Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #24
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
kajman napisał(a):Bierze udział w forumowych topach, więc moim zdaniem zarzut jest kompletnie chybiony.
Branie udziału w topach jako próba stania się częścią społeczności, teraz to popłynąłeś. To dawanie od siebie niewiele więcej, niż wklejanie plejlist.

Aż mi się przypomniał taki jeden post
(13.04.2021 09:07 PM)kacper130700 napisał(a):  Witaj Kubo. Jeszcze wczoraj nie wiedziałem, że pod tym nickiem ukrywa się osoba, którą doskonale kojarzę z Forum Musictop.pl. Pamiętam doskonale jak się kłóciliśmy, miałeś mnie dość, to ograniczyłeś swoją aktywność na forum do momentu, aż postanowiłem odejść z tamtego forum przez samego Administratora. Słyszałem, że po moim odejściu tamto forum ucichło w mniejszym lub większym stopniu, ale nie spodziewałem się, że się tutaj pojawisz. Nawet jakbym wczoraj po 21:00 wiedział, że Mayberryna to ZdroweJelitaShakiry z innych forów muzycznych to i tak bym wysłał do ku3y wiadomość, że prosisz o aktywację konta. Zdziwiony? Chyba tak. Po prostu chciałbym przeprosić, wyciągnijmy rękę do zgody i zapomnijmy o tym co się wydarzyło, kiedy jeszcze byłem na Forum Musictop.pl jako Moderator, później Super Moderator.

Może ja wtedy coś źle odebrałem, ale skojarzyło mi się to wtedy z Marcinem Najmanem, czyli osobą, która nawet jak przeprasza i wyciąga rękę na zgodę, to robi to jak zadufany w sobie burak. I dopóki Kacper nie nauczy się rozmawiać, to nawet jego dobre intencje będą odbierane jako złe.

Radio Epsilon
09.08.2021 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - EVENo - 09.08.2021 06:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości