Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #38
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Orion dołączył do nas 31 lipca. Pytanie, czy przyszłość Kacperka już wtedy zaczęła się sypać? Wszak apogeum nastąpiło, nie zapomnę tej daty, ósmego sierpnia.

Poza tym nie wydaje mi się, aby Kacperek był na tyle inteligentny, aby stworzyć tak oderwane od rzeczywistości alter ego. Posty Oriona (swoją drogą sam nie wiem co mam myśleć o tym ID, ale 1800. notowanie mojego Oriona jest już gotowe i zostanie opublikowane już za trzy tygodnie) są mega specyficzne i zawierają zupełnie inne błędy stylistyczne i... sam nie wiem jak to nazwać, kodowe? niż te od Kacpra. Są znacznie bardziej niechlujne i w kwestiach merytorycznych zbyt inne, bym podejrzewał, że to jest ta sama osoba. Ale znajomy postujący na życzenie już tak, taki trochę Kukiz.

Kaczyński natomiast moje podejrzenia o multikonta wzbudził już dawno temu, kiedy bardzo nie podobało mu się jak wyglądają wyniki listy Mycharts Top 30, gdzie piosenka zatytułowana tytułem wykonawcy nazwanego nazwą nie osiągała wyników przez niego oczekiwanych. Wtedy właśnie pojawiło się kilka nowych kont, a jedno z nich, po interwencji administracji (zdaje się ku3y) okazało się multikontem - ku mojemu zaskoczeniu to nie był Kacper. A zaskoczenie wzięło się stąd, że ów użytkownik wydaje się być idealnym kandydatem do tego, aby takie rzeczy odpierdzielać. Jego upór w dążeniu do celu, który działa tylko na jego samolubną korzyść był tutaj widoczny od początku.

Sam ku3a zaczął się z resztą zastanawiać jak to jest, że Kacperek potrafi wychwycić każdego nowego usera i ile czasu ta osoba musi spędzać na forum, by tak je monitorować. A jak wiemy na podstawie playlist, Kacper wolnego czasu ma bardzo wiele. Cytat na dowód:

ku3a napisał(a):pierwszy raz widzę, żeby ktoś sprawdzał zarejestrowanych, ale nie aktywowanych użytkowników... I to codziennie...
jak dla mnie to jest niestandardowe. ale nie tylko...

z działu "prośby związane z moderacją", 16 listopada 2020

Na razie tyle ode mnie, ale skoro już raz rozgryźliśmy typa, to rozgryziemy go i kolejny raz. Pytanie tylko, czy powstrzymamy? On, nie wiedzieć czemu, ale bardzo chce tę wojnę wygrać. A gdybym był adminem i miałbym blokować każdą jego próbę zaśmiecenia forum, to chyba bym poległ. Ale chyba wszyscy (ok, większość) mamy motywację, aby ten upór zwalczyć. Nie poddawajmy się. Jego dni są policzone.

Radio Epsilon
14.08.2021 02:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - EVENo - 14.08.2021 02:13 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości