Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #1
Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
1. rFactor (PC)
2. Gran Turismo 4 (PS2)
3. F1 Challenge 99-02 (PC)
4. Toca Race Driver 3 (PS2)
5. Colin McRae Rally 2.0 (PSX)
6. Need For Speed: Porsche Unleashed (PSX)
7. Gran Turismo 2 (PSX)
8. MotoGP 19 (Switch)
9. WRC 8 (Switch)
10. TrackMania Nation Forever (PC)

Radio Epsilon
08.08.2021 02:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #2
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
moto gp kojarzy mi się z utraconą młodością, nie grałem w miejsce pierwsze
08.08.2021 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
Nigdy o żadnej z nich nie słyszałem. I bardzo dobrze, bo to dla mnie nic ciekawego.
08.08.2021 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #4
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
Z tej listy grałem tylko w Colin McRae dwójkę, i to jest faktycznie kultowa pozycja. Nawet ostatnio z kolegą grałem i do tego celu podłączyłem dwie klawiatury! NFS jakąś inną część, ale pamiętam którą. O większości w ogóle nie słyszałem, no ale w przypadku tych na Switcha to akurat nie dziwne.
Brakuje mi tu jakiegoś Burnouta, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich ścieżki dźwiękowe. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
08.08.2021 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
Artur.O napisał(a):Brakuje mi tu jakiegoś Burnouta, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich ścieżki dźwiękowe
Burnouty są takie bardziej zręcznościowo-wyścigowe, w tym topie stawiałem na rozgrywkę typowo sportową. Aczkolwiek dałeś mi pomysł na top ścieżek dźwiękowych w grach video, tylko czy wyciągnę całą dziesiątkę to nie wiem, bo zazwyczaj wyłączam muzykę w grach i słucham swoich płyt. Chyba zrobię top samego Tony Hawka Icon_wink

Radio Epsilon
08.08.2021 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #6
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
Artur.O napisał(a):no ale w przypadku tych na Switcha to akurat nie dziwne
One są dostępne na wiele platform, po prostu ja mam Switcha to gram w nie na Switchu i oceniam wersję na Switcha (która zapewne jest najgorszą z możliwych, ale nie czasy ładowania i nie grafika była tutaj oceniana).

Radio Epsilon
08.08.2021 02:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #7
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
(08.08.2021 02:26 PM)Dyfeomorfizm napisał(a):  moto gp kojarzy mi się z utraconą młodością, nie grałem w miejsce pierwsze
Co do mnie to generalnie nie popieram ścigania. Pojeździć na motocyklu to bym chciał i chętnie się nauczył, ale nie żeby się ścigać. Za to na gokarty też bym się wybrał. Tylko jedno że mieszkam na zadupiu (chociaż pracuję w wielkim mieście, ale nie mam z kim i jak zostać na dwóch posiłkach w pracy). A drugie że w weekend też raczej nie mam z kim.
08.08.2021 03:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
inżynierek napisał(a):Pojeździć na motocyklu to bym chciał
Nigdy nie chciałem mieć motocykla. Samochodu zresztą też (no chyba, że z kierowcą). Niestety ciężko jest prowadzić i czytać, a co pewnie kilku forumowiczów mogłoby potwierdzić czytanie (i nawet pisanie) idąc mam opanowane.
08.08.2021 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #9
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
(08.08.2021 03:31 PM)kajman napisał(a):  Niestety ciężko jest prowadzić i czytać, a co pewnie kilku forumowiczów mogłoby potwierdzić czytanie (i nawet pisanie) idąc mam opanowane.
Ja nie czytam nawet idąc. Chętnie w pociągu, autobusie, tramwaju, ale nigdy idąc czy tym bardziej prowadząc Icon_smile
08.08.2021 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
inżynierek napisał(a):Ja nie czytam nawet idąc.
W sumie raczej mało osób to robi. Ja to opanowałem i sobie chwalę.
inżynierek napisał(a):Chętnie w pociągu, autobusie, tramwaju
A to oczywiście też.
08.08.2021 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #11
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
kajman napisał(a):W sumie raczej mało osób to robi. Ja to opanowałem i sobie chwalę.
Raczej bałbym się tego wyzwania. A już pod żadnym pozorem na przejściu Icon_wink
08.08.2021 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
z tej dyszki grałem tylko w 4 (ale dwójkę), 5 i 10. Najwięcej godzin w 10 (pewnie kilkaset), rzecz jasna sporo online, w jakieś absurdalne tory.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.08.2021 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: Top wyścigowych gier video #bydarzygoł
Zapomniałem o jednym, bardzo ważnym tytule - NASCAR Racing 2003 Season. Licencję na NASCAR miały wtedy dwie firmy - EA Sports i Sierra, przez co w 2003 roku powstały dwie gry o tej serii wyścigowej. I o ile EA i ich Thunder był prostą arkadówką dla każdego, tak Sierra wzięła się za to na poważnie i przygotowała fenomenalny symulator, który miał nie tylko kapitalną fizykę i model jazdy, ale również całe mnóstwo opcji, dzięki którym każdy mógł dostosować grę pod siebie. Najlepszy przykład: poziom trudności. W większości gier jest wybór "easy, medium, hard", ale w najlepszych symulatorach nie ma słów, tylko liczby Icon_wink Czyli pasek z procentami, co daje de facto 100 różnych poziomów trudności zamiast trzech, czy pięciu.

Dostosować można tam również długość wyścigu, pogodę, poziom zużycia opon i spalania paliwa i wiele innych rzeczy, no po prostu ogromny plac zabaw na torze NASCAR. Jest to symulator chyba najbliższy rFactorowi i jedyną jego wadą jest to, że to NASCAR, czyli jeżdżenie w kółko, ale nie przeszkodziło mi to w zaliczeniu kilku wirtualnych sezonów w tej grze Icon_biggrin

Radio Epsilon
14.08.2021 02:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top fabularnych gier video #bydarzygoł EVENo 12 362 10.08.2021 07:59 AM
Ostatni post: Miszon
  Top kart klasycznych #bydarzygoł EVENo 12 388 09.08.2021 11:09 PM
Ostatni post: gioconda2
  Top kart specjalnych #bydarzygoł EVENo 19 476 09.08.2021 04:34 PM
Ostatni post: EVENo
  Top sportowych gier video #bydarzygoł EVENo 8 208 08.08.2021 10:47 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości