Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 901
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
kacper130700 napisał(a):W dziale z nowymi singlami pojawia się dużo nowych tematów, zdarza się, że kilka lub kilkanaście w krótkich odstępach czasu.
Ale tam przynajmniej są linki. Gdyby w Twoim były do nowości to miałoby to więcej sensu.
thestranglers napisał(a):Przeszkadza mi ściana playlist właśnie w Najnowszych postach
Tylko że kacper130700 zaproponował ich ograniczenie. Liczę, że da się namówić do max 4 (wystarczy wyrzucić słowo dzienne z tematów).
EVENo napisał(a):Wypowiadasz się jakbyś to Ty stawiał warunki i był na wygranej pozycji
Bzdura. Jeżeli ktoś się zarejestrował na forum to nie po to, żeby pisać bloga. Gdyby ktoś zaproponował mi wyniesienie się i założenie bloga też bym źle zareagował.
kacper130700 napisał(a):co wchodzi do takiej dziennej playlisty, a co wypada z niej
I to by całkowicie wystarczyło.
kacper130700 napisał(a):Albo 4 tematy z dziennymi playlistami + 2 z playlistami z pasm muzycznych
Te dwie to mógłbyś sobie darować i upchnąć do któryś z tamtych.
kacper130700 napisał(a):Ja np. nie chcę, aby forum kojarzyło się tylko z muzyką alternatywną.
Mi się kompletnie z nią nie kojarzy (ale to może z powodu absurdalności określenia alternatywa w stosunku do części muzyki).
Artur.O napisał(a):traktujesz to forum jako swój prywatny folwark
Uważam to za absurd.
Artur.O napisał(a):nie próbujesz się w jakikolwiek sposób stać częścią tutejszej społeczności
Bierze udział w forumowych topach, więc moim zdaniem zarzut jest kompletnie chybiony. Są osoby, które postują tylko swoje listy i nic ich poza tym nie obchodzi.
Artur.O napisał(a):to jest równie nielogiczne, co 2+2=5
A Radiohead nie uważa inaczej?
Artur.O napisał(a):skoro nawet ci najbardziej zorientowani na głównonurtowy pop użytkownicy, jak Szymek, mike, czy Gaspard
A skąd to wiesz? A czy są nimi zainteresowani najbardziej w moim odczuciu muzycznie mu bliscy Tunehunterz i kuba015?
Artur.O napisał(a):Czemu zależy ci na tym, żeby plejlisty postować akurat tutaj, a nie gdziekolwiek indziej?
Bo po to tutaj się zarejestrował.
Artur.O napisał(a):To jest właśnie istota mycharts, tak jak wskazuje nazwa - MOJE LISTY - znaczy, twoje, moje, i innych użytkowników.
To po co tutaj prezentacje singli, albumów, mychartsowe topy, sport i filmy?
09.08.2021 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - kajman - 09.08.2021 06:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości