Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #20
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Drogi Kacprze,

My się chyba nie rozumiemy. Nie chodzi ani o twój gust muzyczny, ani o to, jaki tu panuje gatunek muzyczny (zresztą - nie wiem, skąd wziąłeś tą alternatywę. Zogniskowanie forum jest raczej w mieszanym kierunku trójkowo-popowym). Chodzi o to, że ty traktujesz to forum jako swój prywatny folwark, a wszystkich jego użytkowników, czyli nas - jako parobków, którzy albo mają się tymi listami zachwycać, albo zamilknąć, bo kto to widział, krytykować dobrego pana? Forum to wymiana myśli, miejsce dyskusji - a z tobą dialog jest niemożliwy, bo wszystkich traktujesz z góry, unikasz odpowiedzi kiedy byłaby ona niewygodna, albo obruszasz się na choćby jedno złe słowo. Pomimo ponad roku od rejestracji, nie próbujesz się w jakikolwiek sposób stać częścią tutejszej społeczności, a zamiast tego ciągle jesteś w kontrze i robisz z siebie wroga publicznego numer 1. Ustawiłeś sobie awatar i podpis krytykujące trolle, a sam uprawiasz najgorszy możliwy rodzaj trolunku, który polega na tym, że robisz, co ci się żywnie podoba i zasłaniasz się regulaminami i lewackimi argumentami w stylu "bo mogę".

Poza tym, co to ma za znaczenie, czego "my" słuchamy (zresztą, jakbyś pooglądał moje publikowane tu listy, czy profile na lastfm i RYM, to byś wiedział, że lubię pop i EDM, i dużo słucham tych gatunków w sporych ilościach) w kontekście postowanych plejlist, skoro nawet ci najbardziej zorientowani na głównonurtowy pop użytkownicy, jak Szymek, mike, czy Gaspard nie wyrażają jakiegokolwiek zainteresowania tymi popowymi plejlistami? Potrafisz wskazać użytkowników, którzy poważnie śledzą te zestawienia z całego świata? Mówiliśmy ci to już wiele razy, zachęcaliśmy takich użytkowników do dania głosu, ale olewasz to - najwyraźniej takich użytkowników po prostu nie ma!

Nie rozumiem zupełnie tej uwagi o blogowaniu, podobnie jak tego o MG. Czemu zależy ci na tym, żeby plejlisty postować akurat tutaj, a nie gdziekolwiek indziej? Bo tutaj możesz sprowokować więcej osób, a w wygodnym momencie donieść do administratora, który rzadko czyta forum poza swoim własnym działem? Sorry, ale to jest równie nielogiczne, co 2+2=5.

No i co to za gadanie o "przestrzeni dla siebie", skoro przecież masz własny dział na swoje prywatne listy przebojów i nikt ani myśli ci go zabrać? To jest właśnie istota mycharts, tak jak wskazuje nazwa - MOJE LISTY - znaczy, twoje, moje, i innych użytkowników. A nie to, co gra MTV Russia.

Rozważ to.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2021 01:04 PM przez Dobromiera.)
09.08.2021 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne" - Dobromiera - 09.08.2021 01:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości