Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #58
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
przypomnijmy sobie zatem niewyjaśnioną aferę sprzed roku

(22.10.2020 08:50 PM)ku3a napisał(a):  to teraz od administracji prośba.
o wyjaśnienie czemu już 3 użytkowników pisało posty z adresu IP, z którego belgijczyk teraz wysłał prośbę o rejestrację.

wiemy, że jednym z fake kont był niejaki "Zmyszak" który po reprymendzie admina więcej na forum nie zajrzał

Zmyszak był wyjątkowo bezczelny, bowiem stworzył sobie nawet sztuczną tożsamość:
(14.10.2020 01:13 PM)Zmyszak napisał(a):  Bardzo dziękuję za udostępnienie mi forum i za pomoc, również dla Kacpra, że o mnie pamiętał.

Trafiłem tutaj przypadkiem przy pomocy wysłużonego wujka google. Jakiś czas temu odkryłem wasze topy wykonawców i chociaż listy przebojów tylko śledzę (głównie amerykańskie rockowe), to chętnie udzielę się w wolnym czasie, kiedy coś ciekawego będzie grane Icon_smile

był też "Belgijczyk", którego konta finalnie nie aktywowano

z wypowiedzi kuby jasno wynika, że istnieje jeszcze dwóch użytkowników, którzy logowali się z tego samego IP; nie znamy ich tożsamości, z wyraźnym zastrzeżeniem, że żadnym z nich nie jestem ja
(22.10.2020 10:54 PM)ku3a napisał(a):  
Dyfeomorfizm napisał(a):(...)
żeby nie było wątpliwości - nie chodzi o Twoje IP Icon_smile2.

z tego co mi wiadomo, nigdzie nie napisano, że jednym z winowajców nie jest toksyczny kacper; z sobie tylko znanego powodu administrator nie uznał za stosowne ujawnienia dwóch pozostałych kont; moja teza brzmi, że co najmniej jedno z nich pozostaje mniej lub bardziej aktywne
15.08.2021 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Dyfeomorfizm - 15.08.2021 11:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości