Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
Przeniósł się na Sebastosa, skąd głosuje na cotygodniowe topy.
29.08.2021 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Hedge Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2020
Post: #62
RE: Dot. działu "Playlisty radiowe i telewizyjne"
(15.08.2021 09:21 PM)soberTOMek napisał(a):  Ja mogę poręczyć za autentycznością rafalowskiego i w sumie za hedge również. Tego drugiego powinieneś Artur kojarzyć z MG

Dzięki, tak to ja we własnej osobie, w latach 2016-17 aktywnie spędzałem czas na MG i nawet kilka razy wziąłem udział w hmmm... Miastowizji? Było coś takiego. Raz nawet wygrałem z kawałkiem Postiljonen.
Tak sobie czytam to o czym piszecie, o rzekomym alter ego pewnych osobników i w sumie chyba zacząłem kumać, dlaczego raz dostałem wiadomość od pewnej laski tutaj w stylu "A kysz". Nie ogarnąłem o co może chodzić. Być może podejrzewała, że moje konto jest fejkiem i pisze z niego Kacper. Niestety pomyliła się. Nie jestem Kacprem i chyba nie mam ochoty być. Mam na imię Mateusz, jeśli jesteście ciekawi Icon_wink

Swoją drogą od paru miesięcy lubiłem tu zaglądać głównie ze względu na fajnie rozpisane nowinki/powroty/wypady w playlistach radiowych, ale od prawie miesiąca widzę ze coś padło, a raczej użytkownik który zamieszczał te wszystkie rzeczy poszedł sobie stąd bezpowrotnie. Trudno się mówi. Nie wiem też czy jest sens nadal tu być skoro tak ucichło.
03.09.2021 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości