Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka Czwórka Top 200 2000
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #61
RE: Wielka Czwórka Top 200 2000
(27.09.2021 08:02 PM)TuneHunterz napisał(a):  
Cytat:"Life Goes On" jeszcze w sumie całkiem długo było promowane w Polszcze.
Ale nie tylko, bo jeszcze "Suddenly" było grane w 2003 roku, ale z mniejszym skutkiem o ile się nie mylę
Oraz "I Need You" krótko na wiosnę 2001 (po wylocie "Can't..." z rotacyj), ale "Life Goes On" zdecydowanie najbliżej jest do nazywania przebojem.
Na liście polskiego airplay, tworzonej przez PifPaf:
"Can't Fight The Moonlight" - max. 2. miejsce (na 1. miejscu było "Walking Away", a potem "Supreme")
"I Need You" - max. 20. miejsce
"Life Goes On" - max. 14. miejsce
"Suddenly" - poza top 30, niestety niższe pozycje nie były upubliczniane

Co prawda lista airplay to nie wszystko, bo np. "Yeah" Ushera (zwycięzca Gorącej Setki 2004) doszło dosłownie do 30. miejsca Icon_smile ale co do "Suddenly" to raczej patrząc po poszczególnych stacjach i listach to... 30 Ton - nic, Eska - ledwo było, LP3 i SLIP to wiadomo. Tylko na POPliście dłużej było. A samo granie w RMF FM znaacznie windowało pozycję na liście PifPaf (ze względu na liczbę słuchaczy oczywiście).

A, ten... jak ci się podoba to zestawienie? Są jacyś nieoczywiści faworyci, których tu wypatrzyłeś, albo jakieś nagrania, do których zachęciłem? Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2021 08:31 PM przez Dobromiera.)
27.09.2021 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #62
RE: Wielka Czwórka Top 200 2000
Myślę,że fajnie zaprezentowałeś ten top. Bardzo dobra ilość klubowo-tanecznych nut. Jeżeli miałbym wybierać faworyta, to padłby na Scootera z swym I'm Your Puder, bowiem to był ostatni utwór,w którym Baxxter jeszcze nie używał specyficznego mikrofonu w swoich wokalach,które od razu zmieni się w 2001 roku z nagraniem Posse, I Need You On The Floor. Śmiem nawet twierdzić, iż utwór Fuck the Millenium z końcówki lat 90. to był eksperyment z udziałem (jak to można by było nazwać) wojskowego mikrofonu,który H.P użył w swoich wokalach po raz pierwszy. Opłaciło mu się, bowiem śmiem tezowaç,iż to był jeden z najważniejszych atrybutów tego zespołu, po czym dzięki nim stał się kopalnią wykomponowanych hitów jak "Nessaja" czy "Weekend" etc.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
30.09.2021 09:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #63
RE: Wielka Czwórka Top 200 2000
A to ciekawe, nigdy nie zwróciłem uwagi na ten szczegół! Chociaż wydaje mi się, że raczej niewiele wpłynęło to na lansowanie kolejnych przebojów.

Dziękuję i postaram się utrzymać poziom również w kolejnych rocznikach!

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.09.2021 10:40 PM przez Dobromiera.)
30.09.2021 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #64
RE: Wielka Czwórka Top 200 2000
(30.09.2021 10:19 PM)Artur.O napisał(a):  A to ciekawe, nigdy nie zwróciłem uwagi na ten szczegół! Chociaż wydaje mi się, że raczej niewiele wpłynęło to na lansowanie kolejnych przebojów.

Dziękuję i postaram się utrzymać poziom również w kolejnych rocznikach!

Owszem na kolejne hity niewiele,ale na rozpoznawalność to na tak

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
01.10.2021 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wielka Czwórka Top 200 1999 Dobromiera 62 4 891 26.01.2021 02:47 PM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości