Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #26
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Drogi kajmanie,

Tak bardzo skupiasz się na wyrwanych z kontekstu fragmentach postów, że nie dość, że ucieka ci ich sens - bo ignorujesz resztę posta - to jeszcze wychodzi ci długi post, z którego nic nie wynika. To już kolejny raz, kiedy tak robisz i efektem jest tylko dalsze rozmywanie tematu.

Nic nie wnosi twoja uwaga, że "po to się zarejestrował na mycharts", bo równie dobrze mógł się zarejestrować na Muzy... a nie, czekaj, przecież na MG również ma konto! Co byś wiedział, gdybyś czytał posty w temacie, na który odpowiadasz. Także nie rozumiem, po co pisać coś takiego.

Tak samo bez sensu jest twoje przywoływanie kolejnych nicków użytkowników i zastanawianie się czy się interesują czy nie. Znowu ignorujesz to, co napisałem - nie ma w tych tematach żadnego zainteresowania, nawet jeśli dawałem sygnał, żeby ktoś kogo to interesuje, dał znać. Nieważne, czy kuba015, czy prz_rulez, czy ufoludki. Nic. Zero. Ponimasz to?

Po co tematy o singlach czy albumach? Nie wiem, może po to, żeby o nich podyskutować, ew. zwrócić uwagę na ich istnienie komuś, komu mogą się spodobać? A po co są na forum tematy o imprezach sportowych? Tak można się czepiać do wszystkiego i nic nie będzie z tego wynikać.

Pozdro&poćwicz.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
09.08.2021 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Dobromiera - 09.08.2021 07:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości