2007 01:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
no tak, na szczescie to sa zupelnie niepowiazane ze soba rzeczy Icon_smile2.
a co ma powiedziec taki David Knopfler? Icon_wink2
27.10.2007 01:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Oczywiście najważniejszą informacją notowania jest debiut Raz, Dwa, Trzy! Icon_smile2 Mógłbym rzec, że to oczywista oczywistość. Icon_wink2 A także Jeffa Buckleya. Gdybym tego od dawna nie znał to też pewnie dałbym mu szansę. Icon_smile2
Uuuu, ale spadek Iry. Szkoda. Jak pięknie "AutumnSong" się odbił! U mnie jednak najprawdopodobniej pożegna się już z listą.
Muse nadal ma 2 piosenki w dziesiątce i na dodatek trzecia i zarazem moja ulubiona z nich jest już tego celu coraz bliżej.
W czołówce nic się nie dzieje, może w przyszłym tygodniu, a raczej dziś Happysad coś tam namiesza. U mnie zapowiada się, że namiesza na razie w czołowej dziesiątce. Icon_smile2
28.10.2007 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości