Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #21
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
neo01 napisał(a):Wpisałem "blat-rock" w googla i na pierwszej stronie nie znalazłem odpowiedzi, a wszystkie linki dotyczyły oferty blatów (i nawet metal się tam pojawił Icon_lol).
nie ma takiego określenia, wymyśliłem je na określenie rocka jakkolwiek niewykraczającego poza rock; może trochę niefortunnie Icon_wink

neo01 napisał(a):Dokończmy jeszcze prezentację utworów:
no offense, ale ilekroć ktoś to robi w jakimkolwiek wątku, zastanawiam się, czy ma to jakikolwiek większy sens, czy ktoś inny rzeczywiście jest w stanie przesłuchać całą płytę w ten sposób -- to trochę niehumanitarne dla słuchającego, postującego i przede wszystkim jednak dla samej muzyki -- już link do plejlisty na spotify, apple music czy tidalu byłby sensowniejszy, chociaż jeśli ktoś chce posłuchać, to przecież sam sobie znajdzie, gdziekolwiek ma możliwość Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2021 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 072
Dołączył: Dec 2009
Post: #22
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
Jak się powiedziało A, to dlaczego nie B, C itd... A też nie ja zakładałem ten wątek Icon_wink
A tak szczerze mówiąc, to wrzucam generalnie to, co mi jutub podpowie i nim się zorientowałem, że to już nie singiel, a wyimek z całej płyty, było już za późno Icon_wink
No i nie wiem, co w tym niehumanitarnego (to określenie w ogóle jakoś kompletnie przesadzone), kto chce, to słucha, kto nie chce - nie. Ale uspokoję Cię, nie zamierzam tego zbyt często robić, chyba że znów się pospieszę Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
21.11.2021 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 657
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
AKT! napisał(a):wymyśliłem je na określenie rocka jakkolwiek niewykraczającego poza rock
Ale bardzo dobrze że gra właśnie takiego rocka, w którym najlepej się czuje. Świetne kawałki, świetne wykonanie - dla mnie to wystarczy z nadwyżką.
AKT! napisał(a):link do plejlisty na spotify, apple music czy tidalu byłby sensowniejszy
A ja wolę sobie posłuchać tutaj, jeżeli mam taką możliwość.
21.11.2021 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
kajman napisał(a):Ale bardzo dobrze że gra właśnie takiego rocka, w którym najlepej się czuje
oj, ale nie udawajmy, że chodzi o niego Icon_wink

neo01 napisał(a):No i nie wiem, co w tym niehumanitarnego
nie jestem ortodoksem, jeśli chodzi o ceremoniały muzyczne, ale ta forma z tysiącem plejerów jest dla mnie jakaś strasznie kłopotliwa; ale zgadzam się, kto tak chce, niech słucha Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.11.2021 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 657
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
AKT! napisał(a):ale nie udawajmy, że chodzi o niego
To nie wiem o co Ci chodzi.
22.11.2021 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 072
Dołączył: Dec 2009
Post: #26
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
Chyba o to, że jesteśmy zamknięci na to, co robi Plant i inne rockowe tuzy, otwierając się na inne przestrzenie muzyczne (ja nie jestem i chyba mój przedmówca też).

WOLNE MEDIA!!!
22.11.2021 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 657
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
Ja tam wolę jeżeli ktoś dobrze robi to w czym jest dobry niż źle w tym czego nie czuje.
22.11.2021 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 072
Dołączył: Dec 2009
Post: #28
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
Ale ostatnie płyty Planta chyba raczej oceniasz pozytywnie (i myślę, że akurat on tak samo czuje taką muzykę, jak kiedyś hard rocka Icon_smile).

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2021 07:23 PM przez neo01.)
22.11.2021 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 657
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
Zdecydowanie tak, ale te z Alison z nich raczej najniżej.
22.11.2021 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 591
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #30
RE: Robert Plant & Alison Krauss - Raise the Roof
Szymek79 napisał(a):5. Searching For My Love


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
28.02.2022 10:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lenny Kravitz - Raise Vibration Szymek79 7 952 30.06.2021 12:57 PM
Ostatni post: AKT!
  Alison Krauss and Union Station - Paper Airplane (04.2011) pabloyd 0 560 11.04.2011 11:20 PM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości